Porovnejte hosting obrazu dnes s naším průvodcem, komu se to daří [a čemu se vyhnout]

Porovnejte Image Hosting

Každý web potřebuje hostit obrázky – ale některé weby vyžadují hezčí specifikace než jiné. A v tomto ohledu ne všichni poskytovatelé hostingu jsou stejní. Chcete-li hostit web s těžkými obrázky, přečtěte si naše tipy a tipy pro nejlepší poskytovatele hostingu.


Obrázky mohou být hostovány kdekoli, ale mnoho webů chce dělat víc, než jen vkládat obrázky na své stránky. Pokud jste to vy, budete potřebovat velkou šířku pásma pro nahrávání, úložný prostor a aplikace pro integraci sociálních médií.

Níže naleznete další podrobnosti o našich preferovaných hostitelích, ale zde je ukázka z pěti nejlepších hostitelů pro hostování obrázků:

 1. SiteGround
  – Bezplatné zálohy, neomezená šířka pásma, spousta galerií
 2. Bluehost
 3. HostPapa
 4. HostGator
 5. GreenGeeks

Jak jsme vybrali nejlepší hostitele pro hostování obrázků?

Více než deset let píšeme odborné recenze více než 380 poskytovatelů hostingu. Abychom vybrali nejlepší image hostingové společnosti, zkontrolovali jsme více než 1 500 hostingových plánů a vybrali jsme ty, které jsou pro daný úkol dostatečně robustní. Poté jsme vybrali užší seznam hostitelů, kteří nabízejí velkorysou šířku pásma a úložiště, jakož i veškerá výhoda, která chcete pro hostování obrázků..

Nakonec jsme se zeptali skutečných uživatelů. Pomocí naší rozsáhlé databáze více než 1 milionu slov skutečných hodnocení zákazníků jsme zúžili top 10 hostitelů obrázků.

Image hosting

Pokud jste někdy zveřejnili obrázek online, pravděpodobně jste použili službu nahrávání obrázků. A pokud jste umělec, fotograf nebo jiný tvůrce médií, můžete tyto webové stránky dokonce použít k propagaci své práce.

Když však začnete tyto platformy vyrůst, je dalším logickým krokem vytvoření vlastního online prostoru. Tímto způsobem budete mít web, který můžete volat sami, s kontrolou nad všemi svými obrázky a bez licenčních poplatků.

Pokud však vyberete nesprávného webového hostitele, můžete uvíznout bez dostatečných zdrojů nebo nesprávných aplikací. Naučit se, jak vybrat ten pravý, je pro váš úspěch zásadní.

Co je to Image Hosting?

Co je to Image Hosting?

Soubory obrázků musí být nahrány na server, aby byly zobrazeny online. Image hostingové služby vám umožňují dělat jen to. Hosting může být nabízen zdarma, jako předplatné založené na poplatcích nebo jako služba platby za úložiště.

Mezi oblíbené webové stránky pro hostování obrázků patří Flickr a Imgur. Existuje také řada vážnějších služeb pro profesionály, často se způsobem, jak z nich vydělat peníze. Shutterstock je jednou z takových služeb.

Nahrávání obrázků

Obrázky lze nahrát jedním z několika způsobů, v závislosti na vybraném poskytovateli. Protokol přenosu souborů (FTP) bývá přístupný pouze s placenou službou hostování obrázků. Častěji se používají webová rozhraní pro nahrávání.

Velmi populární jsou také aplikace pro chytré telefony a tablety pro nahrávání fotografií. Koneckonců, Instagram začal jako aplikace pro chytré telefony, pouze pro nahrávání fotografií k hostování a sdílení s ostatními pomocí stejné aplikace.

Možnosti online sdílení

Možnosti online sdílení

Existují dva způsoby, jak sdílet obrázky na internetu, a oba mají velmi odlišné použití.

Služby hostování obrázků

Online služby hostování obrázků, jako je Imgur, Photobucket a Flickr, se s nimi velmi snadno pracují. Právě prostřednictvím těchto služeb většina lidí sdílí obrázky online.

