Nejlepší hosting Dreamweaveru: Kdo je pro váš web vhodný? [Aktualizováno: 2020]

Porovnejte Dreamweaver Hosting

Dreamweaver je softwarová platforma Adobe pro kódování responzivních webů. Ne všichni weboví hostitelé se pro Dreamweaver hodí.


Správný webový hostitel bude podporovat nejnovější verze PHP a MySQL. A bude podporovat nativní schopnost Dreamweaveru publikovat weby přímo z řídicího panelu.

Tento článek se zabývá nejlepšími možnostmi hostování Dreamweaveru podrobně, ale zde je stručný přehled našich nejlepších tipů:

 1. SiteGround
  – Snadné nahrávání stránek, přístup k cPanelu a nejnovější verze PHP
 2. BlueHost
 3. A2 Hosting
 4. InMotion Hosting
 5. WP Engine

Jak jsme vybrali nejlepší hostitele pro Dreamweaver Hosting?

Vybrali jsme hostitelské společnosti, které nabídly snadné nahrávání pro váš web Dreamweaver, dokumentaci podpory specifické pro Dreamweaver a nejnovější verze populárních webových programovacích jazyků.

Dále jsme tento seznam ověřili na základě tisíců nezávislých hodnocení zákazníků.

Dreamweaver Hosting

Dreamweaver Hosting

Co je Dreamweaver Hosting?

Tvůrci webových stránek nemají k dispozici dostatek cenných nástrojů. V průběhu let byl jedním z nejpopulárnějších nástrojů pro úpravu jazyka HTML (HyperText Markup Language) HTML Dreamweaver.

Dreamweaver pro úpravy a návrh HTML

HTML je kód, který představuje mnoho z toho, co vidíte při procházení webu v Dreamweaveru. Původně byl spuštěn Macromedia, která se později stala nástrojem Adobe poskytuje grafické prostředí pro navrhování a publikování webových stránek.

Dreamweaver nabízí výkonné funkce webového designu prostřednictvím uživatelsky přívětivého grafického rozhraní. Toto rozhraní je program „Co vidíte, je to, co dostanete“, také známý jako WYSIWYG. Dreamweaver je navrženo tak, aby bylo snadné a poskytuje pohodlný přístup k řadě možností kódu a řadě stylů CSS.

Výkonné nástroje pro snadné kódování

Code Hinting
Toto je příklad funkce hinting kódu. Výherní doplněk vám ušetří drahocenný čas.

Má více přátelských funkcí, jako je značení kódu, zrychlení skriptování a umožňuje návrháři snadno použít nejlepší postupy v CSS. Je to ideální program a nástroj pro výběr začátečníci a zkušení návrháři které chtějí kód sestavit, což je skvělá volba pro kvalitní vývoj webu.

Než se ponoříme a vysvětlíme výhody a funkce Dreamweaveru. Dává to smysl porovnejte to vedle sebe do tradičního editoru kódu, jako je Sublime Text nebo Notepad ++.

Návrhy na kódVizuální náhledSpráva souborůŠablony
Vznešený textAnoNeNeNe
poznámkový blok ++AnoNe(strom souborů)Ne
DreamweaverAnoAnoAnoAno

Sublime Text a Notepad ++ jsou skvělými editory kódu. Rozdíl v výhodách a funkcích je však patrný při použití softwaru, jako je Dreamweaver.

Historie Dreamweaveru

Historie Dreamweaveru

V roce 2013 společnost Adobe dramaticky změnila způsob, jakým prodává softwarové licence v celé své sadě produktů. Způsob, jakým jsou lidé zvyklí na nákup softwaru, již neplatí.

Licencování a náklady na Dreamweaver

Cenové plány Adobe Dreamweaver

Pro Adobe Creative Cloud existují různé cenové plány v závislosti na použití a klientovi.

Místo nákupu softwaru na discích za paušální poplatek s licencí je nyní možné zakoupit licenci za měsíční poplatek s ročními dohodami.

Dreamweaver si můžete také zakoupit za jeden opakující se měsíční poplatek. Objevil se nový licenční model s názvem Adobe Creative Cloud ™ (CC), který přináší Dreamweaver za mírně vyšší poplatek.

Creative Cloud je sada veškerého kreativního softwaru, který společnost Adobe nabízí; Photoshop, Illustrator, Lightroom, InDesign, Edge nástroje a služby, Typekit®, Behance®, Story CC Plus a mnoho dalších. Dreamweaver je v ceně v apartmá také.

