Nejlepší hosting souborů: Kdo je pro vaše stránky nejlepší? [Aktualizováno: 2020]

Porovnejte hostování souborů

Služby hostování souborů vám poskytují svobodu vkládat soubory na server a přistupovat k nim kdekoli a z jakéhokoli zařízení. Můžete používat služby, jako je Disk Google nebo Dropbox, ale pro větší kontrolu můžete mít web hostitele. Bohužel ne každý poskytovatel hostingu bude kompatibilní s vašimi potřebami.


Plány ukládání souborů se liší v závislosti na prostoru, limitech velikosti souborů, cenách a způsobech sdílení souborů s ostatními.

Pokrýváme nejlepší služby v tomto článku, ale zde je snímek pěti nejlepších hostitelů pro hostování souborů:

 1. BlueHost
  – Vyhrazená podpora a aktualizace úložiště podle potřeby
 2. A2 Hosting
 3. InMotion Hosting
 4. LiquidWeb
 5. WebHostFace

Jak jsme vybrali nejlepší hostitele pro hostování souborů?

Zkontrolovali jsme stovky hostitelských společností a vybrali jsme si ty nejlepší služby hostování souborů založené na omezení bezpečnosti, úložného prostoru a velikosti souborů.

Poté jsme konzultovali naši databázi tisíců zákaznických recenzí a studovali jejich zpětnou vazbu o nejlepších službách pro ukládání a sdílení souborů.

Co je to File Hosting?

Potřebujete hostit své soubory online? Nemluvíme o úložišti pro soubory na vašem webu, ale spíše o osobních souborech, dokumentech, obrázkových souborech a podobně. Pokud ano, nepotřebujete „webhosting“; potřebujete soubor hosting.

Sdílení souborů někdy zahrnuje nelegální sdílení materiálu chráněného autorskými právy. Ujistěte se, že vy mít oprávnění ke sdílení vašeho souboru. Existuje však mnoho dalších typů sdílení souborů.

Co se naučíte

Pokud jste silně závislí na velkém množství úložiště pro relevantní soubory, je tento faktor při výběru plánu hostingu rozumný. Více obchodních modelů je zcela závislých na stovkách gigabajtů brilantního obsahu, který často zahrnuje velké úložné prostory..

Nebuď nepřipravený.

Stručná historie hostování souborů

V prvních dnech internetu jsme neměli nápady, které máme k webovým stránkám nebo dynamicky generovanému obsahu. „Místo“ bylo jen způsob ukládání souborů; to sestávalo z adresáře souborů na něčí počítači, který oni veřejně zpřístupnili v síti. A domovská stránka byla pouze indexovaným výpisem těchto souborů.

Od té doby se infrastruktura webu změnila spolu s tím, jak ji používáme. Některé artefakty zůstávají – způsob, jakým prohlížeče zpracovávají žádosti, pojem „zdroje“ – ale nemáme tendenci myslet na web jako na jednoduše soubor souborů. Je to cíl, prostředek, dynamická aplikace.

Jde o to, že pro všechny změny ve způsobu, jakým používáme internet, lidé stále potřebují jednoduchý způsob, jak sdílet své soubory online. naštěstí, nové nástroje pro hostování a ukládání souborů to usnadňují než kdykoli předtím.

hostování souborů vs sdílení souborů

Rozdíl mezi hostingem souborů a sdílením souborů

Některé z podmínek na trhu se souborovým hostingem mohou být pro spotřebitele matoucí. Měli bychom tedy podívejte se na rozdíl mezi hostingem souborů a sdílením souborů, a definovat některé další termíny, na které se můžete setkat během zkoumání možností a poskytovatelů.

Hosting souborů

Hosting souborů je v podstatě jakákoli služba, která vám umožňuje nahrávat a udržovat vaše vlastní soubory na serveru někoho jiného. Ať už jsou hostováni na fyzickém serveru nebo využívají cloudové úložiště, účinek je stejný. Vy nahrajte své soubory na server, a tam zůstanou, dokud je nesundáte (pokud nejsou společností z nějakého důvodu odstraněny).

Sdílení souborů

Službu sdílení souborů lze považovat za typ hostování souborů. Zde získáte nejen právo nahrávat a udržovat své soubory na serverech společnosti, ale také právo zasílat dalším lidem odkaz ke stažení. Pomocí tohoto odkazu ke stažení mohou tito další uživatelé přistupovat a stáhněte si soubor pro vlastní potřebu.

Poznámka o mazání souborů

K smazání souboru obvykle dochází pouze v případě, že je váš účet ukončen nebo pokud se vaše soubory považují za porušení práv duševního vlastnictví někoho jiného.

Pokud například nahrajete soubor obsahující hudbu chráněnou autorskými právy, ke které nevlastníte práva ani licenci, a držitel autorských práv – hudebník nebo licenční agentura – obvykle zaregistruje stížnost u svého poskytovatele hostingu, společnost může soubor odstranit ze svých serverů.

staromódní hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map