Nejlepší tvůrci webových stránek: Který je pro váš web vhodný? [Aktualizováno: 2020]

Porovnejte Hosting webových stránek

Tvůrci webových stránek usnadňují vývoj webových stránek a jsou méně náchylné k chybám. Ale jen někteří hostitelé je nabízejí.


Zatímco některé společnosti se specializují na tvůrce webových stránek, jiné jim nabízejí bezplatné nebo placené doplňky ke svému jinému hostování. Musíte si dát pozor na tvůrce webových stránek, kteří jsou extrémně omezeni (např. Povolit pouze několik stránek).

Níže uvádíme podrobné srovnání, ale pokud chcete vědět, kteří tvůrci webových stránek jsou nejlepší, zde jsou naše nejlepší doporučení:

 1. Gator by HostGator
  – Velmi uživatelsky přívětivý, vhodný pro začátečníky
 2. Pojď tati
  – Začněte zdarma a jsou k dispozici užitečné doplňky
 3. Wix
 4. Čtvercový prostor
 5. WordPress.com

Jak jsme vybrali nejlepší stavitele webových stránek?

Vytvořili jsme seznam hostitelů s nejlepšími tvůrci webových stránek. Pak jsme je zařadili na základě našich tisíců odborných a uživatelských recenzí. Na základě toho jsme určili top 10 webhostingů.

Co je webový tvůrce?

Pokud jste na internetu nováčkem, může to být skličující – zejména pokud na něm chcete publikovat.

V tomto článku se podíváme na vaše nejjednodušší řešení, pokud chcete vytvořit web: tvůrce webových stránek. Ale půjde i za to!

Co je hosting webových stránek?

Možnosti a jak si vybrat

V minulosti znamenalo vytvoření webové stránky kopání do webových programovacích jazyků, jako je HTML, CSS a JavaScript, aby se vytvořil jednoduchý statický web..

Dnes je jen velmi málo webových stránek kódováno od nuly, místo toho je většina webů vytvořena pomocí rámce nebo platformy s intuitivním grafickým rozhraním a návrhů založených na šablonách, které lze přizpůsobit pomocí jednoduchých nástrojů drag-and-drop..

Pokud potřebujete vytvořit osobní blog, web pro vaši obchodní či sociální organizaci nebo dokonce eCommerce web, můžete tak učinit bez nutnosti znát jakýkoli kód.

I když některé znalosti kódování určitě přijdou vhod, pro mnoho z dnešních nejoblíbenějších aplikací pro vytváření webových stránek to není povinné.

Webový design založený na šablonách

Webový design založený na šablonách

Všechny platformy pro vytváření webových stránek se spoléhají na šablony. Šablony webových stránek jsou velmi podobné šablonám, které byste použili v textové aplikaci, kromě toho, že vyberete brožuru nebo dopis s formulářem, vyberete pro svůj web celkový „vzhled“ (včetně barev, písem a obrázků)..

Stejně jako u jiných šablon jsou prvky v šabloně webu plně přizpůsobitelné. Můžete například zaměnit text a obrázky z tabulky s vlastní kopií nebo změnit záhlaví, odrážky a postranní panel na firemní barvy.

Máte také možnost přesunout nebo dokonce odstranit prvky úplně (užitečné, pokud věci udržujete jednoduché nebo vytváříte zástupný web pro robustnější web, který se stále vyvíjí).

Někteří lidé mají negativní mentální obraz šablony, a pokud jste to vy, musíte se toho mentálního obrazu pustit. Dnešní platformy pro vytváření webových stránek nabízejí stovky (a někdy i tisíce) šablon, z nichž si můžete vybrat, což vám poskytuje dostatečný tvůrčí prostor, aby se zabránilo obávanému syndromu „cookie cutter“.

Výběr webového tvůrce

Pokud jste připraveni skočit do vytváření svého webu pomocí aplikace pro vytváření webových stránek založené na šablonách, jste na správném místě.

