Nejlepší hosting SMTP: Kdo je pro vaše stránky nejlepší? [Aktualizováno: 2020]

Porovnejte SMTP Hosting

Téměř každý používá SMTP pro odesílání e-mailů. SMTP je tedy standardní funkcí ve většině hostingových balíčků. Ale ne všichni poskytovatelé webhostingu jsou ideální pro jeho použití.


Nejlepší hostitelé SMTP nabízejí rozumné limity velikosti odchozí zprávy, neomezené úložiště e-mailů, přístup k webmailu s dobře navrženým e-mailovým klientem a pomáhají konfigurovat e-mailového klienta třetí strany podle vašeho výběru. Pokud plánujete používat SMTP pro hromadnou poštu, nezapomeňte nejprve spustit své plány hostitelem SMTP.

Později v tomto příspěvku uvedeme podrobný rozpis každého hostitele, ale zde je ukázka nejlepších 5 hostitelů SMTP:

 1. SiteGround
  – Rozpočet, vlastní e-mailová řešení a antispamový software
 2. Bluehost
 3. A2 Hosting
 4. InMotion Hosting
 5. HostPapa

Jak jsme vybrali nejlepší hostitele pro SMTP?

Prověřili jsme více než 1 500 hostovacích plánů a vybrali jsme ty, které splňují nejštědřejší požadavky na SMTP. Poté jsme vybrali užší seznam hostitelů, kteří nabízejí neomezené ukládání e-mailů, slušné limity velikosti zpráv, dobrého e-mailového klienta a snadno použitelné pokyny pro jeho nastavení..

Nakonec jsme se zeptali skutečných uživatelů. Pomocí naší rozsáhlé databáze více než 1 milionu slov skutečných hodnocení zákazníků jsme identifikovali 10 nejlepších hostitelů SMTP.

10 nejlepších SMTP hostingů pro vás & Tvoje webová stránka

Hodnocení
Společnost
Vyvolávací cena
Odkaz
SiteGround 3,95 $
(Účtováno 3,95 $ za měsíc) Month Ceny jsou přibližné, založené na aktuálních směnných kurzech. Hostitel vám bude pravděpodobně účtovat poplatky v USD nebo jiným směnným kurzem.

Obvyklá cena: – Vystoupit!

Navštivte hostitele
BlueHost 2,75 $
(Fakturováno jako 2,75 $ měsíčně) ⓘ Ceny jsou přibližné, založené na aktuálních směnných kurzech. Hostitel vám bude pravděpodobně účtovat poplatky v USD nebo jiným směnným kurzem.

Obvyklá cena: – Vystoupit!

Navštivte hostitele
A2 Hosting 3,92 $
(Fakturováno jako 3,92 $ měsíčně) ⓘ Ceny jsou přibližné na základě aktuálních směnných kurzů. Hostitel vám bude pravděpodobně účtovat poplatky v USD nebo jiným směnným kurzem.

Obvyklá cena: – Vystoupit!

Navštivte hostitele
InMotion Hosting 3,99 $
(Fakturováno jako 3,99 $ měsíčně) ⓘ Ceny jsou přibližné, založené na aktuálních směnných kurzech. Hostitel vám bude pravděpodobně účtovat poplatky v USD nebo jiným směnným kurzem.

Obvyklá cena: – Vystoupit!

Navštivte hostitele
WP Engine 30 $
(Fakturováno jako 30 $ měsíčně) ⓘ Ceny jsou přibližné, založené na aktuálních směnných kurzech. Hostitel vám bude pravděpodobně účtovat poplatky v USD nebo jiným směnným kurzem.

Obvyklá cena: – Vystoupit!

Navštivte hostitele
HostGator 2,75 $
(Fakturováno jako 2,75 $ měsíčně) ⓘ Ceny jsou přibližné, založené na aktuálních směnných kurzech. Hostitel vám bude pravděpodobně účtovat poplatky v USD nebo jiným směnným kurzem.

Obvyklá cena: – Vystoupit!

Navštivte hostitele
GreenGeeks 2,95 $
(Fakturováno jako 2,95 $ měsíčně) ⓘ Ceny jsou přibližné, založené na aktuálních směnných kurzech. Hostitel vám bude pravděpodobně účtovat poplatky v USD nebo jiným směnným kurzem.

