Nejlepší hosting SugarCRM: Kdo je pro vaše stránky nejlepší? [Aktualizováno: 2020]

Porovnejte SugarCRM Hosting

SugarCRM je systém řízení vztahů se zákazníky známý pro svou všestrannost a snadné použití. Mnoho, ale ne všichni, weboví hostitelé zpřístupňují SugarCRM svým klientům prostřednictvím instalace „jedním kliknutím“.


Hledejte webového hostitele, který provozuje aktuální zásobník LAMP (Linux OS, Apache 2.4, MySQL 5.7 a PHP 7.1 nebo 7.3). Pokud měníte hostitele, ale již používáte SugarCRM, vyhledejte hostitele se zkušenostmi s migrací a podporou SugarCRM.

Stále zmatená ohledně hostování SugarCRM, přečtěte si níže. Jste připraveni začít? Zde jsou nejlepší výběr našich nejlepších hostitelů pro SugarCRM hosting:

 1. SiteGround
  – Rychlé servery, vynikající podpora, pokročilé zabezpečení
 2. A2 Hosting
 3. Tekutý web
 4. Bitcoinový webhosting
 5. Cloudways

Jak jsme vybrali nejlepší hostitele SugarCRM?

Vybrali jsme hostitele provozující moderní LAMP stacky a vybrali jsme ty, kteří mají nejlepší rychlostní technologie a zabezpečení. Prověřili jsme je také pro vysoce kvalitní technickou podporu 24/7, snadné použití a celkovou hodnotu.

Poté jsme z naší rozsáhlé databáze prozkoumali tisíce uživatelských recenzí.

nejlepší hostitel pro cukr crm

Co je SugarCRM?

Software Sugar Customer Relationship Management (CRM) poskytuje uživatelům centralizovaný a flexibilní systém pro sledování prodejních zákazníků, správu zákaznických účtů a zpracování zákaznické podpory..

Podporuje také řízení projektů a kampaní.

Co je to řízení vztahů se zákazníky?

snímek obrazovky cukr

Jedním z nejnáročnějších aspektů podnikání je proces rozvoje a udržení zákazníků.

Od vývoje vede k vytváření marketingových kampaní po poskytování podpory dobře zavedeným zákazníkům, které si nemůžete dovolit ztratit, vztahy, které rozvíjíte se svými zákazníky, jsou rozhodující součástí budování úspěšné společnosti.

Chcete-li, aby vaši zákazníci byli spokojeni a vaše firma „rostla“, potřebujete způsob, jak sledovat každý krok procesu.

Software CRM vám to pomůže a SugarCRM je jednou z nejpopulárnějších možností CRM.

Proč zvolit SugarCRM?

SugarCRM je populární CRM, protože je poskytován na mnoha hostingových balíčcích zdarma. Nastavení je také velmi snadné; Mnoho webových hostitelů ji nabízí jako instalátor na jedno kliknutí.

I když máte malý rozpočet na hostování, neměli byste mít problém najít sdílený balíček, který jej poskytuje.

Verze SugarCRM

verze pro cukr

SugarCRM je open source aplikace pro správu vztahů se zákazníky (CRM). Organizace mohou ukládat podrobnosti o dodavatelích a kontaktech a uchovávají centrální záznamy o veškerých interakcích s těmito kontakty.

Existují celkem čtyři verze SugarCRM, jak placená, tak bezplatná edice s omezeným použitím.

Verze SugarCRM jsou:

 1. Profesionální
 2. Podnik
 3. Ultimátni
 4. Komunitní vydání

Placené verze SugarCRM

Existují tři placené verze SugarCRM: Professional, Enterprise a Ultimate. Tyto jsou zakoupeny přímo od společnosti.

K dispozici je také bezplatná komunitní edice, a to je software, který uvidíte, nabídnutý s účty webového hostingu.

Komunitní vydání SugarCRM

The Community Edition je zkrácená verze placeného SugarCRM, ale stále funguje perfektně pro charitativní a nekomerční použití..

Tato verze je k dispozici pod verzí 3 GNU Affero General Public License. Je určen pro neziskové organizace a počet uživatelů, kteří mohou mít účty, není nijak omezen.

verze komunity sugarcrm

Neziskové subjekty mohou pomocí tohoto nástroje zůstat v kontaktu s cennými kontakty, spravovat financování a zajistit, aby splňovaly všechny zákonné požadavky týkající se ukládání a ochrany dat.