Aktualizace a vydání

Aktualizace Dreamweaveru

Adobe byl vždy průhledný. Sledujte budoucí aktualizace Dreamweaveru.

Společnost Adobe kromě své hlavní nové funkce aktualizovala řadu věcí v této verzi. V současné době bylo vyvinuto mnoho úsilí, na které bylo vynaloženo řešit některé běžné problémy rozvoje minulosti.

Patří mezi ně úzká místa pracovního postupu, opravy obtěžování. Tým také pracuje na urychlení procesu vývoje webu plošně. Návrhář CSS aplikace byl v minulosti výrazně vylepšen a vyzrálý oproti verzím.

Návrhář CSS umožňuje rychlé určení a změnu vlastností ovlivňujících konkrétní prvek přímo od návrháře. Opět přátelský a rychlý vývoj je název hry.

Nejnovější funkce Dreamweaveru

Adobe Dreamweaver Code Live Preivew

Živý náhled umožňuje vybrat prohlížeč, nebo jej zobrazit na jiném zařízení naskenováním QR kódu.

Celkově byla tato verze Dreamweaveru ohromně dobře přijata. Vzhledem k jeho nesčetným nové vlastnosti, flexibilita, upgrady, a vylepšení, to není překvapivé.

Byly přidány další vylepšení předchozích funkcí HTML5 a CSS3. Výsledkem je, že Dreamweaver Creative Cloud dokonce zachycuje vývojáře, kteří tento nástroj dříve používali.

Tato nová metoda nákupu softwaru založená na cloudu se může na první pohled zdát matoucí.

Porozumění Adobe Creative Cloud

Podívejme se na některé lepivé části. Abyste mohli používat software, nemusíte být připojeni k internetu, stačí jej stáhnout. A desktopová aplikace je nainstalována přímo na váš pevný disk, stejně jako kdybyste jej nainstalovali z disku.

Soubory vytvořené v Creative Cloud můžete sdílet s kýmkoli prostřednictvím e-mailu, bez ohledu na to, zda se přihlásili k odběru cloudových služeb Adobe.

Pokud zrušíte své členství, neztratíte přístup k žádným ze svých souborů. Ve vašem účtu je výchozí verze zdarma omezuje úložiště na 2 GB. Vaše jediné členství vám umožňuje instalovat aplikace do počítačů se systémem Windows i Mac.

webhostingový kupón

Hledáte správného hostitele DreamWeaveru?
SiteGround poskytuje snadný upload stránek, cPanel a nejnovější verzi PHP. Právě teď mohou naši čtenáři ušetřit až 67% na svých plánech. Použijte tento speciální odkaz na slevu
získat dohodu.

Sestavte a spusťte pomocí Dreamweaveru

Vytvořte a spusťte svůj web pomocí Dreamweaveru

Dreamweaver Demo StáhnoutAdobe umožňuje bezplatné testování svých produktů – včetně Dreamweaveru.

Dreamweaver to zvládne snadné sestavení a nasazení váš první web. Pokud jste obeznámeni s jiným softwarem Adobe, budete se s Dreamweaverem cítit jako doma. Editor je nabitý pokročilé funkce na úrovni, ale zkušenost na palubě se výrazně zjednodušila pomocí nástroje pro začátečníky.

Hlavními nástroji, které budete používat při vytváření svých stránek, jsou editor HTML a vizuální editor CSS. Tento software vám umožňuje používat editor WYSIWYG k vizuálnímu vytváření a přeskupování prvků webu a zároveň získat souběžný pohled na kód vašeho webu..

Stavitelé webových stránek pro Dreamweaver

Joomla pro Dreamweaver

Získejte Joomla zdarma 90 dní.

Pokud jste hledali solidního tvůrce webových stránek, pravděpodobně jste narazili na vizuální editor společnosti Microsoft. Přestože obsahuje spoustu funkcí, Adobe Dreamweaver je ohraničen.

Pokud nechcete začít úplně od nuly, pak jsou online desítky míst, kde můžete najít zdarma Dreamweaver šablony. Flexibilita softwaru navíc umožňuje vytvářet WordPress, Joomla, weby elektronického obchodování a mnohem více.

Dreamweaver má navíc desítky funkcí které se často hodí pro vývojáře všech úrovní, zde je několik:

 • Návrh kódu;
 • Návrhové zobrazení;
 • Najít a nahradit;
 • Správce souborů;
 • Validator kódu;
 • Vylepšení živého náhledu.

Návrhy na kód

Jakmile začnete psát značky, dostanete logické návrhy. Knihovna kódů Dreamweavers obsahuje téměř jakoukoli značku, na kterou si vzpomenete, v jakékoli syntaxi. Tato funkce je skvělá spořič času.