Nahrávání může být stejně jednoduché jako přetažení obrázku z počítače. Mnohé vám umožňují nahrát obrázek a vložit, přímý odkaz nebo sdílet na sociálních médiích, aniž byste si museli vytvořit účet. Účty zdarma vám umožňují třídit a sledovat staré fotografie jejich uspořádáním do alb.

Pro uživatele blogu, Twitteru a Tumblr je toto často nejlepší a nejjednodušší řešení. Někteří bloggerové a fotografové dokonce používají profesionální webové stránky pro zahájení online kariéry.

Osobní blog

I když to pro některé funguje dobře, jsou chvíle, kdy potřebujete něco pokročilejšího. Online hosting obrázků zřídka umožňuje komerčně používat nahrané obrázky bez licence a někdy může dokonce vaši práci vodotiskem vodotiskem.

Pokud se pokoušíte vytvořit si jméno, skvělý nápad je vytvoření vlastního webu. Máte větší kontrolu nad svými fotografiemi a svým online vzhledem.

I když si budete muset vytvořit vlastní publikum, osobní web vám pomůže vyniknout před davem – místo toho, abyste se potápěli v moři selfies a memes.

Body k zapamatování

Body k zapamatování

Kromě jednoduchého zobrazení obrázků nabízejí hostitelé obrázků další funkce.

Specializované funkce

V závislosti na vybraném hostiteli si můžete objednat papírové výtisky a řadu dalších produktů s vašimi fotografiemi.

Možná budete moci nastavit licenci pro své fotografie a umožnit ostatním, aby je používali pro osobní nebo komerční použití, s uvedením zdroje nebo bez něj as manipulací s obrázkem nebo bez něj. Uživatelům Flickr jsou k dispozici možnosti licencování Creative Commons.

Další funkcí, kterou někteří hostitelé obrázků nabízejí, je kód HTML (hypertext markup language) pro propojení s vaším obrázkem nebo jeho vložení na web. Další možnosti pro vaše obrázky zahrnují vytváření fotogalerií a prezentací.

Technické požadavky

Pokud jde o technické požadavky, hostování obrázků je relativně jednoduché. Většina specializovaných softwarových sad obrazové galerie vyžaduje prostředí PHP / MySQL.

Při nahrávání mají sklon spoléhat se na FTP a HTTP, ale někteří přidali podporu pro nahrávání Flash a Java, takže požadavky se liší v závislosti na tom, jaký druh softwaru si vyberete.

Je to víceméně otázka dostupného úložiště a způsobu, jak ho chcete implementovat na svůj web. Popularita bezplatných systémů pro správu obsahu (CMS) a znalost platforem, jako je WordPress, vedla mnoho uživatelů k tomu, aby je v této roli také zaměstnávali..

Co hostitelé nabízejí

Co hostitelé nabízejí

V současné době najdete image hosting zabudovaný do balíčků webhostingu od mnoha poskytovatelů hostingu.

Software

Balíčky můžete zakoupit se softwarem pro hostování obrázků, fotogaleriemi a blogováním fotografií, včetně technické podpory.

Tato možnost je ideální pro ty, kteří potřebují rychle uvést váš web do provozu, stejně jako pro kohokoli, kdo může na cestě potřebovat nějakou školenou pomoc.

Úložný prostor

Pokud jde o úložiště, je vždy dobré číst drobný tisk, když se díváte do plánů základní úrovně s příslibem neomezeného místa na disku a šířky pásma.

Náklady

K dispozici je široká škála různých plánů, počínaje pár dolarů měsíčně u plánů na základní úrovni s omezeným úložištěm a sdíleným hardwarem.

Propracovanější VPS a specializované plány nabízejí více funkcí, šířku pásma a úložiště.

webhostingový kupón

Hledáte hodně na hostování obrázků?
SiteGround – hodnocené našimi čtenáři č. 1 – nabízí neomezenou šířku pásma, bezplatné zálohy a spoustu galerijních aplikací. Právě teď můžete uložit až 67% na jejich plány. Použijte tento speciální odkaz na slevu
získat dohodu.