Obvyklá cena: – Vystoupit!

Navštivte hostitele
HostPapa 2,95 $
(Fakturováno jako 2,95 $ měsíčně) ⓘ Ceny jsou přibližné, založené na aktuálních směnných kurzech. Hostitel vám bude pravděpodobně účtovat poplatky v USD nebo jiným směnným kurzem.

Obvyklá cena: – Vystoupit!

Navštivte hostitele
LiquidWeb 15,83 $
(Fakturováno jako 15,83 $ měsíčně) ⓘ Ceny jsou přibližné, založené na aktuálních směnných kurzech. Hostitel vám bude pravděpodobně účtovat poplatky v USD nebo jiným směnným kurzem.

Obvyklá cena: – Vystoupit!

Navštivte hostitele
GoDaddy.com $ 1
(Účtuje se jako $ 1 za měsíc) ⓘ Ceny jsou přibližné, založené na aktuálních směnných kurzech. Hostitel vám bude pravděpodobně účtovat poplatky v USD nebo jiným směnným kurzem.

Obvyklá cena: – Vystoupit!

Navštivte hostitele

“Miluji e-mail.” Kdykoli je to možné, snažím se komunikovat asynchronně. Jsem opravdu dobrý v e-mailu. “ – Elon Musk

SMTP hosting je Standard součástí mnoha hostingových balíčků. To vám umožní poslat mail a lze je upravit tak, aby vám pomohlo spravovat oficiální komunikaci na vašem webu od jednoduchého e-mailu po hromadné reklamní pošty.

Co je to SMTP?

Psaní e-mailů, přes Pixabay

Psaní e-mailů, přes Pixabay

Protokol Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) je snad nejlépe známý uživatelům určitého věku jako „odeslaný poštovní server“.

Tato technologie byla asi od počátku 80. let, kdy byly vyvinuty pokyny umožňující komunikačním serverům rychlou a konzistentní metodu pro odesílání elektronické pošty.

Zatímco v současné době se vyvíjejí intuitivnější a bezpečnější alternativy, pro většinu obyvatel internetu, SMTP je zlatý standard za to, že někdo dostane zprávu do elektronického éteru.

Jádro SMTP

Jádrem jádra je SMTP jednoduše sada pokynů používaných servery (ať už vlastními nebo poskytovateli internetových služeb (ISP)) k určení, jak odesílat poštu, a kdo ji může odesílat. to bylo vyvinutý v reakci hrozbám rozšířeného e-mailového „spamu“.

Zabezpečení SMTP

Přestože je anonymní odesílání nevyžádané pošty snadné, většina hostitelů nakonfigurovala své servery SMTP tak, aby poskytovaly mnohem větší bezpečnost než nyní neslavná konfigurace otevřených relé.

Toto zabezpečení zahrnuje částečně:

 • Automatický skenování virů na odchozích zprávách,
 • Filtry omezení přístupu k odchozím poštovním serverům pouze pro zákazníky
 • Zahrnutí a sledovatelná adresa internetového protokolu (IP) spojené s odesílateli zpráv.

SMTP a otevřená relé

Aby relé SMTP nebylo považováno za otevřené relé, musí splňovat některé požadavky. Musí být nakonfigurován tak, aby přijímal a předával pouze určité typy zpráv.

Například:

 • Zprávy od místní nebo IP adresy do místních nebo nelokálních poštovních schránek, nebo
 • Z ne lokální IP adresy do lokálních poštovních schránek.

Tyto zprávy musí pocházet od e-mailových klientů, kteří jsou autorizováni a ověřeni.

Řádně zabezpečené relé SMTP tedy nepřijímá e-maily z nelokálních IP adres do nelokálních poštovních schránek, pokud jsou od neoprávněného uživatele.

Servery SMTP vašeho hostitele

Pokud se rozhodnete používat servery SMTP hostitele, stále pravděpodobně obdržíte vlastní konfigurace serveru SMTP pomocí hostované domény.