Návrhové zobrazení

Sledování front-end vzhled vaší práce při kódování, velmi užitečná funkce. I když by to mohlo být rušivé, mnoho vývojářů dává přednost a těší si otevřené náhledy. Pro vizuální pracovníky je návrhový pohled ostrý přídavný nástroj.

Najít a nahradit

Může to znít standardně, ale Dreamweaver najde a nahradí je na celém webu! Vadný kód nebo informace můžete na celém svém webu hromadně najít a nahradit. Jak je to úžasné?

Správce souborů

Díky tomu je software více než editor kódu, ale spíše architektonický nástroj. Mnoho editorů kódů má „strom souborů“. Dreamweaver vám ve skutečnosti umožňuje spravovat soubory ze samotného softwaru.

Validator kódu

Nepřesnosti a chyby v kódu mohou zabít celou stránku. Validator Adobe zjistí chyby, které jste mohli udělat před odesláním. Mohou to být překlepy, gramatické chyby nebo problémy se syntaxí.

Více kurzorů

Společnost Adobe nedávno integrovala funkci více kurzorů. Jsi schopná zvýrazněte více řádků současně nebo snadno provádět opakující se úkoly.

Vylepšení živého náhledu

Přestože tato funkce ještě není implementována, je na cestě. Živé zobrazení kódu umožní uživatelům zjistit chyby, jakmile píšou kód. Opět, robustní šetřič času a přesnost.

Nahrávání webu Dreamweaver v 5 krocích

Jakmile bude váš web kompletní, budete jej muset nahrát do svého hostitele. Chcete-li, aby se váš web zobrazoval na webu, budete potřebovat tři věci. Účet hostování, název domény a web Dreamweaver. Jakmile budete mít tyto tři prvky jen postupujte podle níže uvedených kroků:

 1. Publikovat
 2. Přidejte server
 3. FTP a kořenový adresář
 4. Hledání souborů
 5. Vyberte, Přesunout a zkontrolovat

Publikovat

Nejprve musíte svůj web publikovat do místní složky přímo z Dreamweaveru. V jiném softwaru je to také známý jako export. Tento proces se v zásadě nazývá „definování webu“.

Přidejte server

Po definování webu přidejte nový server. Po vyplnění údajů o serveru vyberte možnost připojení pomocí FTP.

FTP a kořenový adresář

Chcete-li se připojit přes FTP, musíte zadat několik podrobností. Toto je vaše FTP adresa, uživatelské jméno, heslo, kořenový adresář (pro vaši doménu) a konečně URL vašeho webu.

Hledání souborů

Ze správce souborů Dreamweaveru, vyberte možnost soubory. Vyhledejte a vyberte soubory svého webu v místním počítači a poté klikněte na možnost „vložit soubory“.

Soubory přesunuty na hostingový účet

Pokud jste postupovali výše uvedené kroky správně, soubory vašeho webu by nyní měly být ve vašem hostitelském účtu. Doporučujeme vám zkontrolovat dvakrát v obou případech pomocí prohlížeče FTP, jako je Filezilla.

Aby byl váš web online, budete také potřebovat doménové jméno, které je připojeno k vašemu hostitelskému účtu. V závislosti na webovém hostiteli, kterého si vyberete, můžete být schopni vyzvedněte si bezplatnou doménu s hostitelským balíčkem.

Dreamweaver a hosting

Nastavení aplikace Adobe Dreamweaver

Po nastavení máte na výběr mezi standardním nebo vývojářským režimem, stejně jako motivy a vzorky startérů.

V kombinaci se správným hostingem je publikování nových stránek snadný. Vývojář může snadno vytvořit, otevřít existující projekt, spustit nové stránky a poslat je přímo k hostiteli. To se provádí prostřednictvím připojení, které je nastaveno pouze pro Dreamweaver.

Rychlost a účinnost s Dreamweaverem

Velké výhody rychlost a přenositelnost může pomoci snížit rychlost vývoje webu, provádět změny a udržovat je pohromadě v soudržné platformě.

Odpovídající Dreamweaver s hostitelským webem podle vašeho výběru je výkonná kombinace, která v průběhu let uspokojila potřeby mnoha zákazníků. Jak již bylo řečeno, mít hostitele, který nabízí Adobe Creative Cloud, je výhodná situace.

Nejlepší Dreamweaver hostitelé

3 nejlepší hostitelé Dreamweaveru

Siteground

Siteground

Dreamweaver hosting s Siteground.