Držet krok s dobou

I když je to dobrá zpráva pro nováčky, náročnější uživatelé mohou mít odlišné požadavky. Tradiční hosting obrázků se vyvinul a případ použití pro mnoho služeb se změnil (nebo úplně zmizel).

Sociální sítě

V uplynulých letech sociální sítě, osobní cloudové úložiště a smartphony drasticky změnily krajinu. Je důležité mít na paměti toto, spolu s dalšími faktory. Změny však také otevřely nové mezery.

Sociální sítě a populární mobilní služby, jako je Instagram, mají řadu omezení, což je činí nevhodnými pro mnoho použití (zejména pro profesionály). Cloudové služby, které se plynule synchronizují s mobilními zařízeními, jsou darem pro mnoho uživatelů, ale mohou také trpět nedostatky.

Škálovatelnost a flexibilita

Mnoho jednotlivců a malých podniků stále potřebuje svůj vlastní image hosting z mnoha důvodů, a to se nezmění, i když se bezplatné služby zlepší, nebo pokud výrobci miniaplikací přesvědčí ještě více lidí, že jejich 20megapixelové chytré telefony mohou chodit s prsty správné kamery.

Sociální integrace a bezproblémový přístup prostřednictvím mobilních platforem (včetně mobilních nahrávek) jsou však velmi důležité i pro specializované služby. Je důležité zajistit, aby váš hostingový plán udržel krok v případě, že se rozhodnete rozšířit nebo nasadit nové standardy a technologie.

Přestože je hostování obrázků relativně jednoduché, vždy je dobré jít po škálovatelných a flexibilních plánech.

Co hledat

Co hledat

Možná jste fotograf nebo umělec, který se snaží vytvořit portfolio; specializovaný tvůrce, který potřebuje svůj vlastní prostor; nebo možná hledáte vlastní službu hostování obrázků.

Ať už je to jakýkoli případ, musíte dávat pozor na několik klíčových funkcí:

 1. Podpora aplikací galerie
 2. Spousta úložného prostoru
 3. Spousta kroutit místnost

Podpora aplikace

Nejdůležitější věcí, kterou budete hledat, je samozřejmě podpora galerijních aplikací. Přinejmenším jsou nezbytné některé základní funkce nahrávání souborů, ale aplikace vám usnadní život.

Zahrnutí Softaculous, běžného instalátoru na jedno kliknutí, je dobrým ukazatelem toho, že služba podporuje více aplikací. Můžete se také podívat na ruční instalaci aplikací třetích stran.

Pokud jde o požadované funkce v aplikaci galerie, možná budete chtít podporovat všechny běžné typy obrazových souborů (png, jpg / jpeg, bmp, gif atd.), Vkládat kódy, které můžete snadno vložit na jiné weby, a dokonce i vestavěné v editoru obrázků.

Schopnost vytvářet a třídit alba je. samozřejmě, musí.

Úložný prostor a šířka pásma

Jakýkoli server, který ukládá velké množství médií, bude potřebovat velké množství úložiště. Zejména fotografie mají tendenci mít obrovské velikosti souborů. Jejich zobrazení v celé jejich slávě zabere hodně místa rychle.

Slušná šířka pásma je také nezbytná, pokud je vaším cílem stát se značkovou značkou. Každá návštěva vašeho webu stojí údaje a uživatelé mohou strávit hodiny klikáním na stovky obrázků – rychle sežerou šířku pásma! To je důležité mít na paměti při plánování do budoucnosti.

Škálovatelné plány

Jediné, co je důležitější než pouhé množství úložiště a šířka pásma, je flexibilita vašeho plánu.

Pokud nedostanete neomezené zdroje a myslíte si, že rychle rostete, plán, který se podle potřeby rozšiřuje, může zachránit život.

Záloha

Udržování zálohy vašich obrázků v počítači je důležité, ale nikdy to nebude bolet mít online.