To znamená, že e-mail, který odešlete, pochází spíše z „[chráněný e-mail]“ než z „[chráněný e-mail]“ nebo „[chráněný e-mail]“ a propůjčuje vašim zprávám profesionalitu..

A protože vaše zprávy jsou stále identifikovány jinými systémy, které pocházejí z „bezpečného“ serveru vašeho hostitele, jsou tyto méně pravděpodobné, že bude považováno za podezřelé pomocí antispamových bezpečnostních systémů na jiných serverech.

Jak SMTP funguje při odesílání a doručování e-mailů?

Mechanismus, kterým se SMTP pošta odesílá a přeposílá, je trochu komplikovaný, ale rozebírám to za vás.

Když kliknete na „Odeslat“

Když kliknete na „odeslat“ v e-mailu, jste nahrání textu obsah a přílohy k e-mailovému serveru, který je hostitelem e-mailové služby. Tento e-mailový server se opět nazývá server SMTP. Možná to poskytuje vaše webhostingová společnost nebo váš poskytovatel internetových služeb.

Na cestě k cíli

Poté e-mailovou službu předává informace na server e-mailové služby vašeho příjemce. Tento poštovní server vyhledá e-mailovou adresu příjemce a poté doručí informace na server POP3 nebo IMAP. Tento server poté doručí e-mail klientovi.

Přenos ze serveru na server

Server SMTP může předat poštu jinému serveru SMTP. Samozřejmě můžete také posílat poštu lidem na stejném serveru SMTP jako vaše e-mailová služba. To znamená, že můžete odesílat poštu lidem pomocí e-mailu se stejným názvem domény.

Například odesílání e-mailů z jednoho účtu Gmail do jiného účtu Gmail projde tímto procesem.

V tomto případě server SMTP převede vaši poštu na místní odchozí server (POP3 nebo IMAP)..

Servery POP3

Servery POP3 jsou příchozí poštovní servery. Tyto servery obsahují naše e-mailové ID, které se skládají z kombinace uživatelského jména a hesla. Server SMTP předá e-mail serveru POP3 poté, co zkontroluje, zda má platnou e-mailovou adresu, na kterou je e-mail adresován..

Servery POP3 však představují jeden problém. Jakmile si e-mailový klient stáhne e-mail ze serveru POP3, již nebude mít kopii e-mailu. To znamená lidi nebude možné kontrolovat e-maily z více než jednoho počítače. To však také znamená, že POP3 spotřebuje méně místa na serveru.

Servery IMAP

Na druhou stranu IMAP si ponechá kopii e-mailu na serveru, abyste mohli přístup k e-mailům z jakéhokoli zařízení.

To znamená, že uživatelé jsou schopni připojit více e-mailových klientů k jejich e-mailovému serveru. Výsledkem je mnohem více IMAP pohodlné a je dnes pro většinu lidí preferencí.

IMAP je také upřednostňován, protože nestáhne přílohy automaticky. To šetří data při prohlížení e-mailů z vašeho smartphonu a také šetří čas, který by klient strávil stahováním příloh, než vám umožní prohlížet vaše e-maily.

IMAP i POP3 vám umožňují prohlížet si e-maily offline.

Co je ověření SMTP a jak to funguje?

Dopisy do e-mailové schránky, přes Pixabay

Dopisy do e-mailové schránky, přes Pixabay

Ověřování SMTP je nezbytné, aby se e-mailoví klienti, jako je Outlook Express, identifikovali na poštovním serveru. Jak víme, poštovní servery umožní odesílání pošty pouze autorizovanými a ověřenými poštovními klienty.

Jak ověřování funguje

Jak jsou tedy e-mailoví klienti ověřováni?

 1. Když odešlete e-mail, váš poštovní klient se identifikuje na poštovní server pomocí uživatelského jména a hesla vašeho účtu.
 2. Pokud tyto pověření jsou platný, pak bude váš e-mail předán na místo určení.

Budete muset nastavit e-mailového klienta s informacemi, které potřebuje k připojení k vašemu e-mailovému serveru.

Jak nastavit e-mailový účet SMTP

Až budete mít e-mail od poskytovatele hostingu nebo poskytovatele služeb Internetu, možná budete chtít nastavit účet u e-mailového klienta. Jeden klient, který k tomu používají, je Outlook Express. To umožňuje lidem přístup k poště z aplikace na ploše.