Tato příručka popisuje některé z nejpopulárnějších možností na trhu a poskytuje úvod k některým věcem, na které byste měli myslet při rozhodování, která platforma je pro vás nejvhodnější..

V zájmu zachování jednoduchosti věcí budeme zvažovat aplikace pro vytváření webových stránek pomocí čtyř hlavních kategorií.

 • Integrované platformy pro vytváření a hostování webových stránek: jedná se o kompletní balené produkty, které zahrnují proprietární aplikaci pro vytváření webových stránek, přístup k proprietárním šablonám a rozvržením a hostování pro váš web.
 • Tvůrce webových stránek poskytoval webové stránky: několik webových hostitelů nabízí snadného tvůrce stránek jako rys svých hostingových plánů.
 • Tvůrci webových stránek s vlastním hostitelem: u řešení s vlastním hostováním začnete výběrem tvůrce webových stránek a poté výběrem z hostitelských společností, které je nabízejí. Nebo v některých případech nainstalujte vlastní.
 • Samostatné systémy pro správu obsahu: Přestože jsou o něco složitější než standardní tvůrci webových stránek, nabízejí mimořádné množství energie. A pravda je, že se snadněji používají než kdykoli předtím. Takže je nezapočítávejte. Stojí za to se na ně podívat.

Existují dobré důvody pro výběr platformy z každé z těchto kategorií. Tato příručka se zabývá některými z nejpopulárnějších možností na trhu v každé kategorii a zvažuje nejlepší výhody a nevýhody pro každou kategorii..

Na konci toho všeho nabízíme několik doporučení, na které platformě a možnostech se domníváme, že má největší smysl.

Integrované webové platformy

Integrované webové platformy

Slibem integrované platformy webových stránek je jednoduchost. U integrovaného produktu nemusíte přijít na to, jak si koupit doménu, jak nahrávat soubory na webový server, jak instalovat software nebo jak udržovat cokoli aktualizovaného a bezpečného.

Platforma, kterou si vyberete, se postará o všechny tyto obavy, takže se budete moci soustředit na vytváření stránek, na které jste hrdí.

Než se pustíte do integrované platformy pro vytváření webových stránek a hostování, existují pro tento typ platformy omezení, která musíte pečlivě zvážit.

 • Zaprvé, integrovaná platforma znamená, že nemáte možnost změnit poskytovatele hostingu nebo plány hostingu, pokud váš hosting potřebuje přeroste to, co platforma poskytuje.
 • Zadruhé, protože váš web je postaven s proprietárním systémem, pokud někdy opustíte platformu, možná budete muset začít od nuly budováním nového webu.
 • Zatřetí, budete moci hostit pouze soubory a aplikace, které povolil váš poskytovatel, na rozdíl od standardního webhostingového účtu, kde máte velkou míru rozpětí v tom, jak využíváte prostor na serveru.
 • A konečně, když vyberete integrovanou platformu, část toho, co platíte, je pohodlí. Tyto typy poskytovatelů jsou obvykle dražší než sdílený hostingový účet.

S ohledem na tato omezení se podívejme na některé z nejpopulárnějších integrovaných webových platforem, které jsou dnes k dispozici.

Blogger

Blogger je zcela bezplatná platforma pro blogování od Googlu. Blogger je skvělá platforma, pokud chcete osobní osobní blog zdarma.

Pokud však někdy doufáte, že se rozšíříte nad rámec jednoduchého osobního blogu, budete se chtít vyhýbat službě Blogger, protože nepodporuje vytváření příjmových toků, má určitý amatérský vzhled a vzhled, pouze vám umožní použít doménu, která je subdoména blogspot.com (například: yourdomain.blogspot.com) a neexportuje data velmi dobře na jiné platformy.

WordPress.com

Další bezplatnou platformou, o které je třeba přemýšlet, a platformou, která je ideální pro osobní blogy, je WordPress.com.