Obnovení všeho, co by mohlo trvat týdny, by mělo zasáhnout katastrofu – představte si, že budete prosévat tisíce fotografií a snaží se najít ty, které jste skutečně nahráli. Není to zábava!

Záložní služba vám může ušetřit spoustu času a zdrojů.

Top 3 hostitelé obrázků

Top 3 hostitelé obrázků

I když kterýkoli hostitel může teoreticky hostit web zaměřený na obrázky, existují i ​​určití hostitelé, kteří mají zvláštní zájem.

SiteGround

Pro všestranného slušného hostitele, SiteGround víc, než dělá práci.

Má několik výhod pro obrazově náročné weby: bezplatné zálohy, neomezenou šířku pásma a spoustu dalších funkcí. Galerie najdou na tomto hostiteli místo, kam můžete zavolat domů, ať už používáte Gallery3, Coppermine nebo jinou aplikaci Softaculous.

Přestože pro sdílené plány neexistuje neomezená možnost úložiště, SiteGround svítí ve všech ostatních ohledech. Je to obrazový hostitel dokonale vyvážený ve všech směrech.

iPage

iPage, na druhé straně, má neomezené domény, šířku pásma a úložiště na jednom plánu, který obsahuje všechny náležitosti.

Galerie, fórum a aplikace pro blogování umožňují vytváření všestranných webů, které vynikají od konkurence, zatímco správce souborů a marketingové kredity mohou nesmírně pomoci. Bezplatný tvůrce stránek je trochu omezený, ale potenciál je velký.

Pro jednoduché řešení se spoustou podpory aplikací a veškerého prostoru, který potřebujete k růstu, iPage je to, co hledáte.

Tekutý web

A konečně, pro zavedené webové stránky, které musí vyhovět vysokému provozu návštěvníků, Liquid Web dělá skvělou volbu.

Jejich špičkové cloudové, dedikované a VPS servery poskytují vynikající výkon. Tyto produkty jsou plně škálovatelné, takže vám nikdy nedojde úložiště ani šířka pásma.

Nezapomeňte, že budete potřebovat spoustu technických znalostí pro práci s pokročilými servery, jako je tento – ale pokud máte odborné znalosti, Liquid Web má prvotní sílu.

Výhody a nevýhody Premium Image Hosting

Výhody a nevýhody Premium Image Hosting

Klady:

 • Ideální pro fotografy, grafické návrháře, tvůrce tapet / pozadí, modely a umělce
 • Více kontroly nad vašimi obrázky a jejich licenčními / užívacími právy
 • Zvýšená expozice online
 • Použijte svou stránku jako portfolio pro potenciální zaměstnavatele
 • Získejte příjmy z reklam od návštěvníků
 • Na jaký typ fotografií můžete nahrát žádná omezení
 • Žádné poplatky za komerční hostování vašich fotografií

Nevýhody:

 • Dražší než online alternativy
 • Časově náročnější než bezplatný online obrazový hosting; nahrávání může být bezproblémové bez jednoduchého rozhraní drag-and-drop
 • Vytvoření webové stránky vyžaduje technické znalosti
 • Žádná zavedená uživatelská základna; nízká sledovanost pro ty, kteří začínají

Kde začít?

Kde začít?

Pokud jste se rozhodli vzít tento skok a vytvořit si vlastní web, nyní víte, co hledat u hostitele. Možná vás ale zajímá, který z nich je nejlepší pro bezproblémový chod vaší budoucí galerie.

Výkonné servery, spousta zdrojů a aktuální aplikace přispívají ke zdravému prostředí webhostingu. Pokud nevíte, jak začít, výše uvedení tři hostitelé zahrnují tyto vlastnosti a jsou dobrým místem pro zahájení.

A pokud máte druhé myšlenky, nezapomeňte, že používání webů, jako je Flickr nebo Instagram, není také ostudou. Spuštění nového webu může být skličující (a nákladné) a je v pořádku využívat jednoduchá rozhraní a bezplatnou reklamu poskytovanou populárními aplikacemi mezitím.