Výhody vydání komunity

Licence poskytuje neziskovým a vzdělávacím institucím práva přizpůsobit software.

Očekává se, že přizpůsobení se vrátí zpět do vývojářské komunity, aby z jeho práce mohli těžit další neziskové organizace.

Kompatibilita SugarCRM

SugarCRM je navržen tak, aby fungoval na serverech Linux (konkrétně na serverech se systémem LAMP stack: Linux, Apache, MySQL a PHP).

Je však možné spustit SugarCRM na jiných operačních systémech, včetně Windows se službou IIS.

Ve Windows máte možnost použít pro databázi MS SQL nebo Oracle.

Uživatelé mohou s SugarCRM komunikovat pomocí různých prohlížečů, včetně:

 • Chrome
 • Firefox
 • Safari 7
 • Internet Explorer 9
 • Internet Explorer 10

Vlastnosti SugarCRM

Vlastnosti SugarCRM

Jako jeden z předních systémů správy zákazníků na trhu nabízí SugarCRM spoustu funkcí, díky nimž mohou tisíce společností sledovat informace o svých zákaznících a zefektivnit proces prodeje.

Mezi nejoblíbenější funkce SugarCRM patří:

 • Více typů uživatelů
 • Nastavit e-mail
 • Testujte kampaně
 • Filtrování sestav
 • Integrovaný kalendář

Více typů uživatelů

V SugarCRM jsou celkem čtyři různé role, včetně pravidelného uživatelského, systémového administrátora, skupinového a portálového API.

Tato funkce usnadňuje vytvoření personalizovaného přístupu na základě toho, jak každý uživatel používá SugarCRM, a v případě potřeby omezí aktivitu.

Nastavení e-mailového nástroje

Kromě správy potenciálních zákazníků a ukládání dokumentů vám SugarCRM také usnadňuje vytváření a správu e-mailových kampaní nebo šablon přímo z ovládacího panelu..

Testujte kampaně

Nejste si jisti, jak bude váš e-mail nebo zpravodaj vypadat na různých zařízeních?

Než odešlete, otestujte své kampaně a ujistěte se, že veškerá vaše komunikace vypadá nejlépe, bez ohledu na to, jak si je uživatelé prohlíží.

Filtrování sestav

Filtrujte podle hodnoty, data, uživatele a mnohem více.

Je to mocný nástroj pro získávání statistik o velmi konkrétních časech nebo kampaních.

Integrovaný kalendář

SugarCRM usnadňuje organizaci. Tato funkce umožňuje uživatelům zobrazit přehled plánovaných činností a také naplánovat úkoly, schůzky nebo hovory.

Funkce Sugar CRM Community Edition

SugarCRM Community Edition (nebo SugarCRM CE) je vyvíjen převážně dobrovolníky v komunitě open source.

Ve srovnání s placenými verzemi má zmenšenou sadu funkcí a obsahuje následující funkce:

 • Účty
 • Nástroje auditu
 • Kontaktní záznamy
 • Řízení procesu
 • Ukládání dokumentů
 • Sledování olova
 • Sledování příležitostí
 • Marketingové nástroje, jako je sledování kampaní a měření e-mailového marketingu.

Toto vydání je určeno pouze pro použití mezi podniky (B2B) a nemá obslužné programy pro podniky (B2C). Rovněž nemá schopnost spravovat smlouvy, produkty, nabídky nebo prodeje.

Pokud chcete výkonnější funkce srovnatelné s Salesforce nebo Pipedrive CRM, budete muset upgradovat na SugarCRM Professional, plán s nejnižšími placenými náklady, který SugarCRM nabízí.

klady a zápory SugarCRM

Výhody a nevýhody SugarCRM

Nalezení bezplatného softwaru CRM je velmi vzácné, protože tolik balíčků je poskytováno v cloudu prostřednictvím předplatného.

To znamená, že SugarCRM je dobrá volba, pokud chcete vyzkoušet CRM, aby zjistilo, co dělá.

Nevýhody SugarCRM

Analytici tvrdí, že software používá 1,5 milionu lidí a je pravděpodobné, že velká většina používá komunitní edici, která má omezenou funkčnost.