Siteground je hvězdnou volbou pro váš nově vytvořený web Dreamweaver. S konkurenčními hostingovými balíčky, neuvěřitelnou dobou provozu a vysokým výkonem jste nemohli žádat o více v hostiteli rozpočtu.

Budete si také moci vybrat z nejnovější kompatibilní verze PHP pro konfiguraci prostředí vašeho serveru.

Bluehost

Bluehost

Dreamweaver hosting s Bluehostem.

Bluehost je další skvělý hostitel Dreamweaveru. Je to velmi přátelské pro začátečníky a konkurenceschopné ceny. Navíc najdete užitečnou sekci nastavení, která vás někdy provede složitý proces nahrávání vašeho webu Dreamweaver na váš server.

V pohybu

InMotion Hosting

Dreamweaver hosting s hostováním InMotion.

Pokud chcete hostitele, který pro vás bude přítomen ve všech aspektech připojení webu, zadejte V pohybu pokus. Tento hostitel nabízí neuvěřitelný výkon a hvězdnou zákaznickou podporu. Plus, znalostní báze, která je neuvěřitelně užitečná, zejména pokud jde o Dreamweaver.

webhostingový kupón

Nerozhodnuto na hostiteli DreamWeaveru?
A2 Hosting získala skóre 1 v našich nedávných rychlostních testech. Naši čtenáři mohou v současné době ušetřit až 50% na svých plánech zaměřených na vývojáře. Použijte tento speciální odkaz na slevu
získat dohodu.

Výhody Dreamweaveru

Výhody používání Dreamweaveru

 • Aplikace Adobe Dreamweaver může integrovat s jinými nástroji pro návrh jako Photoshop a Illustrator
 • Živé zobrazení umožňuje vidět, jak se vám líbí, jak to budujete
 • Pomoc s kódem usnadňuje vytvořit čistý kód (velmi důležité)
 • Pomocí Dreamweaveru lze nainstalovat a vytvořit web WordPress
 • Může si vybrat rámec elektronického obchodu a upravit jej pomocí Dreamweaveru

Další funkce v nástroji

 • Drush
 • RapidWeaver
 • Rozšíření FrontPage
 • WebDAV
 • OpenVZ
 • Mantis
 • Visual Studio .NET

Dreamweaver Často kladené otázky

 • Co je Dreamweaver?

  Dreamweaver je webová aplikace a vývojová aplikace společnosti Adobe pro navrhování a vytváření webů a aplikací pro stolní prohlížeče, mobilní zařízení a tablety..

 • Co dokáže Dreamweaver?

  Dreamweaver je WYSIWYG (to, co vidíte, je to, co získáte) a prostý textový editor, který vám umožňuje vytvářet a upravovat webové stránky.

  Dokáže psát HTML, CSS, JSP, XML, PHP a JavaScript a také číst a upravovat šablony pro systémy správy obsahu WordPress, Joomla a Drupal..

  Může být také použit k vytváření nativních aplikací pro iOS a Android.

 • Jaké operační systémy Dreamweaver podporuje?

  Dreamweaver běží na operačních systémech Windows a Macintosh. Nejnovější verze Dreamweaveru vyžaduje Windows 7, 8 nebo 8.1; nebo Mac OS 10.7.5, v10.8, v10.9 nebo v10.10.

 • Kdo používá Dreamweaver?

  Dreamweaver býval velmi populární pro snadné psaní kódu a vytváření webových stránek

  Množství novějších online vývojových nástrojů a systémů pro správu obsahu však učinilo stolní WYSIWYG aplikace jako Dreamweaver pro mnoho vývojářů zbytečné.

  Dreamweaver stále používají profesionální weboví designéři a vývojáři jako jeden z mnoha nástrojů používaných v průběhu vývoje webové stránky.

  Je to silný program pro návrh a front-end vývoj webových stránek, které obvykle zahrnují HTML a CSS, a často JavaScript nebo jQuery.

  Dreamweaver není navržen tak, aby zvládl integraci databáze nebo vývoj back-end, proto je nepravděpodobné, že bude jediným nástrojem používaným k vytváření dynamického webu..

 • Je Dreamweaver zdarma?

  Ne, Adobe Dreamweaver býval k dispozici jako samostatná softwarová aplikace za jednorázový licenční poplatek, ale nyní je možné jej zakoupit pouze na základě měsíčního předplatného jako součást řady produktů Adobe Creative Cloud..

  K dispozici je bezplatná 30denní zkušební verze.