Viz také

Zde je několik dalších článků, které by vás mohly zajímat:

 • Vytvořte si svůj vlastní krásný foto blog ještě dnes
 • Fotografie ukradené? Co dělat dnes
 • Jak odebrat ukradené fotografie online

Další funkce ve specialitě

 • Na moři
 • Podnikání
 • Levný
 • Hosting více domén
 • Ochrana DDoS
 • Student
 • Forex
 • Doménové jméno
 • Zajistit
 • Média
 • Streamování zvuku / videa
 • Zelená hosting
 • Neomezené weby
 • SEO

webhostingový kupón

Nerozhodnuto na hostiteli obrázků?
Se službou SiteGround nemůžete pokazit. Naši čtenáři jsou hodnoceni jako první. Poskytují neomezenou šířku pásma, bezplatné zálohy a spoustu galerijních aplikací. Aktuálně můžete uložit až 67% na jejich plány. Použijte tento speciální odkaz na slevu
získat dohodu.

Obrázek Často kladené otázky

 • Jaké jsou dobré důvody k použití hostování obrázků?

  Pokud hostujete své vlastní obrázky na serveru svého webu, můžete výrazně zkrátit dobu, kterou webový prohlížeč potřebuje k načtení jednotlivých webových stránek, což je lepší pro vaše úsilí o optimalizaci vyhledávače. Bloggers a vydavatelé online najdou větší efektivitu využití šířky pásma tím, že hostují své vlastní obrázky, na rozdíl od neustálého propojení s obrázky hostovanými na jiných webových stránkách. Pokud jste profesionální fotograf, hostování obrázků je skvělé pro centralizaci umístění obrázků. Když centralizujete své obrázky, můžete ovládat, kdo je může prohlížet a zpeněžit vaše fotografie bez obav z opakovaného použití vašeho obsahu bez vašeho svolení.

 • Existují důvody, proč nepoužívat hosting obrázků?

  Jediným důvodem, proč se vyhnout použití hostování obrázků, by bylo, pokud máte způsob, jak získat z hostování obrázků na jiném zdroji. Existuje několik příkladů, kdy by to mohlo platit – pokud k prodeji svých fotografií používáte zdroj třetích stran, jako je iStock nebo Getty Images, a chcete je propagovat na svém blogu, pokud chcete sdílet memy nebo jiný vložitelný obsah ze sociální sítě na vašem webu, pokud máte fotografie, které chcete vytvořit slideshow, ale nemáte zájem integrovat nový plugin na svůj web.

 • Jaké jsou alternativy k hostování obrázků?

  Pokud nechcete hostovat obrázky na svém vlastním webu, nejčastěji používanou alternativou je web pro sdílení fotografií, jako je Flickr. V tomto nastavení Flickr hostuje vaše obrázky na svých serverech a pak je buď vložíte na své stránky pomocí jejich kódu, nebo odkazujete přímo na svůj obrázek pomocí příslušného kódu HTML. Další často používanou alternativou je poskytovatel cloudového úložiště, jako je Dropbox. Proces hostování obrázků v cloudovém úložišti je velmi podobný, ale nemusí existovat řešení pro vložení – ujistěte se, že znáte vhodné kódování HTML.

 • Musím vědět, jak naprogramovat použití hostování obrázků?

  V závislosti na tom, co jste pro svůj web vybrali jako systém pro správu obsahu, možná nebudete potřebovat mnoho programování, abyste mohli hostovat obrázky. Hostování obrázků je však mnohem jednodušší, pokud znáte základní kódování HTML pro publikování obrázků, zarovnání obrázků a úpravu velikostí obrázků, když je začnete hostovat na svém webu..

 • Jaké jsou požadavky na hostování obrázků?

  Obrázek hosting vyžaduje úložiště serveru a správné mapování na vašem serveru pro umístění a vykreslování obrazových souborů. Pro většinu serverů je to docela standardní operace. Pokud se však obáváte o možnosti hostování obrázků vaší hostingové platformy, obraťte se na svého poskytovatele hostingu a vyhledejte správné řešení.