Chybí také interní funkce chatu, jako má Salesforce prostřednictvím Chatter. Množství základního úložiště je poměrně nízké, i když si můžete zakoupit další místo.

A konečně, ačkoli lze SugarCRM přizpůsobit vašim potřebám, většinu těchto funkcí musí vývojář přizpůsobit na míru.

Výhody SugarCRM

Pokud provozujete neziskovou nebo charitativní organizaci, i základní nastavení vám poskytne všechny potřebné nástroje.

Společnost za CRM získala investice v milionech dolarů, což jí zajistilo neustálý růst a obrovskou popularitu.

Zatímco základní seznam funkcí je malý, SugarCRM nemusí běžet pouze s výchozím nastavením.

SugarCRM lze rozšířit pomocí plug-inů od SugarForge a stojí za to si s nimi pohrát, abyste uvolnili skutečnou sílu SugarCRM..

webhostingový kupón

Hledáte hodně na hosting SugarCRM?
SiteGround – hodnocené našimi čtenáři č. 1 – poskytuje snadnou instalaci SugarCRM a bezplatné denní zálohy. Právě teď můžete uložit až 67% na tyto populární plány. Použijte tento speciální odkaz na slevu
získat dohodu.

Jak nainstalovat SugarCRM?

Pokud se vám nelíbí placená cloudová verze SugarCRM, musíte si vybrat vhodného hostitele, kterého najdete na této stránce.

Poté máte dvě možnosti, jak ji nainstalovat na svůj hostitelský server:

 1. Stáhněte si soubory SugarCRM z jejich webových stránek, upravte konfigurační soubory a přes FTP je přeneste na svůj hostingový účet.
 2. Použijte automatický instalační program na ovládacím panelu hostitele. Většina hostitelů vám poskytne kopii cPanel, která má téměř vždy automatický instalační program, který vám umožní vyhledat SugarCRM a nainstalovat jej několika kliknutími. Stále to vyžaduje trochu více úsilí než možnost cloud, ale mělo by být zvládnutelné pro kohokoli.

Hostitelské úvahy

Nákup cloudového softwaru může být drahý, zejména když platíte stanovenou cenu za měsíc za cloudovou službu, a většina CRM softwaru by byla pro tento neziskový cenový model nedostupná..

To je pravděpodobně důvod, proč toto bezplatné řešení CRM stáhly společnosti z celého světa více než 9 milionůkrát. Při výběru hostitele je však třeba zvážit několik hledisek.

Tyto zahrnují:

 • Operační systém Linux
 • Snadná instalace
 • Vysoká dostupnost
 • Přiměřená úroveň úložiště / šířky pásma

Operační systém Linux

Pro SugarCRM je to téměř nutnost. Hosting na jiném OS činí tento proces zbytečně složitým.

Většina počítačů však používá servery založené na systému Linux, takže by nemělo být těžké je najít. Jako další bonus má Linux hosting také tendenci být levnější než Windows.

Snadná instalace

Většina hostitelů usnadňuje instalaci SugarCRM několika kliknutími. Pokud je to z nějakého důvodu komplikovanější, nemusí být tou správnou volbou.

Protože existuje tolik hostitelů, kteří dobře fungují s SugarCRM, nemá smysl vybrat si hostitele, který dělá instalaci zbytečně složitou..

Vysoká dostupnost

Je obtížné používat SugarCRM, pokud hostitel neustále klesá!

Opět existuje tolik možností hostingu, ze kterých si můžete vybrat, takže nemá smysl se spokojit s nízkým časem.

Přiměřená úroveň úložiště & Šířka pásma

Za zmínku stojí využití zdrojů. Úložiště a šířka pásma nabízená s hostitelským balíčkem se vztahuje na všechny aplikace, které používáte.

CRM může být přetažením těchto zdrojů, zejména šířky pásma, a odesílání velkých dokumentů bude mít v průběhu času dopad.

nejlepší hostitelé pro SugarCRM

Top 3 hostitelé pro SugarCRM

Jste připraveni začít uvolňovat sílu SugarCRM?

Nejprve musíte najít skvělého hostitele.

Jak jsme již zmínili výše, většina hostitelů bude podporovat SugarCRM.

Několik hostitelů se však zvedne nad. Pojďme analyzovat to nejlepší z nejlepších.