Jak přistupovat k e-mailu z ovládacího panelu

Ke svým e-mailovým zprávám můžete často přistupovat z kontrolní panel poskytované s webhostingem. Řekněme však, že chcete mít přístup k e-mailu z počítače nebo ze smartphonu.

Toto nastavení zahrnuje konfigurace serveru SMTP aby mohl doručovat vaše e-maily klientovi. K tomu budete pravděpodobně muset otevřít pouze e-mailový software a zadat parametry SMTP.

Specifikace serveru SMTP

Budete muset znát server SMTP název specifikace. Bude to vypadat podobně jako jméno.priklad.com a mělo by se snadno najít od vašeho poskytovatele e-mailu.

Potřebujete také SMTP číslo portu který používá váš server příchozí a odchozí pošty.

Porty SMTP

Port je koncový bod komunikace připojení počítače k ​​síti.

 • Port 25 – Výchozí port SMTP je port 25. Některé adresy IP to však neumožňují, protože mohou být ovlivněny přenosem spamu a malwaru.
 • Port 587 – Většina odchozích serverů SMTP podporuje port 587 pro šifrovaná připojení.
 • Port 465 se obvykle používá při připojení pomocí SSL.

SSL

Pokud váš poštovní server podporuje šifrování zabezpečené soketu (SSL) nebo zabezpečení transportní vrstvy (TLS), pak můžete to povolit. Přidá se tak vrstva ochrany, která zabraňuje třetím stranám, aby si mohly přečíst vaše e-maily.

Proč používat SMTP s webhostingovým účtem?

E-mail jako oznámení, přes Pixabay

E-mail jako oznámení, přes Pixabay

Chcete-li odeslat e-mail, můžete použít server SMTP poskytovaný poskytovatelem internetových služeb (ISP) nebo použít server poskytovaný vaším hostitelem webu. Pro běžné e-mailové účely stačí jedna.

Existuje několik konkrétních výhody k použití SMTP vašeho hostitele pro obchodní účely:

 1. Profesionalita – Odeslání z vaší e-mailové adresy vaší domény přidá vašim e-mailům profesionální image a poskytne vašim zákazníkům důvěru
 2. Příznaky nevyžádané pošty – Pokud doména odesílatele odpovídá zdroji e-mailu, je méně pravděpodobné, že bude označena jako spam
 3. Hromadné e-maily – Pokud potřebujete poslat velké množství e-mailů, váš ISP vaše zprávy téměř určitě odmítne, takže server SMTP vašeho hostitele je lepší volbou
 4. Přidělení šířky pásma – Možná budete potřebovat další šířku pásma pro odesílání e-mailů, které by mohly zasahovat do přidělování vašich webových stránek (což vede ke zpomalení rychlosti načítání stránky) – je lepší být připraven a získat od hostitele větší množství zdrojů
 5. Pohodlí – Vše, co se týká vašeho webu a e-mailu, můžete spravovat na jednom místě

Někteří hostitelé upřednostňují použití serveru SMTP vašeho poskytovatele služeb Internetu a nastaví minimální rychlost, aby odradili od těžkého používání. Limit rychlosti je počet e-mailů, které lze odeslat za určité období.

Někdy můžete koupit další „kredity“ takže během tohoto období můžete posílat poštu více příjemcům, ale pokud často odesíláte mnoho e-mailů, jedná se o neohrabaný způsob omezení.

Vyhrazený hosting SMTP

V některých případech může hostitel nabídnout službu SMTP, která není vhodná pro vaše potřeby. Hostitel může například omezit velikost zpráv můžete odeslat nebo použít hostitele k odeslání velkého počtu e-mailových marketingových zpráv do seznamu adresátů.

Pokud je tomu tak, můžete se rozhodnout samostatný SMTP hosting to je oddělené od vašeho webhostingového účtu.