I když jste nikdy nepoužívali WordPress, pravděpodobně jste o tom hodně slyšeli. Je to software, který ovládá více webových stránek než jakýkoli jiný software. K dispozici jsou dvě varianty WordPress:

 • WordPress.com je bezplatná integrovaná platforma pro vytváření a hostování webových stránek poskytovaná společností Automattic, společností stojící za softwarem WordPress.
 • WordPress.org je komunita, kde si můžete stáhnout kopii softwaru WordPress, kterou si můžete nainstalovat na libovolný webový server, a vytvořit si vlastní webovou stránku podporovanou WordPress..

Právě teď budeme hovořit o integrované platformě na WordPress.com a hovoříme o samohostitelském softwaru dostupném na WordPress.org, když se v této příručce dostaneme k hostitelským CMS o něco později.

Když se zaregistrujete na bezplatný účet na WordPress.com, získáte přístup k několika desítkám slušných šablon a bezplatnému hostování v subdoméně WordPress.com (například: www.yourdomain.wordpress.com). Bezplatnému účtu však chybí podpora komerčních webů nebo vlastních domén.

Pokud chcete dělat více než to, co dostanete zdarma, nebo pokud chcete vlastní název domény (například: www.yourdomain.com), musíte se rozhodnout pro prémiový (placený) upgrade účtu. WordPress.com nabízí několik prémiových řešení, jako jsou vlastní domény, podpora elektronického obchodu a affiliate marketing generující příjmy.

Pokud se někdy rozhodnete opustit platformu WordPress.com, můžete veškerý svůj obsah snadno exportovat na webový server WordPress s vlastním hostováním. Nemůžete však exportovat vzhled a rozvržení svého webu. Takže i s webem WordPress.com jste do této konkrétní platformy docela dobře zamčeni.

WIX

WIX je největší prémiová integrovaná webová hostingová platforma v okolí. Jejich tvůrce webových stránek a šablony jsou dobře respektovány a dodávají technicky kompatibilní weby kompatibilní s HTML5.

Díky systému WIX můžete rychle zveřejnit skvěle vypadající web s minimálním technickým know-how a můžete dokonce integrovat funkce elektronického obchodování. Pokud však vyberete WIX, budete uzamčeni do svého systému a přepnutí na řešení hostované hostitelem bude znamenat od nuly.

Čtvercový prostor

Čtvercové šablony jsou krásné. Přestože je Squarespace mnohem menší společností než WIX, přední světový výrobce prémiových integrovaných webových platforem, Squarespace je právě teď tím nejlepším poskytovatelem tisku. Squarespace nabízí velmi uživatelsky přívětivé rozhraní a oceněné šablony.

Program Squarespace nepodporuje weby elektronického obchodování a je schůdnou možností pro vytváření většiny typů jednoduchých webů. Squarespace však trpí omezeními, která se dotýkají všech integrovaných platforem: jakmile vytvoříte web Squarespace, jste zamčeni, pokud nechcete začít nový web od nuly.

Weebly

Weebly je další populární integrovaná platforma. Nabízí spoustu pěkných šablon a integrovaného hostingu. Weebly je patrně nejsilnějším tvůrcem webových stránek v oblasti elektronického obchodování z řad univerzálních integrovaných webových stránek pro vytváření a hostování platforem.

Stejně jako u ostatních hráčů v této kategorii není migrace webu na Weebly nebo z Weebly příliš jednoduchá. Takže pokud neplánujete používat Weebly navždy, není pro začátek moc smyslné.

Jak si probereme později, můžete se stát hostitelem Weebly, takže po celý život nebudete uvázáni u stejného hostitele..

Nakupujte

Shopify je specializovaný hráč v rámci integrovaného budování webových stránek a hostingového prostoru. Se specializovaným zaměřením na weby elektronického obchodování Shopify nejde za dalšími typy vytváření webových stránek, jako jsou blogy nebo firemní weby.

Mnoho uživatelů Shopify ji skutečně použije k vytvoření pouze součásti elektronického obchodu na svých webových stránkách. V těchto případech je hlavní část webu obvykle hostována obecným poskytovatelem webhostingu, zatímco část webu elektronického obchodování je hostována společností Shopify. BigCommerce je další online obchod, který stojí za to se na něj podívat.

