Nejlepší zasílání e-mailů hostům: Kdo je pro vaše stránky nejlepší? [Aktualizováno: 2020]

Porovnejte zasílání e-mailů hostingu

Předávání e-mailů je oblíbené a pohodlné. Téměř každý webový hostitel, který nabízí e-mail, podporuje přesměrování. Plány se však liší v závislosti na poskytovaných předávacích funkcích a na tom, jak snadno se používají.


Nejprve určete své potřeby. Budete například muset přeposlat příchozí e-mail s více adresami příjemců na jednu e-mailovou adresu? Chcete přeposlat příchozí poštu jedné domény na e-mailovou adresu spojenou s druhou doménou?

Zde jsou naši nejlépe doporučovaní hostitelé pro předávání e-mailů:

 1. SiteGround
  – Celkově naše doporučení č. 1 ohledně hostování
 2. BlueHost
 3. A2 Hosting
 4. InMotion Hosting
 5. HostPapa

Jak jsme vybrali nejlepší hostitele pro zasílání e-mailů?

Vybrali jsme užší seznam hostingových plánů, které přicházejí s jednoduchým nastavením předávání e-mailů a několika typy možností předávání. Hostitelé jsme dali přednost hostitelům s celkovým hostingem e-mailů, který zahrnuje kontroly spamu.

Poté jsme hledali společnosti s vysokým hodnocením zákaznických služeb a obrátili se na tisíce skutečných uživatelů o jejich skutečnou zpětnou vazbu.

Co je přesměrování e-mailů?

Předávání e-mailů je úkon opakovaného odesílání e-mailů přijatých z jedné adresy na druhou. V oblasti webhostingu se odkazuje na automatizaci tohoto opětovného zasílání podle pravidel stanovených správcem hostingu.

Pokud máte pro svou firmu doménové jméno (které byste měli), budete chtít nastavit e-mailové adresy pomocí tohoto názvu domény.

Pokud chcete, můžete tyto e-mailové adresy zkontrolovat poštou z poštovního serveru hostitelského plánu – buď prostřednictvím webmail klienta hostitele, nebo nastavením vlastního místního klienta, jako je Outlook. A

jiná možnost by spočívala v outsourcingu vaší e-mailové operace na jiný e-mailový server založený na předplatném, jako je Google Apps.

Nakonec je někdy nejjednodušším řešením pouze přesměrování e-mailů. Přesměrování e-mailů lze použít z několika různých důvodů.

Důvody pro použití přesměrování e-mailů na serveru

Sbírejte několik adres na jeden účet

Pokud spouštíte mnoho různých projektů na různých názvech domén, nemusí mít smysl vlastně používat pro každou doménu jinou e-mailovou adresu. Přesto by mohlo být žádoucí mít pro každou z nich e-mailovou adresu pro veřejnost.

Všechny e-maily na kterýkoli ze svých pseudonym můžete dostat pouze na vaši primární e-mailovou adresu. Může to být adresa jedné z vašich vlastních domén nebo to může být osobní e-mailový účet u respektované osobní e-mailové služby.

(Poznámka: Zdá se, že v současné době je @ gmail.com jediným přijatelným typem adresy pro tento druh použití. A opravdu to dává smysl, pokud se nesourodé firmy vztahují k vám a vašim vlastním dovednostem a osobnosti. spisovatelé, konzultanti a nezávislí pracovníci. Funguje méně dobře pro více „firemní“ nebo institucionální snahy.)

Pokud používáte Gmail (a několik dalších komerčních služeb webové pošty), můžete si nastavit svůj vlastní e-mailový účet pro odesílání pošty jako jinou adresu.

Díky této funkci můžete mít veškerý svůj e-mail přeposlán na svůj účet Gmail a odtamtud na něj reagovat, při zachování e-mailové adresy vaší značkové domény..

Pokud ale půjdete tak daleko, můžete také nastavit službu tak, aby fungovala jako poštovní klient v plném rozsahu.

E-mailové adresy založené na rolích nebo na funkcích

Pokud chcete používat e-mailové adresy, jako je [chráněno e-mailem] nebo [chráněno e-mailem], pak je obvykle lepší nastavit je jako předávací adresu od začátku.

Pokud máte všechny tyto „resortní“ e-mailové adresy, můžete svou organizaci pro jednu osobu zdát trochu větší, ale vše spravujte tak, že tyto e-maily předáte přímo na váš primární účet..

Další výhodou spočívající v jejich nastavení jako speditérů je to, že k nim můžete snadno přidat lidi. Jak vaše organizace roste nebo se mění, můžete jednoduše přidat adresy do seznamu pro přesměrování nebo je podle potřeby odstranit.

POKUD chcete mít tyto e-maily založené na rolích, je mnohem lepší nechat je nastavit tímto způsobem, než nechat je nastavit jako jednotlivé účty, které je třeba zkontrolovat samostatně.

Lidé, kteří tyto úkoly vykonávají, mohou vykonávat několik úkolů a nechcete, aby museli jednotlivě kontrolovat více e-mailových adres.

Chcete také rychle zahájit nebo zastavit předávání e-mailů na konkrétní adresu v případě, že se vyskytnou nějaké problémy.

Náhradní přijímač

Někdo, kterého jste byli součástí vaší organizace, ale už není, by měl e-mailovou adresu, když byla u vás zaměstnána. Ostatní lidé mohli tuto e-mailovou adresu získat a stále na ni mohou posílat zprávy.

Kdykoli je e-mailová adresa vyřazena z provozu, je dobré mít starou e-mailovou adresu nastavenou tak, aby předávala všechny zprávy osobě nebo lidem, kteří budou převzít povinnosti tohoto uživatele.

Problém s používáním předávání e-mailů

Existují dva problémy s používáním přeposílání jako způsobu zpracování e-mailu se značkovou doménou.

Prvním problémem je, že se vám to nemusí dostat. Pokud používáte poštovní server ve sdíleném hostitelském účtu k přeposílání firemního e-mailu na vaši osobní e-mailovou adresu, je možné, že váš e-mail bude označen jako spam a nikdy nebude doručen do vaší doručené pošty. Možná ani nevíte, že se to stalo.

V závislosti na poskytovateli poštovních služeb můžete tento problém vyřešit tím, že uvedete IP adresu vašeho hostujícího účtu nebo vaši e-mailovou adresu..

Další problémy přicházejí v běžné praxi pomocí funkce „odeslat e-mail jako“ k odpovědi na e-mail.

Pokud spoofujete e-mailovou adresu, ze které odesíláte (místo toho, abyste se připojili zpět k serveru a odtud odeslali poštu), lze to pomocí některých filtrů spamu chápat jako špatné chování.

V závislosti na obsahu vaší zprávy a dalších faktorech by to mohlo vést k označení příchozích zpráv.

webhostingový kupón

Hledáte hodně na e-mail hosting?
SiteGround ⁠— hodnocené našimi čtenáři # 1 – poskytuje kvalitní e-mailový hosting a řadu funkcí pro předávání e-mailů. Právě teď můžete uložit až 67% o těchto plánech. Použijte tento speciální odkaz na slevu
získat dohodu.

Používání přesměrování e-mailem

Většina společností poskytujících webhosting nabízí správu přesměrování pošty z ovládacího panelu hostování. Nastavení je obvykle velmi snadné.

Další funkce v e-mailu

 • POP3
 • IMAP
 • SMTP
 • Webmail
 • Seznam e-mailových adres
 • phpList
 • Vlastní záznamy MX
 • Listonoš
 • SquirrelMail
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map