 • Mohu hostit obrázky ve sdíleném plánu hostování?

  Absolutně. U sdíleného plánu hostování můžete mít určitá omezení ohledně toho, kolik úložného prostoru máte na serveru pro obrázky … ale hosting obrázku je zcela možný. Neměli byste však mít žádný problém s hostováním obrázků na sdíleném hostitelském plánu. Pokud narazíte na problémy s nahráváním obrázků na server ve sdíleném plánu hostingu, pravděpodobně existuje omezení, kolik máte úložného prostoru nebo maximální velikost souboru, kterou můžete nahrát. Pokud zjistíte potíže s hostingem obrázků, obraťte se na svého poskytovatele hostingu.

 • Co znamená sebehostitel? Nemusím sám provozovat server, že ano?

  Webové stránky s vlastním hostováním nevyžadují, abyste server osobně vlastnili a spravovali pro hostování vašeho webu. Místo toho hostitelem jednoduše znamená, že hosting není poskytován přímo vývojovým týmem, který vytvořil váš systém pro správu obsahu. Pokud na svém webu hostujete obrázky, jsou vaše obrázky hostovány na platformě „hostitel“. Vaše obrázky však pravděpodobně sdílejí prostor na serveru se zbytkem obsahu vašeho webu.

 • Musím spravovat hosting, abych mohl používat obrázky hostitele?

  Odpověď na tuto otázku závisí na vaší odpovědi na otázku „Jakou odpovědnost jste ochotni přijmout za údržbu vašeho webu?“ Většina webů, které nabízejí spravovaný hosting, však za správu vyžaduje také poplatek. Čím složitější jsou vaše stránky s doplňky a dalšími funkcemi, tím větší bude potřeba profesionálně spravovaného hostování webových stránek. To je případ jakéhokoli systému pro správu obsahu s vlastním hostováním – nejen web, který zahrnuje hostování obrázků.

 • Jak se Flickr porovnává s obrázky, které hostuje sám?

  Flickr je bezplatná platforma s 1TB úložného prostoru zahrnutá v balíčku zdarma. Kromě hostování vašich snímků přidala Flickr v posledních několika letech několik možností, aby bylo možné editovat fotografie online. Pokud však používáte Flickr pro obrázky hostované hostitelem, bude váš obsah hostován na webových stránkách třetích stran. Z tohoto důvodu mohou nastat některé problémy s rychlostí stránky a prezentací vašeho obsahu. Mnohokrát budete také muset přidat plugin pro vykreslování embedů na svůj web, který může mít problémy s kompatibilitou s vaším stávajícím nastavením pro správu obsahu.

 • Jak Dropbox porovnává s obrázky Flickr nebo self-hosting obrázky?

  Dropbox nabízí mnohem méně volného místa pro ukládání obrázků než Flickr (2 GB versus 1 TB) a jejich platforma nemá žádné možnosti úpravy fotografií. Pokud tedy volíte mezi těmito dvěma platformami pro hostování obrázků a nemáte v počítači pro úpravy fotografií software jako Photoshop nebo GIMP, zvolte Flickr. Pokud již máte možnost úpravy fotografií a chcete uložit do úložiště na své hostitelské platformě, Dropbox by měl být skvělou volbou. Pokud si však vyberete mezi Dropboxem nebo vlastním hostingem svých obrázků na vašem vlastním serveru, může být lepší hosting mimo váš vlastní server. Systémy pro správu obsahu, jako je WordPress, jsou dodávány včetně funkcí hostování obrázků, takže vyhledávání a zveřejňování obrázků je mnohem snazší než jejich uložení do Dropboxu. Pokud se rozhodnete používat Dropbox, mějte na paměti, že budete muset vědět, jak kódovat HTML značkování obrázků, aby bylo možné hostovat z Dropboxu, protože zde nejsou žádné funkce vkládání.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map