Čestná uznání

Existuje mnoho dalších integrovaných webových stránek pro vytváření a hostování platforem, ze kterých si můžete vybrat. Mluvili jsme o nejznámějších a nejuznávanějších platformách, ale existuje mnoho dalších, které byste také mohli zvážit.

Pokud jste se rozhodli jít s integrovanou webovou budovou a hostitelskou platformou, podívejte se na všechny možnosti, které jsme zmínili, a také se podívejte na další dvě: Jimdo a IM Creator.

Použití integrované platformy pro vytváření a hostování webových stránek je nejrychlejším a nejsnadnějším způsobem, jak web získat. Nezapomeňte, že nejde o nejlevnější variantu, a budete uzamčeni u poskytovatele, kterého si vyberete pro život na webu.

Tvůrci webových stránek poskytovaní webovým hostitelem

Tvůrci webových stránek poskytovaní hostitelem webu

Pevně ​​umístěné mezi integrovanými produkty webových stránek a platformami s vlastním hostitelem najdeme tvůrce webových stránek poskytovatele webových hostitelů.

Pokud se podíváte na mnoho sdílených hostingových plánů, zjistíte, že mnoho z nich zahrnuje přístup k nějakému druhu bezplatného jednoduchého tvůrce webových stránek, který je integrován do ovládacího panelu hostovacího účtu..

Pokud jdete s řešením poskytnutým webovým hostitelem, získáte škálovatelnost spolupráce přímo s poskytovatelem hostingu, spolu s pohodlím a snadností použití poskytnutým jednoduchým tvůrcem webových stránek. S touto možností jste však do jisté míry stále uzamčeni, protože většina webových stránek vytvořených pomocí webhostingu za předpokladu, že se tvůrce webových stránek nepohybuje dobře k novým poskytovatelům hostingu.

Existuje mnoho různých poskytovatelů hostingu, kteří nabízejí integrované snadno vytvářející webové stránky. V tomto článku se podíváme na tři nejznámější.

Pojď tati

Tvůrce webových stránek nabízený GoDaddy je nabízen jako samostatný samostatný produkt a není zahrnut do jejich standardních plánů webhostingu. Tvůrce se prodává na jednom místě (s plánem pro tvorbu webových stránek nemůžete hostit více webů).

Abych byl upřímný, ačkoli je určitě servisovatelný, šablony nejsou tak přesvědčivé jako to, co můžete získat od integrovaného tvůrce webových stránek a poskytovatele hostingu, jako je Squarespace.
nebo WIX
. Když však vyberete Go Daddy, hostujete s poctivou hostitelskou společností – a v tom respektovanou.

webhostingový kupón

Hledáte hodně na tvůrci webových stránek?
GoDaddy poskytuje snadno použitelné tvůrce webových stránek a hosting kombinované do jednoho balíčku. Nyní můžete na GoDaddy ušetřit až 87%. Použijte tento speciální odkaz na slevu
získat dohodu.

Tvůrci webových stránek s vlastním hostitelem

Tvůrci webových stránek s vlastním hostitelem

Tvůrci webových stránek s vlastním hostitelem obvykle pracují neobvyklým způsobem, který není tak omezující, jako tvůrci integrovaných a webových hostitelů. Ale obvykle vás omezují do té míry, že jste omezeni na hostitele, do kterých se můžete přesunout.

Většina hostitelů vám nabídne použití jednoho nebo více webových stránek, které jsou součástí vašeho hostingu. To je dobré v tom, že vás nezamkne v tomto hostiteli. Ale pokud se rozhodnete opustit hostitele, budete pravděpodobně omezeni na hostitele, kteří také nabízejí tohoto tvůrce webových stránek.

