Nejlepší hosting ExpressionEngine: Kdo je pro vaše stránky nejlepší? [Aktualizováno: 2020]

Co je ExpressionEngine?

ExpressionEngine je prémiový systém pro správu obsahu (CMS) vyvinutý a distribuovaný společností EllisLab of Bend, OR. ExpressionEngine je napsán v PHP a používá databázi MySQL. To znamená, že téměř všichni poskytovatelé hostingu mohou podporovat jeho nasazení.


ExpressionEngine je navržen na základě myšlenky, že redakční systém by neměl vytvářet předpoklady o typu webu, který chcete vytvořit. Díky tomu je ExpressionEngine ideální pro weby, které nejsou součástí balení a které nejsou tak snadno vykreslovány v běžných systémech správy obsahu..

Co je na ExpressionEngine jedinečné?

ExpressionEngine je neuvěřitelně bohatá na funkce. Od nástrojů pro publikování a typografie, přes prostředky na zamezení spamu a funkce zabezpečení, je ExpressionEngine nabitý funkcemi, které vám umožní vytvořit bezpečný a leštěný web, který bude přesně dělat, co chcete, a dělat to vše, aniž byste museli dostat své ruce příliš špinavé kopání spoustou kódu.

ExpressionEngine obsahuje všechny nástroje a funkce, které byste očekávali od systému pro správu obsahu, a některé z nich. Mezi nejvýznamnější funkce ExpressionEngine patří:

 • Výkonný templingový a modelovací motor. ExpressionEngine nedefinuje typ obsahu, který na svém webu máte (například příspěvky, stránky a komentáře WordPress). Definujete typ obsahu, který bude mít váš web, a poté vytvoříte šablony, které chcete zobrazit.
 • Flexibilní a výkonná platforma pro správu e-mailů. Posílejte e-mailové zpravodaje přímo z administračního panelu ExpressionEngine bez nutnosti vyhrazeného poštovního serveru.
 • Kompletní kontrola systémů komentování včetně členství, moderování, vypršení platnosti a stránkování (dlouhé seznamy komentářů rozdělených mezi více stránek).
 • Sofistikované nástroje typografie včetně automatické konverze kopírovaného a vloženého obsahu MS Word do syntaxe HTML.
 • Robustní statistiky webu, takže můžete reagovat na způsob, jakým uživatelé procházejí na vašem webu a přes něj.
 • Vestavěný správce databází včetně nástroje pro zálohování databáze.
 • Rozsáhlé bezpečnostní funkce, jako je captcha, bezpečné zpracování formulářů, zákaz IP / e-mailů a cenzura slov.
 • Funkce registrace a správy členství na webu pro úplnou kontrolu a moderování činnosti členů.
 • 22 doplňků a více než 100 dostupných doplňků (včetně některých doplňků elektronického obchodování), které rozšiřují funkčnost vašeho webu ExpressionEngine..

Kolik stojí ExpressionEngine?

ExpressionEngine je nabízen ve bezplatné verzi „Core“. Tuto verzi ExpressionEngine nelze použít pro komerční weby a musí obsahovat kredit „powered by ExpressionEngine“. ExpressionEngine Core také obsahuje výrazně omezené funkce, což z něj činí ok pro osobní weby, ale ne pro mnoho dalších životaschopnou možnost.

Pokud chcete, aby všechno, co ExpressionEngine musí nabídnout náklady na plnou verzi, bylo 299 $. Tam jsou některé prémie přidat ons také. Za příplatek ve výši 99 $ je k dispozici diskusní fórum, takže můžete ExpressionEngine proměnit v multi-site manager za dalších 199 $. Všechny zde uvedené ceny jsou aktuální od června 2015.

Podpora všech instalací ExpressionEngine je poskytována prostřednictvím bezplatné uživatelské komunity. Kromě toho je při nákupu ExpressionEngine zahrnuta 3 měsíční prémiová podpora od vývojáře EllisLab. Chcete-li prémiovou podporu průběžně od EllisLab, můžete si koupit podporu mezi 49 a 1 999 $ za měsíc v závislosti na vašich potřebách podpory.

Jaké jsou některé alternativy k ExpressionEngine?

ExpressionEngine je prémiový systém pro správu obsahu, který pro určité typy komerčních webů dává smysl. Není to však pro každého. Pokud nemáte finanční prostředky na úhradu za ExpressionEngine, existuje mnoho bezplatných systémů pro správu obsahu, které můžete zvážit.

Pokud hledáte něco trochu hlavního proudu, měli byste vyzkoušet tři systémy pro správu obsahu, které vlastní převážnou většinu tržního podílu CMS:

 • WordPress: WP využívá více internetu než kterákoli jiná platforma. Je snadné se rychle postavit na kloub a nabízí více zásuvných modulů a témat, než byste kdy mohli vyčerpat.
 • Drupal: Drupal je bezpečnější řešení než WordPress. Je však vhodnější pro pokročilejší uživatele. Drupal je považován za vynikající volbu pro napájení velkých a složitých webových stránek.
 • Joomla: Joomla je obzvláště dobrá, když vytváří webové stránky se silnou sociální složkou, jako jsou fóra a sociální sítě.

Požadavky na server

ExpressionEngine využívá některé z nejběžnějších jazyků a technologií webu. K hostování nasazení ExpressionEngine budete potřebovat přístup na webový server se systémem PHP 5.3.10 nebo novějším a MySQL 5.0.3 nebo novějším.

Většina moderních serverů Linux a Windows bude podporovat obě tyto technologie. Pokud si však nejste jisti, zda váš poskytovatel hostingu tuto úlohu plní, nabízí ExpressionEngine užitečného průvodce kompatibilitou serveru, který vyřadí odhady z kontroly kompatibility serveru..

Protože ExpressionEngine používá webové administrační rozhraní, budete muset přistupovat k administrační části webu pomocí podporovaného prohlížeče. Nejnovější verze všech hlavních prohlížečů jsou podporovány administrátorskou stránkou ExpressionEngine, takže pokud je váš prohlížeč aktuální a celkem běžný, měli byste být v dobrém stavu.

Instalace ExpressionEngine

Instalace ExpressionEngine je asi tak snadná jako instalace CMS. Je to jednoduchý čtyřkrokový proces, který je podrobně popsán v dokumentaci ExpressionEngine. Proces instalace zahrnuje:

 • Vytvoření databáze pro web.
 • Nahrávání souborů ExpressionEngine na váš účet pomocí FTP klienta.
 • Nastavení oprávnění souborů, jak je uvedeno v instalační dokumentaci.
 • Spusťte průvodce instalací nasměrováním prohlížeče na soubor admin.php, který jste dříve na server nahráli.

webhostingový kupón

Hledáte správného hostitele ExpressionEngine?
A2 Hosting získala skóre 1 v našich nedávných testech rychlosti a výkonu. Nyní mohou naši čtenáři ušetřit až 50% na svých plánech. Použijte tento speciální odkaz na slevu
získat dohodu.

Další funkce v CMS

 • MemHT
 • Plone
 • MS DotNetNuke
 • Drupale
 • Joomla
 • Tiki Wiki
 • Umbraco
 • Beton5
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map