SiteGround

Pokud hledáte spolehlivého a spolehlivého hostitele pro hosting SugarCRM, SiteGround je skvělá volba.

Nabízejí vše od levného sdíleného hostingu
plánuje špičkové dedikované servery.

Všechny plány jsou dodávány s cPanel zdarma, což usnadňuje instalaci SugarCRM.

Snímek obrazovky SiteGround Homepage

Kromě toho můžete v cPanel generovat bezplatné SSL certifikáty pomocí integrace Pojďme šifrovat.

Získáte bezplatné denní zálohy, abyste zabránili ztrátě jakýchkoli zákaznických dat.

Nakonec bych měl zmínit, že jejich podpora je vynikající.

Jejich tým zákaznických služeb je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím přímého chatu a telefonu a navíc mají skvělou znalostní základnu, která vás provede běžnými úkoly.

A2Hosting

Pokud je pro vás rychlost z nějakého důvodu nejdůležitější, A2 Hosting je pro vás pravděpodobně hostitelem SugarCRM.

A2 Hosting je známý hostitel, který se zaměřuje především na rychlost serveru a zajišťuje, že se budete moci rychle dívat různými částmi svého CRM s minimálním zpožděním.

Snímek obrazovky hostování domovské stránky A2

Většina plánů, s výjimkou nejlevnějších, přichází s „turbo“ servery, což jsou výkonnější servery konfigurované pro rychlost
.

Můžete také získat zdarma úložiště SSD a certifikát SSL zdarma. Znovu můžete SugarCRM nainstalovat přes cPanel.

LiquidWeb

A konečně, pokud hledáte vysoce výkonný hosting SugarCRM
je to možné, Liquid Web splní nebo překoná všechna vaše očekávání.

Jejich plány jsou dražší, ale stojí za to, kdyby vám nějaké výpadky nebo pomalé servery mohly stát značné částky příjmů.

Snímek obrazovky domovské stránky LiquidWeb

Nabízejí výběr mezi ovládacími panely cPanel a Plesk, oba fungují dobře při instalaci SugarCRM.

A konečně, Liquid Web má tým zákaznických služeb, který jde nad rámec toho, co většina ostatních bude.

I když máte potíže s něčím, co přímo nesouvisí s výkonem jejich serveru, stále se mi snaží pomáhat.

nabídky webhostingu

Hledáte správného hostitele SugarCRM?
A2 Hosting získala skóre 1 v našich nedávných rychlostních testech. Poskytují snadnou instalaci SugarCRM a certifikátů SSL zdarma. Právě teď můžete uložit až 50% na jejich plány pomocí tohoto zvláštního odkazu na slevu
.

Další funkce v CRM

 • CiviCRM
 • vtiger

SugarCRM Často kladené otázky

 • Co je SugarCRM?

  SugarCRM je prémiová aplikace pro správu vztahů se zákazníky a jméno vývojáře aplikace SugarCRM.

  Tato aplikace poskytuje uživatelům způsob sledování prodeje, správu zákaznických účtů a poskytování zákaznické podpory, vše z jediné centralizované aplikace.

 • Co je to CRM?

  CRM je zkratka pro zkratku Customer Relationship Management.

  CRM software je navržen tak, aby zvládl prodej, marketing a vztahy se zákazníky, s cílem co nejvíce automatizovat proces a poskytnout jediný centralizovaný úložiště informací o zákaznících přístupné všem zaměstnancům orientovaným na zákazníka.

 • Je SugarCRM snadné používat?

  Ano.

  SugarCRM je navržen tak, aby vyřešil dva problémy s jednoduchým použitím: neochotu ze strany prodejních a podpůrných pracovníků používat CRM a náklady a výzvu při nasazení CRM.

  SugarCRM je navržen tak, aby byl intuitivním řešením, které mohou prodejní a podpůrní pracovníci snadno používat, a je cenově dostupné, aby společnosti byly cenově dostupné pro společnosti, aby umožnily všem zaměstnancům orientovaným na zákazníka přístup k softwaru.

 • Je SugarCRM zdarma?

  Až do verze 7 vydal SugarCRM komerční a open source (bezplatné) verze softwaru. S vydáním verze 7 se však SugarCRM rozhodl přerušit vývoj open source verze nazvané Sugar Community Edition (CE)..