Je tedy dobré se podívat, jaké hostitele vám budou k dispozici, než učiníte konečné rozhodnutí. Níže si probereme některé z nejpopulárnějších:

Seznam tvůrců webových stránek s vlastním hostitelem

Zde je seznam některých lepších tvůrců webových stránek, které najdete na velkém počtu hostitelských společností.

 • RVSiteBuilder: tento webový tvůrce byl již dlouho, ale neustále se zlepšoval a časem se pohyboval. Nenechte se tedy zmást starými recenzemi, které tvrdí, že to není drag and drop. Je to solidní tvůrce webových stránek, který stojí za vyzkoušení.
 • Weebly: ano, má také ekvivalent samostatného tvůrce webových stránek, který mohou hostitelé poskytnout. Ale buď opatrný. V závislosti na nastavení může být obtížné přesunout hostitele – nebo dokonce nemožné.
 • Kopage: snadno použitelný webový tvůrce, který také umožňuje kódování v HTML, pokud chcete.
 • SitePad: další webový tvůrce pro přetahování nabízený mnoha hostitelskými společnostmi.

Je jich mnohem víc. Dobrá věc, kterou musíte udělat, je navštívit naše recenze webhostingů a zjistit, co nabízejí různí hostitelé. Například hosting A2 nabízí balíček webbuilderu
s více než dvěma desítkami nástrojů – z nichž řada jsou klasičtí stavitelé webů, jako je SitePad.

Možnosti otevřeného zdroje

Možnost s největším ovládáním je open-source – to je ta, která je bezplatná a lze ji nainstalovat všude.

Největším tvůrcem webových stránek s otevřeným zdrojovým kódem je Soholaunch. Mnoho webhostingových společností to nabízí, protože je to zdarma pro ně.

Pokud jej však váš hostitel nenabízí, možná jej nebudete moci nainstalovat na svůj server. Pokud máte server VPS nebo dedikovaný server, není to žádný problém: máte kontrolu. Pokud však vaše webové stránky běží na sdíleném hostiteli, můžete uvíznout.

Pravděpodobně nemáte oprávnění k instalaci Soholaunch. Pokud to nemůžete, budete nuceni požádat svého hostitele, aby jej nainstaloval za vás. Možná nebudou ochotni. Může to být důvod, proč ho ještě nenainstalovali. Takže buďte opatrní.

Zde je tip: nejlepší čas, abyste požádali svého hostitele o instalaci softwaru, je před registrací.

Self-hosted systémy pro správu obsahu

Self-hosted systémy pro správu obsahu

Jednoduše neexistuje srovnání mezi flexibilitou a výkonem řešení hostovaného hostitelem a integrovanou platformou nebo platformou poskytovanou webovým hostitelem.

Když vyberete platformu pro vytváření webových stránek s vlastním hostitelem, máte úplnou kontrolu. Vyberete software pro vytváření webových stránek, vyberete poskytovatele hostingu a plán, instalujete aplikace přesně tam, kde je chcete nainstalovat, a máte možnost integrovat aplikace třetích stran do obsahu vašeho srdce.

Nevýhodou této svobody a moci je samozřejmě to, že musíte vědět, nebo se naučit, jak dělat všechny tyto věci.

Naštěstí většina poskytovatelů hostingu nabízí automatickou instalaci platforem pro vytváření webových stránek nebo snadnou instalaci jedním kliknutím prostřednictvím komerční knihovny skriptů, která je integrována přímo do ovládacího panelu hostovacího účtu, aby byl tento proces o něco jednodušší. Pokud vše ostatní selže, není ruční instalace aplikace pro vytváření webových stránek pomocí klienta protokolu FTP (File Transfer Protocol) nijak složitá, jak si myslíte..

Správný název pro webovou aplikaci s vlastním hostováním je systém pro správu obsahu (CMS). Systém pro správu obsahu je aplikace, která vám poskytuje intuitivní rozhraní, ze kterého můžete navrhnout vzhled svého webu a přidat na svůj obsah obsah. To vám umožní vidět, jak málo, nebo tolik, kód za webu, jak si přejete.

