Nejlepší hosting serveru Tekkit: Kdo je pro vaše stránky nejlepší? [Aktualizováno: 2020]

Porovnejte server Tekkit Server

Pro hráče, kteří chtějí s Minecraft používat režimy Tekkit, je mít vlastní herní server luxus. Ne každý poskytovatel hostingu však bude ideální, takže si přečtěte naše doporučení.


Pokud hledáte server pro provoz Minecraft a Tekkit, budete potřebovat soukromé prostředí se spoustou paměti RAM. Za specializovaného hostitele zaplatíte prémii. Použití hostitele pro všeobecné účely je levnější. Nezapomeňte však, že budete muset poskytnout své vlastní technické znalosti, aby vše fungovalo hladce.

Později v tomto příspěvku rozdělíme nejlepší možnosti hostování, ale zde je přehledný náhled nejlepších 5 hostitelů serverů Tekkit:

 1. LiquidWeb
 2. 1&1 IONOS
 3. Vyhrazená řešení
 4. Contabo
 5. Sharktech

Jak jsme vybrali nejlepší hostitele pro hosting serveru Tekkit?

Prověřili jsme více než 1 500 hostingových plánů a vybrali jsme ty, které splňují všechny technické požadavky na provoz serverů Tekkit. Poté jsme vybrali užší seznam hostitelů, kteří nabízejí VPS nebo dedikovaný hosting s velkým množstvím paměti RAM.

Při posledním snížení jsme konzultovali naši databázi skutečných uživatelských recenzí, která se skládala z více než 1 milionu slov nezávislých zákaznických recenzí, abychom doplnili 10 nejlepších hostitelů hostujících server Tekkit..

Co je Tekkit Server Hosting?

Na základě populární sady nástrojů Bukkit je Tekkit serverová kolekce modulů („mods“) a nástrojů pro hráče populární 8bitové craftingové a dobrodružné hry Minecraft..

O společnosti Tekkit

Ne každý, kdo si koupí hosting, se snaží založit malou firmu nebo vytvořit blog. Pro fanoušky hry Minecraft jim nákup hostingového balíčku umožňuje vytvářet a sdílet serverovou verzi hry s přáteli a dalšími lidmi z celého světa. Tyto servery jsou často upravovány („modifikovány“) pomocí vlastního obsahu a kódu, který přidává funkce a funkčnost do hry a jejího virtuálního prostředí. Jeden velmi populární server mod je Tekkit Server, postavený na Technic Pack Platform.

Server Tekkit je založen na modulu Bukkit nebo mod. Tato sada vylepšení a doplňků pro Minecraft je jedním z nejpopulárnějších pro hardcore hráče hry a Tekkit Server je navržen jak pro kompatibilitu s existujícími Bukkit mody, tak i pro značné rozšíření jejich schopností. Moduly serveru Tekkit zahrnují vylepšené herní prvky (např. Raketové lodě, průzkum vesmíru, továrny a mezidimenzionální cestování) a další obsah (nové typy bloků, nástroje, oblečení atd.).

Server Tekkit, který vyvinula komunita fanoušků Minecraft, je k dispozici ke stažení zdarma a open-source přímo z technické platformy. Široká škála poskytovatelů hostingu přátelských hráčů (mnozí se zaměřují výhradně na servery Minecraft) nabízí Tekkit jako součást jejich balíčků a na požádání jej přidá k existujícím balíčkům..

Vlastnosti serveru Tekkit

Tekkit je mod postavený na Technic Pack, což je silně upravená verze hry s vlastními soubory Java, které umožňují Minecraft mít mnohem rozšiřitelnější množství funkcí. Platformu Technic Pack lze dále rozšířit o obsah, který využívá novou programovou vrstvu nabízenou společností Technic. To znamená, že jsou zavedeny nové herní mechanismy, které výrazně zvyšují uživatelský komfort!

Samotný Tekkit je ve skutečnosti jen jedním z mnoha „balíčků“, které lze zapojit do technické platformy. Klient Technic Platform (ne server) si můžete stáhnout pro jakýkoli operační systém a nainstaluje „Launcher“, který umožňuje hráči zvolit si, které „Pack“ má chuť hrát, kterou chce hrát. Zde jsou například některé z hlavních oficiálních balíčků:

 • Tekkit – balíček, který to všechno začal, Tekkit přidává celou řadu herních prvků zaměřených na reálné principy inženýrství. to zahrnuje energetické systémy, automatizační nástroje, rozměrové dveře a nové způsoby přepravy. Se zaměřením na konstrukci automatizované výroby zdrojů mohou hráči nastavit automatické doly, ale je třeba vzít v úvahu skladování, energii a teplo motoru. Mezi menší vylepšení hry patří „Treecapitator“, který při řezání základny pahýlu oddělí strom a některé moduly dokonce umožňují psaní počítačového kódu v samotné hře, aby bylo možné ovládat prostředky virtuálního světa..
 • Hexxit – kde je Tekkit inspirován principy inženýrství, je Hexxit inspirován magickými koncepty propagovanými starými kampaněmi Dungeons and Dragons. Hráč je schopen morfovat na různá stvoření nalezená ve hře, učit se kouzla, vařit lektvary a prozkoumat temné dungeony, tyčící se věže a zvětralé ruiny při hledání artefaktů, aby se zlepšila jejich tvorba kouzel.
 • Voltz – Tam, kde měl Tekkit široký přístup k přidávání inženýrských principů do hry, se Voltz zaměřuje čistě na správné modelování elektřiny. Pro Tekkit a Core Technic byly vytvořeny různé implementace elektřiny, ale Voltz zjednodušil obě standardní API, které lze rozšířit o další mody.
 • Útok B-týmu – s velkou inspirací z filmů sci-fi a literatury pro campy, modpack B-Team přidává celou řadu zábavných herních prvků, mezi něž patří paleontologie (nález fosilií) klonování dinosaurů, konstrukce bojových robotů a budování kosmických lodí pro cestování na Měsíc a Mars . Kromě toho byly zavedeny nové biomy s důrazem na tropické prostředí a gigantické stromy, které lze přeměnit v pevnosti.

Existují navíc stovky dalších uživatelsky vytvořených balíčků s řadou nových herních doplňků. Někteří simulují, že jsou uvězněni na pouštní planetě, jiní zvyšují obtížnost hry přidáním extrémně náročných nepřátel. Složitost a rozsah dostupné hry je nesmírně složitý a tolik hráčů, kteří si hru užívají, se rozhodnou hrát ve světě Technic-pack. Samotný server běží na Javě a pracuje přes TCP a UDP, často s otevřenými vyhrazenými porty a někdy bezpečnou soketovou komunikací.

Technic (založený na Bukkitu) přidává několik dalších vrstev pro šíření obsahu mezi hráči, buď prostřednictvím přímého hostitele nebo dedikovaného serveru. Servery mají často předem nastavenou kapacitu, takže síť nebude přetížena požadavky. Tato kapacita se obvykle pohybuje v rozmezí od maxima několika stovek hráčů, přičemž typické světy se pohybují mezi 10 a 100 hráči. Tato částka závisí na uvážení správce serveru, podle toho, jaký styl hry je požadován.

Instalace a hosting

Pro hostování vlastního serveru existují dvě hlavní možnosti. Jedním je nákup vyhrazeného počítače od specializovaného poskytovatele, druhým je buď nastavení serveru na místním počítači, nebo nákup času na virtuálním soukromém serveru..

U speciálního poskytovatele konfigurace a podpora často přicházejí přímo od poskytovatele. Pro nastavení na virtuálním soukromém serveru bude nutné provést téměř veškerou konfiguraci ručně. Největší výzvou pro nastavení serveru sami je zajistit, aby zabezpečení sítě umožnilo bezplatnou výměnu dat přes speciální porty a přes sokety..

Pokud nastavujete svůj vlastní server, buďte připraveni ladit síť vašeho hostitele. V závislosti na poskytovateli hostingu, který si vyberete, možná budete muset provést manuální úpravy vaší instalace Minecraft, abyste využili všech zvonků a píšťalek dostupných na serveru Tekkit..

Poskytovatelé, kteří se zaměřují na Minecraft, často balí Tekkit Server s několika dalšími modovými balíčky, světy a jiným obsahem. Vaše možnosti hostování budou pravděpodobně také zahrnovat pevný limit počtu hráčů, kteří mohou server používat najednou. Nejnovější informace o kompatibilitě a výkonu získáte u svého poskytovatele.

Další funkce v hraní

 • Cech
 • Minecraft

Server Tekkit Často kladené otázky

 • Mají všechny „balíčky“ stejnou podporu pro nastavení herního serveru?

  Ne, všechny komponenty obsažené v modpacku musí být testovány na replikaci v síti a budou mít odlišné požadavky. Mnoho zpráv v základní síti zůstane stejné, ale získání vlastního obsahu k přenosu zabere určitý čas. Všechny oficiální modpacky byly rozsáhle vyřešeny a většina modpacků obecně umožňuje přímé hostování klientů mezi klienty. U dedikovaných serverů na temných modpackech však bude zapotřebí mnohem více práce.

 • Mohu zpeněžit svůj herní server?

  Ano, ale pouze za podmínek, které vývojář Mojang umožní. Tato smlouva o poskytování služeb se může s novějšími vydáními Minecraft změnit. Před účtováním peněz se ujistěte, že jste provedli průzkum současného stavu této dohody.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map