Ustanovení ke kontrole při nákupu hostingu

Pokud se rozhodnete koupit vyhrazený hosting SMTP, pečlivě zkontrolujte ustanovení:

 • Záruka dostupnosti – Zkontrolujte záruku dostupnosti: Podobně jako webhosting by hostitelé SMTP měli poskytovat 99,9% nebo vyšší
 • Vyhrazená podpora – Zajistěte, aby byla vaše služba SMTP vyhrazená
 • Množství – Ujistěte se, že můžete poslat přiměřené množství e-mailů, a ujistěte se, že se prostor s růstem e-mailového marketingového seznamu rozšiřuje
 • Další funkce – Hledejte další funkce, jako jsou autoresponders a přeposílání e-mailů
 • Kontakty – Podívejte se na produkt v seznamu e-mailových konferencí a zjistěte, zda je počet osob, které můžete přidat, omezen

Vaše možnosti pro hostování SMTP

Pro samostatný hosting SMTP existují více možností zkontrolovat.

Velké plány

Jedním z nich je Greatmail. Společnost poskytuje hosting pro SMTP a umožňuje hromadné odesílání e-mailů s podporou aplikací pro hromadné odesílání.

Jejich hosting vám umožní obejít omezení s kterými se můžete setkat od poskytovatelů internetových služeb nebo webhostingových společností.

Ale mějte na paměti, že tyto druhy plánů nebudou levné. Jsou vhodnější pro velké firmy, které měsíčně odesílají přes 50 000 e-mailů.

Menší projekty

Pro menší projekty je nejlepší najít web hostitele, který podporuje požadavky na odesílání e-mailů, které máte. Nejběžnější poskytovatelé webhostingu vám dá vše, co potřebujete pro malé firmy SMTP e-mail.

Mnoho poskytovatelů hostingu uvede své e-mailové funkce v rámci každého ze svých plánů. V zásadě musíte vidět, že podporují SMTP, POP3 a IMAP.

Bude také užitečné pro vás, pokud jejich e-mailový server podporuje klienty třetích stran. To bude užitečné, protože se nemusí kontrolovat a spravovat e-mailové zprávy na ovládacím panelu hostujícího účtu.

Obchodní e-mail

Prodej a e-maily, prostřednictvím Pixabay

Prodej a e-maily, prostřednictvím Pixabay

Pokud provozujete firmu, ve které komunikujete se zákazníky, budete pravděpodobně také chtít více než jednu e-mailovou adresu.

Takto můžete odesílat dotazy zákazníků na jednu e-mailovou adresu, například [chráněno e-mailem], a pomocí jiného e-mailu, například [chráněno e-mailem], odesílat marketingové e-maily.

Díky tomu bude vaše firma vypadat profesionálněji.

A pokud máte ve svém týmu více zaměstnanců, můžete každému z nich dát vlastní e-mail pro pracovní spolupráci. Nebo zadejte e-mailové adresy podpory například členům týmu podpory.

Mnoho poskytovatelů hostingu umožňuje jednotlivým e-mailovým účtům zvolit si své vlastní webové klienty, aby mohli přizpůsobit své e-mailové prostředí nicméně se jim líbí.

Navrhování e-mailů

Někteří poskytovatelé hostingu také nabízejí drag and drop design e-mailu a osobní branding funkce. Mnoho z nich zahrnuje e-mailové šablony, které usnadní vytváření nezkušeným návrhářům ohromující zpravodaje nebo propagační oznámení.

Víte, stejně jako druhy e-mailů, které se zobrazují v doručené poště z obchodů s oblečením a blogů, které sledujete. Tyto e-maily mají mnohem vyšší míru prokliku než ty, které obsahují prostý a jednoduchý psaný text.

Jednoduchá e-mailová služba Amazon (Amazon SES)

Další možností je Amazon Simple Email Service (Amazon SES). To přichází s Amazon Web Services (AWS), které můžete použití zdarma po dobu 12 měsíců. Amazon vám může poskytnout výkonná a škálovatelná řešení pro odesílání a přijímání e-mailů prostřednictvím jejich platformy.

Tato služba je více zaměřena na podniky a vývojáře. Amazon pomáhá vašim e-mailům oslovit vysoká míra doručitelnosti s technologiemi filtrování obsahu a vyhrazenými adresami IP.

Nejlepší věc na e-mailové hostitelské službě Amazonu je, že je extrémně nákladově efektivní. Vy platit, jak jdete a pouze pro to, co používáte.