V závislosti na zvoleném redakčním systému si budete moci vybrat ze stovek či tisíc bezplatných a prémiových šablon a pluginů pro přizpůsobení vzhledu a funkčnosti vašeho hostovaného webu..

WordPress

Už jsme hovořili o integrované verzi WordPress, nyní mluvíme o verzi hostované hostem, která je k dispozici ke stažení na WordPress.org. Kromě procesu ručního stahování a instalace je WordPress nabízen také jako automatická instalace mnoha poskytovatelů hostingu nebo jako instalace jedním klepnutím prakticky všech poskytovatelů hostingu.

Jednoduchý hosting

Samotný WordPress je zdarma, musíte však vybrat poskytovatele hostingu a zaregistrovat si plán, než se budete moci přesunout s WordPress. Dobrou zprávou je, že prakticky jakýkoli plán hostování bude podporovat instalaci WordPress.

Vzhledem k tomu, že prakticky jakýkoli poskytovatel hostingu může podporovat instalaci WordPress, můžete zcela zdarma přejít z jednoho poskytovatele hostingu na druhého nebo z jednoho hostitele na druhého podle změny vašich potřeb..

I když nechceme bagatelizovat skutečnost, že k takovému kroku je zapotřebí určité technické know-how, je důležité si uvědomit, že jít s flexibilní aplikací, jako je WordPress, a platformou hostovanou, znamená, že máte kontrolu nad vaši hostitelskou situaci a ne naopak.

V poslední době také roste obliba spravovaného hostování WordPress. Díky spravovanému hostování WP máte hybridní řešení, které vylučuje veškerou práci při instalaci a správě aplikací z rovnice (podobně jako integrace webových serverů a hostitelských platforem), ale zachovává flexibilitu a robustní možnosti hostování nabízené samo hostovanou instalací WordPress..

Zavedené a flexibilní

Je těžké zveličovat vliv WordPress na internetu. WordPress je motor, který pohání kolem 40% internetu. Přibližně polovina těchto webů jsou weby WordPress.com a druhá polovina jsou instalace hostované WordPress.

Jednou z věcí, které vyvolaly popularitu WordPress, je jeho flexibilita. Pomocí WordPress je možné vytvořit téměř jakýkoli web. WordPress s WooCommerce ovládá více webů elektronického obchodování než jakákoli jiná platforma. BuddyPress promění WordPress v platformu sociálních médií. Pokud neplánujete vytvořit zcela nový koncept webových stránek, který popírá současné definice, je pravděpodobné, že WordPress může a byl použit k vytvoření něčeho podobného.

Další věcí, která zvyšuje popularitu WordPress, je hora témat a pluginů dostupných zdarma nebo za rozumnou cenu. Existují témata vhodná pro začátečníky, kteří chtějí vytvořit jednoduchý blog, a také témata, která profesionálové používají každý den jako rámec pro vývoj webových stránek..

Spousta podpory

WordPress je podporován neuvěřitelně velkou a vášnivou komunitou. Existují doslova tisíce vývojářů témat a pluginů WordPress, stejně jako profesionálních vývojářů webových stránek, kteří vytvářejí pouze webové stránky podporující WordPress. Komunita WordPress.org je jednou z nejlépe navržených a nejaktivnějších na internetu.

WordPress – nevýhody

Zní to skvěle, že? Takže jaká je nevýhoda?

WordPress není tak snadné začít s integrovaným řešením. Neuvěřitelná flexibilita aplikace WordPress znamená, že je jen na vás, jak ji používat. Nebudete bez pomoci – vzpomínáte na tu skvělou komunitu, o které jsme mluvili? Pokud jste však pro WordPress nováčkem, bude trvat delší dobu, než se web spustí a bude fungovat s WordPress, než s integrovaným řešením..

V dlouhodobém výhledu si myslíme, že web WordPress s vlastním hostováním má mnohem větší smysl než cokoli jiného. Když však začnete s WordPress, můžete očekávat více křivky učení, než byste viděli, kdybyste měli jít s integrovanou platformou pro vytváření a hostování webových stránek..