  SugarCRM slíbil, že bude pokračovat v údržbě a podpoře CE verze 6.5, ale nedojde k žádnému novému vývoji. Tento slib vedl k vytvoření nového open-source CRM, SuiteCRM, postaveného na poslední open source verzi SugarCRM..

  Pokud hledáte zdarma CRM, podívejte se na SuiteCRM.

 • Proč SugarCRM přestal vyvíjet verzi s otevřeným zdrojovým kódem?

  Společnost říká, že verze s otevřeným zdrojovým kódem přitahovala především vývojáře, kteří chtěli stavět na Sugar, a také nové uživatele, kteří prozkoumávali možnosti a primárně se zajímali o bezplatné CRM řešení..

  Společnost vyjádřila přesvědčení, že verze s otevřeným zdrojovým kódem neodpovídá správně potřebám obou skupin a chtěla se podívat na další možnosti.

  Bez ohledu na jejich důvody pro ukončení SugarCRM CE byl čistý výsledek pro uživatele bezplatných a open source CRM pozitivní, protože zastavení SugarCRM CE vytvořilo SuiteCRM, který se rychle stal jedním z nejlepších bezplatných dostupných CRM dnes.

 • Mohu změnit plány nasazení SugarCRM, pokud se změní potřeby mé společnosti?

  Společnost rozšiřuje flexibilitu softwaru jako hlavní prodejní místo a zdůrazňuje, že SugarCRM je jednou z nejvíce přizpůsobitelných CRM aplikací v tomto odvětví..

  Zejména nabízí nejširší škálu možností pro nasazení v cloudu. Stejně důležité je, že zákazníci nejsou zamčeni ve svém původním výběru.

  Jak se mění potřeby organizace, data lze přesouvat mezi různými modely nasazení.

  Ať už na místě, v cloudu nebo v soukromé cloudové službě SugarCRM, zákazníci se mohou snadno přizpůsobit měnícím se okolnostem.

 • Pokud změníte plány nasazení SugarCRM, budou se uživatelé aplikace muset naučit nové rozhraní?

  Rozhraní aplikace je navrženo tak, aby uživatelům nabídlo jednotné prostředí bez ohledu na to, kde a jak přistupují k aplikaci, protože SugarCRM rozsáhle využívá průmyslové standardy, jako je HTML5, REST, JavaScript a PHP.

  Vývojáři mají navíc přístup k základní platformě, což jim umožňuje rozšiřovat a upravovat SugarCRM tak, aby vyhovoval jejich potřebám. Tato rozšiřitelnost pomohla podpořit vytvoření stovek komerčních integrací s dalšími obchodními aplikacemi.

  Pro mnoho organizací je tento „budoucí důkaz“ přístup důležitým prodejním bodem při hodnocení SugarCRM vs. jiných řešení CRM.

 • Jaké jsou požadavky na hosting SugarCRM?

  SugarCRM je optimalizován pro zásobník LAMP – Linux, Apache, MySQL a PHP – nejběžnější webový server a zásobník pro webové aplikace.

  SugarCRM může běžet také na jiných operačních systémech, pokud podporují PHP, včetně Mac OS X, Solaris a Windows.

  Může také použít webový server společnosti Microsoft IIS místo Apache, stejně jako alternativní databáze, jako je Oracle nebo MS-SQL.

 • Kolik lidí používá SugarCRM?

  SugarCRM se etabloval jako přední CRM řešení. Software má více než 1,5 milionu uživatelů ve více než 120 zemích.

  Síť partnerů se skládá z 350 partnerů na šesti kontinentech.

  Společnost má centrálu v Cupertinu v Kalifornii a sídlí také v Raleighu, Mnichově, Sydney, Londýně, Paříži a Minsku..

 • Proč bych měl zvolit SugarCRM?

  Pokud hledáte plně funkční CRM, které je flexibilní a přizpůsobitelné a nevadí vám platit za CRM, pak SugarCRM je přesvědčivá možnost.

  Ačkoli se někteří uživatelé cítili pochopitelně zbaveni pravomoci náhlým rozhodnutím zastavit vývoj a uvolnění nových verzí open source Community Edition, existuje důvod, že SugarCRM patří trvale mezi špičkové CRM aplikace na trhu..

  Kromě toho se zaměřením výhradně na komerční produkt znamená, že společnost bude moci lépe přidat funkce, které platící zákazníci chtějí a potřebují.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map