Nakonec nebudete platit mnoho, pokud neposíláte obrovské množství e-mailů. S Amazon SES můžete také odesílat e-mailové metriky na Amazon CloudWatch, který dále analyzuje výkon vašich e-mailů.

Jak ne spamovat

S SMTP je jeden problém, a to nebezpečí zneužití.

Původně byl SMTP ve výchozím nastavení otevřené relé. Otevřené relé může použít kdokoli na internetu, a to bylo velmi užitečné, když e-mailové servery předávaly e-maily ze serveru na server v konfiguraci relé, jako tomu bylo v 80. letech.

Spam a otevřené relé

Jak web zraje, metoda otevřeného přenosu nechala SMTP servery dokořán zneužitím. A spammer mohl použít otevřené relé vypalovat tisíce e-mailů bez trasování, což způsobuje nevýslovné problémy s nevyžádanou poštou a distribuuje viry do širokého okolí.

Od poloviny 90. let byly implementovány bezpečnostní funkce, které omezují používání SMTP, pokud není uživatel ověřen. Otevřená relé jsou ve Spojených státech ve skutečnosti nezákonná a poskytovatelé e-mailu jsou povinni ověřit osobu odesílající e-mail.

Web Hosts a Anti-Spam

Mnoho hostitelů, zejména dedikovaných hostitelů SMTP, spojí nějaký druh antivirové skenování a ochrana proti spamu v ceně.

Pokud jste obviňováni ze spamu a skončíte černé listiny, po čtyřech týdnech bez spamu vám může být poskytnuta úleva.

Chcete-li zajistit, aby se vaše e-maily skutečně dostaly k příjemcům, použijte náš kontrolní seznam doručování e-mailů.

Přístup na webmail

Nezapomeňte, že mnoho hostitelů nabízí webmail podél svých běžných e-mailových služeb. Webmail vám umožňuje přístup k e-mailu vaší domény z prohlížeče, a můžete si vybrat z celé řady e-mailových klientů v závislosti na funkcích, které potřebujete.

Příklady zahrnují:

 • Kulatá Kostka
 • Horda
 • SquirrelMail
RoundCubeHordeSquirrelMail
Složení FunkceAnoAnoAno
Kontrola pravopisuAnoAno
Funkce organizaceAnoAnoAno
AdresářAnoAnoAno
Nástroje produktivityAno

Protože většina hostitelů zahrnuje SMTP jako součást svých služeb, většina uživatelů pravděpodobně nebude vyžadovat samostatného hostitele SMTP pokud si nechtějí udržovat svůj vlastní odchozí e-mailový server nebo pokud mají obavy o maximální velikost souboru a konfiguraci portu nabízené servery SMTP jejich ISP.

E-mailové výbuchy

Ti, kteří rozesílají e-maily „výbuchy“ nebo velké množství zpravodajů může být také přitahován k samostatnému hostiteli SMTP, protože mnoho poskytovatelů služeb Internetu blokuje to, co považují za podezřelé velké množství odchozí pošty.

Můžete například narazit na problémy s doručováním obrovského množství e-mailů pomocí Gmailu. A nechcete riskovat, že cenné marketingové e-maily nebudou správně doručeny vašim potenciálním zákazníkům nebo čtenářům blogů.

Jako vždy je to nejlepší zkontrolujte u svého hostitele konkrétní podrobnosti o tom, jaké limity mohou být zavedeny a jaké možnosti a služby jsou k dispozici.

Klady

 • Se servery SMTP můžete použít svůj vlastní e-mail adresy ve vaší osobní nebo firemní doméně.
 • Použití vlastní e-mailové adresy vytvoří vaše e-maily důvěryhodnější přijímat
 • Používání vlastního e-mailu také znamená, že máte méně pravděpodobné, že budou označeny jako spam, protože vaše doména odpovídá zdroji e-mailu
 • Servery SMTP to umožňují velké objemy e-mailů, které mají být zaslány najednou, což je nezbytné pro e-mailové marketingové kampaně

Nevýhody

 • Samotný SMTP nepřichází se spoustou bezpečnosti. Mnoho poskytovatelů hostingu však zahrnuje ochranu před nevyžádanou poštou a skenování e-mailů, aby se zabránilo virům v přístupu k vašim zařízením
 • SMTP hosting může zvýšit částku musíte si vyhradit rozpočet na vaši technologii / hosting, protože má sklon vyžadují samostatný nástroj z toho, co používáte pro svůj web

Naše výběr: Tři nejlepší hostitelé pro SMTP

Může být obtížné porovnat všechny vaše volby webhostingu, takže jsem vybral nejlepší hostitele na základě jejich nabídek SMTP.