Joomla!

Joomla je další populární bezplatný CMS. I když není tak často používán jako WordPress, Joomla se může pochlubit také silnou komunitou uživatelů a spoustou témat a modulů, které můžete použít k vytvoření Joomly na jakémkoli místě, které chcete vytvořit..

I když se můžete dostat pryč, aniž byste viděli jediný řádek kódu ve WordPressu, pokud chcete, je to trochu těžší udělat to s Joomlou. I když nemusíte být programátorem, abyste mohli používat Joomla, budete pravděpodobně muset strávit alespoň nějaký čas pohráváním s kódem, abyste svůj web dostali přesně tak, jak chcete..

Použití Joomly pro blog nebo standardní webové stránky je jistě možnost, ale učinit to bude náročnější, než dosáhnout stejné věci ve WordPressu. Tam, kde někteří vývojáři dávají Joomla náskok před WordPress, je vytváření komplexních stránek elektronického obchodování a sociálních sítí.

Drupale

Drupal, další bezplatný systém správy obsahu určený pro obecné účely, je ze tří univerzálních CMS uvedených v tomto článku nejméně vhodný pro začátečníky. Mnoho vývojářů však tvrdí, že je nejsilnější. Drupal je zdarma, jako Joomla a WordPress, a obvykle se nabízí jako snadná instalace jedním kliknutím. Stejně jako u každého hostovaného řešení je dalším významným prodejním místem u společnosti Drupal flexibilita. Pokud chcete nebo potřebujete změnit hosting, pokračujte a udělejte to, žádný pot.

Bezpečnost je místo, kde Drupal skutečně vyniká. Zatímco Joomla i WordPress jsou považovány za poměrně bezpečné, Drupal je jednou z nejbezpečnějších dostupných platforem – i Whitehouse.gov byl postaven s Drupalem. Díky tomu je Drupal přesvědčivou volbou pro weby elektronického obchodování, weby zdravotnického průmyslu nebo jakýkoli typ webu, který bude ukládat citlivé informace..

Magento

Magento je CMS pro webové stránky elektronického obchodování s vlastními hostiteli. Magento je k dispozici ve volných a prémiových verzích a má za cíl pohánět webové stránky elektronického obchodu, a přestože má omezenou funkčnost jako CMS pro obecné účely a může být vybaven rozšířeními pro funkce, jako jsou blogy a fóra, Magento by měl být pouze v spuštěné, pokud vytváříte web pro elektronický obchod. Jako webový server pro elektronický obchod je Magento velmi výkonná platforma.

Další významné možnosti CMS

Zdá se trochu nespravedlivé zastavit konverzaci CMS pouze se čtyřmi dosud uvedenými. Existuje mnoho dalších vysoce kvalitních možností CMS, které je třeba zvážit. I když každému nebudeme věnovat spoustu času a prostoru, zde je stručné slovo o některých dalších hlavních hráčích, které stojí za zvážení. Pokud vážně přemýšlíte o sestavení webové stránky s vlastním hostitelem s redakčním systémem, měli byste strávit několik minut zvážením každé z nich.

 • vBulletin: Prémiová (placená) aplikace navržená primárně jako platforma fóra, ale zahrnuje funkce správy obsahu a blogování. Užitečná možnost pro weby typu fóra.
 • ExpressionEngine: Další prémiový (placený) systém správy obsahu, který poskytuje velmi silné řízení rozložení a šablonování bez nutnosti znalosti programování. Díky tomu se ExpressionEngine stal populárním CMS mezi vývojáři, kteří buď nevědí, nebo se nechtějí bavit, zálohují skript PHP.
 • DotNetNuke: K dispozici v bezplatné komunitní verzi a prémiové verzi. Jedna z mála možností CMS určená pro servery Windows. Pokud jste vývojář Windows hledající CMS ve známém jazyce, DotNetNuke (nedávno přejmenovaná platforma DNN) stojí za vyzkoušení.
 • ModX: CMS zdarma zaměřený na vývojáře, kteří chtějí hrát s PHP, aby stránky vypadaly přesně tak, jak chtějí..
 • Čestné uznání: TextPattern, RefineryCMS, Concrete5, TinyCMS a mnoho dalších (ale někdy musíme zastavit).