 • Jaké jsou výhody používání Dreamweaveru pro návrh a vývoj webových stránek?

  Pro webové vývojáře má Dreamweaver několik výhod oproti ručnímu kódování, včetně zvýraznění a návrhu kódu, živých náhledů, vestavěného ověření kódu a testování přístupnosti.

  Novější funkce, jako je podpora JQuery Mobile, rozšířené editory CSS a responzivní design stránek, umožňují navrhnout moderní webové stránky, které vypadají skvěle na všech zařízeních..

  Zakoupením předplatného Adobe Creative Cloud získáte přístup k dalším oblíbeným programům Adobe, jako jsou Photoshop a Illustrator, plus stolní a webová písma Typekit.

 • Existují nějaké nevýhody používání Dreamweaveru?

  Dreamweaver může mít strmé křivky učení a matoucí rozhraní pro začátečníky díky mnoha funkcím a možnostem.

  Editor WYSIWYG ne vždy zobrazuje zcela přesné vykreslení kódu a někdy může do své vlastní vůle vložit nežádoucí a zbytečný kód, jako jsou značky HTML navíc.

  Dreamweaver je často doporučován pro funkce správy webů, souborový navigátor a motor šablony, ale ne pro jeho WYSIWYG editor.

 • Je Dreamweaver ideální pro snadné vytváření webových stránek bez technických znalostí?

  Pokud je vaším cílem rychle a snadno vytvořit hotový web, Dreamweaver pravděpodobně není to, co hledáte.

  Dreamweaver může být výkonným nástrojem pro návrh vzhledu webu, ale nenabízí funkčnost tvůrce webových stránek, systému pro správu obsahu nebo šablony webových stránek..

  Pokud jste profesionální webový designér nebo vývojář nebo se chcete naučit webový design nebo vývoj, Dreamweaver může být skvělým nástrojem pro front-end rozvoj.

 • Je možné integrovat Dreamweaver s webovým hostitelem a přímo publikovat web z Dreamweaveru na web?

  Ano, je možné propojit Dreamweaver s vaším webhostingovým účtem a přímo publikovat váš web.

  Přesný způsob nahrávání vašeho webu na váš hostingový účet bude záviset na vaší webhostingové společnosti. Možná budete chtít kontaktovat svého hostitele webu nebo zkontrolovat jeho znalostní základnu, abyste se ujistili, že je to možné, a zjistit, jak.

 • Jaká podpora je k dispozici pro Dreamweaver?

  Zákazníci Adobe mají přístup k online podpoře zákazníků prostřednictvím systému vstupenek.

  Adobe také spravuje komunitní fórum a rozsáhlou dokumentaci na svých webových stránkách, včetně výukových programů a podrobných průvodců řešením problémů.

  Můžete také požádat o funkce nebo ohlásit chyby na oficiálním webu podpory Adobe.

 • Jaké jsou některé moderní alternativy k Dreamweaveru pro rychlé vytváření a publikování webových stránek?

  Existuje mnoho nástrojů pro vytváření webových stránek a ten, který je pro vás ten pravý, bude záviset na vašich cílech.

  Pokud chcete spustit web ve stylu blogu, může být pro vás ten pravý oblíbený systém správy obsahu, jako je WordPress nebo Joomla..

  Pokud byste chtěli vytvořit jednoduchý statický web bez potřebných technických znalostí, mnoho webhostingových společností poskytuje jednoduché aplikace pro vytváření webových stránek zdarma s jejich hostingovými plány, nebo můžete použít samostatný nástroj, jako je Weebly nebo Wix.

  Pokud chcete vytvořit web pro elektronický obchod, je k dispozici mnoho tvůrců webů pro elektronický obchod, včetně Shopify, Prestashop nebo ZenCart..

 • Jaký je rozdíl mezi Adobe Muse a Adobe Dreamweaver?

  Muse je novější produkt společnosti Adobe, poprvé uvedený na trh v roce 2011.

  Dreamweaver byl poprvé vytvořen v roce 1997 společností Macromedia, kterou společnost Adobe získala v roce 2005.

  Adobe Dreamweaver je zaměřen více na vývojáře webových stránek, kteří chtějí přímo upravovat kód webových stránek, zatímco Muse je zaměřen více na webové designéry, kteří se více zaměřují na vzhled webových stránek než základní kód..

  Muse je nástroj pro návrháře, aby rychle vytvořili web pomocí vizuálního editoru a publikovali ho v HTML, bez dalších schopností kódování. Je to podobné programu Adobe InDesign, ale pouze pro webové stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map