Siteground

Domovská stránka SiteGround

Domovská stránka SiteGround

Náš vítěz pro nejlepší e-mailový hosting s rozpočtem je SiteGround. Poskytují přizpůsobené řešení hostování pro správu neomezených e-mailových účtů ve vaší doméně.

Aby vám usnadnili život, přidali třetí stranu a vlastní řešení abyste se ujistili, že váš e-mail je rychlý, bezpečný a bez spamu.

Například vám poskytnou řešení typu spam SpamExperts ve výchozím nastavení povoleno. A snadno spravujte svůj e-mail z uživatelsky přívětivého ovládacího panelu. Jejich e-mailový hosting podporuje SMTP, POP3 a IMAP.

Bluehost

Domovská stránka Bluehost

Domovská stránka Bluehost

S Bluehostem dostanete neomezený počet e-mailových účtů a ukládání e-mailů na všech, ale nejlevnější ze svých sdílených hostingových plánů. Stejně jako SiteGround, Bluehost má také zabezpečenou podporu POP3 a IMAP.

Jejich e-mailový server je kompatibilní s klienti třetích stran jako RoundCube, takže nemusíte vstupovat na ovládací panel pokaždé, když chcete zkontrolovat svůj e-mail.

Bluehost vám také dává jedinečné ovládací prvky uživatelského účtu takže váš tým může spravovat své e-maily tak, jak chtějí.

Web Hosting Hub

Domovská stránka webhostingového centra

Domovská stránka webhostingového centra

WebHostingHub má podobnou cenu jako Bluehost i SiteGround skvělá podpora hostování e-mailů. I jejich nejlevnější sdílený hosting přichází s neomezeným počtem e-mailových účtů a úložišť.

A když s nimi budete hostit, dostanete bezplatné reklamní kredity pro Google AdWords. Přestože společnost nemá možnosti pro výkonnější plány VPS. Ty mohou potřebovat podniky, které vyžadují více energie a kontroly. Na druhou stranu má SiteGround tyto možnosti.

Další funkce v e-mailu

 • Přeposílání e-mailů
 • POP3
 • IMAP
 • Webmail
 • Seznam e-mailových adres
 • phpList
 • Vlastní záznamy MX
 • Listonoš
 • SquirrelMail

Často kladené dotazy SMTP

 • Podporuje můj e-mailový klient protokol SMTP?

  Ano. Všichni e-mailoví klienti podporují SMTP.

 • Co je to SMTP?

  SMTP znamená jednoduchý protokol pro přenos pošty. Je to standardní protokol používaný k odesílání e-mailových zpráv.

 • Jak dlouho se používá protokol SMTP?

  Složky SMTP se začaly formovat v 60. a 70. letech 20. století. Standardy se začaly vyvíjet, zejména v souvislosti s vládním ARPANETem, předchůdcem dnešního internetu. SMTP oficiálně nastínil Jon Postel v RFC 788 v listopadu 1981.

 • Jak SMTP funguje?

  Když vytvoříte a odešlete e-mailovou zprávu, váš e-mailový software otevře připojení k serveru SMTP. Obvykle to znamená přihlášení pomocí hesla. K přenosu e-mailu váš e-mailový software odešle řadu textových příkazů, včetně podrobností o odesílateli, příjemci a obsahu. Server potvrdí každý příkaz a jakmile bude zpráva úspěšně přijata, použije záznamy DNS ke zjištění IP adresy, kam má být e-mail doručen..

 • Umožní mi můj hostitel používat SMTP?