Shrnutí

Shrnutí

Co se tedy naučili? Pokud chcete vytvořit web rychle, se skvěle vypadající šablonou a neočekáváte, že se někdy přestěhujete k novému poskytovateli hostingu, je integrovaná platforma pro vytváření a hostování webových stránek přesvědčivou možností. Pokud však chcete mít úplnou kontrolu nad svým webem a flexibilitu při přepínání mezi poskytovateli hostingu a plány podle toho, jak se mění vaše potřeby, je řešení, které hostuje sám, jediným způsobem.

Pokud chcete znát náš názor na tuto záležitost, zde je to: pro velkou většinu situací vlastní hostitelský web WordPress dává strašně velký smysl.

To neznamená, že jiná řešení jsou bez zásluh, ale podle našeho názoru nabízí řešení WordPress s vlastním hostitelem nejzajímavější kombinaci přívětivosti pro začátečníky, flexibilitu, kterou je třeba začlenit do téměř jakéhokoli typu webu, skvěle vypadajících šablon, škálovatelnost a expanzivní a podpůrná komunita.

Pokud jste jako my a rozhodli jste se, že web WordPress s vlastním hostitelem dává největší smysl, ale stále se trochu obáváte o technických aspektech hostingu, měli byste vážně zvážit spravovaný plán hostování WordPress..

Díky spravovanému hostingovému plánu WordPress získáte automatickou instalaci softwaru na svůj účet, automatické aktualizace softwaru a bezpečnostní kontroly od poskytovatelů hostingu a zákaznickou podporu prostřednictvím odborníků podpory, kteří jsou odborníky na WordPress..

Budování i jednoduchých webových stránek vyžadovalo mnoho technických znalostí a kódování know-how. Tyto dny jsou však v minulosti. Pokud potřebujete jednoduchý web a nemáte rozpočet na pronájem profesionální firmy zabývající se webovým designem a vývojem, malý průzkum, který vás ujistí, že jste vybrali správnou platformu spojenou s určitou trpělivostí a vytrvalostí, vám umožní vytvořit webovou stránku. které uspokojí vaše potřeby za cenu, která nepřekoná.

Další funkce v typech hostování

 • Kolokace
 • Spravováno WordPress
 • VPS
 • Podařilo se
 • Vyhrazený server
 • Sdílený hosting
 • Mrak
 • Překupník

nabídky webhostingu

Hledáte správného tvůrce webových stránek?
WordPress je univerzální a snadno použitelný. S WordPress.com můžete získat odbornou technickou podporu. Použijte tento speciální odkaz na slevu
ušetřit velké na WordPress.com.

Tvůrci webových stránek Často kladené otázky

 • Co je tvůrce webových stránek?

  Tvůrce webových stránek vám umožňuje vytvořit web bez znalosti kódování. Webový prohlížeč slouží k návrhu webu přetažením komponent na stránku.

  Tvůrci webových stránek obvykle zahrnují widgety nebo moduly pro věci, jako jsou kanály RSS, kontaktní formuláře, blogování a odkazy na sociální média.

 • Který webový tvůrce je nejlepší?

  To záleží na typu webu, který chcete vytvořit.

  Pokud potřebujete běžný obchodní web, může jakýkoli tvůrce webových stránek provést základní rozvržení.

  Pokud však chcete vybudovat obchod s elektronickým obchodem, možná budete potřebovat specializovanější produkt.

  Podívejte se na tvůrce webových stránek hostitelských společností a porovnejte je s platformami, jako je Shopify (tvůrce webových stránek elektronického obchodu), a BoldGrid (tvůrce webových stránek, který sedí na vrcholu WordPress).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map