  Ano, za předpokladu, že váš plán zahrnuje možnost vytváření e-mailových schránek. Abychom předešli spamu a zneužívání, bude každá osoba, která posílá e-maily, potřebovala uživatelské jméno a heslo. Můžete je nastavit v ovládacím panelu.

 • Je SMTP bezpečný?

  Ne vždy. Nikdy však nebyl navržen tak, aby byl bezpečný, protože byl vynalezen, když byl internet velmi malý. Udržování SMTP jednoduchého, stejně jako jeho názvu, znamenalo, že byl spolehlivější.

  Doručování e-mailů bylo přizpůsobeno tak, aby bylo možné řešit moderní výzvy, jako je spam, takže většina serverů nyní vyžaduje, aby se před odesláním e-mailu přihlásil váš e-mailový software. Mnoho také vyžaduje, aby bylo spojení mezi e-mailovým klientem a serverem šifrováno prostřednictvím SSL nebo TLS pro šifrování přihlašovacích údajů a samotné e-mailové zprávy. To však nezaručuje, že e-mail bude zabezpečen z vašeho počítače do počítače příjemce. Pokud chcete zajistit, aby nikdo nemohl číst vaše e-maily během přenosu, měli byste použít něco jako šifrování PGP.

 • Co jsou porty SMTP?

  Porty jsou vstupní a výstupní přístupové body pro data na serveru. OS může mít desítky tisíc portů. Některé jsou vyhrazeny pro určitý druh provozu.

 • Které porty používá SMTP?

  Na serverech SMTP jsou porty 25, 587 a 2525 standardní. Některé e-mailové servery stále používají port 465, ale to je oficiálně zastaralé.

 • Jaký je rozdíl mezi SMTP a POP3 / IMAP?

  SMTP slouží k odesílání e-mailů. POP3 a IMAP slouží k přijímání e-mailů.

 • Musím používat SMTP s přesměrováním e-mailů?

  Ne. Když vytvoříte přesměrovač e-mailů, v podstatě vytvoříte aliasy pro příchozí e-maily. Budete muset poslat e-mail pomocí jiného účtu. Mnoho lidí používá e-mailové údaje SMTP poskytované jejich poskytovatelem internetových služeb, ale můžete také použít webmail poštovní službu, jako je Gmail.

 • Existují nějaké alternativy k SMTP?

  Existují některé alternativy specifické pro dodavatele k SMTP, ale tyto nejsou nabízeny s běžnými účty pro webhosting.

 • Kde najdu nastavení SMTP pro moji hostitelskou společnost?

  Než se zaregistrujete pro webhostingový účet, zkontrolujte, zda je zahrnuta e-mailová služba. Někteří hostitelé vám neumožňují vytvářet e-mailové adresy vedle souborů webového hostingu.

  Za předpokladu, že můžete vytvořit e-mailové adresy, budete muset vytvořit poštovní schránky na ovládacím panelu hostitele a poté požádat svého hostitele o nezbytné informace o serveru, které se k nim připojí..

 • Co je to záznam MX?

  Záznamy MX jsou součástí záznamu DNS vaší domény. Řeknou ostatním serverům, kam mají posílat e-mailové zprávy pro tuto doménu. Zpravidla není nutné přidávat nebo měnit záznamy MX, ledaže by vám váš hostitel nebo poskytovatel e-mailu nařídil.

 • Mohu odeslat svůj e-mailový zpravodaj pomocí serveru SMTP svého hostitele?

  Při odesílání velkého množství e-mailových zpráv najednou buďte velmi opatrní. To může být označeno jako zneužití nebo spam, zejména pokud inzerujete firmu. Je bezpečnější se zaregistrovat do společnosti v seznamu adres a posílat prostřednictvím ní všechny své marketingové zprávy. Pokud si přejete hostit svůj vlastní seznam, měli byste nainstalovat skript pro seznam adres, který poskytuje možnosti odhlášení. V mnoha zemích to vyžaduje zákon.

 • Proč se při pokusu o odeslání e-mailu zobrazí chyba 554?

  K tomu obvykle dochází, protože vaše nastavení SMTP jsou nesprávná. Ve svém e-mailovém klientovi můžete mít nesprávný server, nesprávné uživatelské jméno nebo heslo nebo nesprávné nastavení zabezpečení.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map