Laravel Hosting: Zde jsou nejlepší možnosti hostování pro rok 2020

Porovnejte Laravel Hosting

Laravel je open-source PHP framework používaný k vytváření webových aplikací založených na paradigmatu model-view-controller. Požadavky na hostování zahrnují přístup SSH na server za účelem nasazení kódu z vašeho úložiště Github.


Mezi další hostitelské funkce, které je třeba hledat, patří snadné nastavení pomocí instalace jedním kliknutím a nejnovější verze PHP. Budete také chtít nakonfigurovat server tak, aby vyhovoval vašim potřebám projektu. Z tohoto důvodu doporučujeme VPS, nesdílené, hosting.

V této recenzi prověřujeme nejlepší hostitele Laravelu. Ve spěchu? Zde jsou nejlepší možnosti našich odborníků:

 1. A2 Hosting
  – Snadná správa, škálovatelný cloud VPS
 2. InMotion Hosting
  – Snadná instalace Laravelu jedním kliknutím
 3. HostGator
  – SSL a doména zdarma po dobu jednoho roku
 4. Tekutý web
  – Vysoce výkonné plány VPS
 5. WebHostFace
  – Pravidelné aktualizace a podpora Laravelu

Jak jsme vybrali nejlepší hosty Laravel?

Analyzovali jsme stovky hostitelských společností a vybrali jsme ty, které jsou přátelské pro vývojáře; poskytují vysokou rychlost, výkon a škálovatelnost; a umožňují vlastní konfiguraci serverů.

Pak jsme zohlednili expertní a spotřebitelské hodnocení z naší velké databáze.

Laravel Hosting

porovnat laravel hosting

Co se naučíte

Na konci tohoto článku budete pravděpodobně znát odpovědi na níže uvedené otázky (pokud věnujete pozornost):

 • Co je Laravel?
 • Jak mi může pomoci rychleji vyvíjet PHP aplikace?
 • Jaký je návrhový vzor Model-View-Controller (MVC)?
 • Jaký je nejjednodušší způsob poskytování a správy serverů PHP a nasazení aplikací?

Ať už jste začínající vývojář PHP nebo veterán, naučíte se nejlepší hostovací procesy a možnosti.

co je php framework

Co je to PHP Framework?

PHP framework je sada nástroje a šablony pro vývoj softwarových aplikací.

Obsahuje metodiku pro organizaci kódu a návrh architektury systému.

Co je paradigma Model-View-Controller?

Laravel je rámec PHP postavený na paradigmatu Model – View – Controller (MVC). Jedná se o přístup ke strukturování aplikací, který udržuje data, Zobrazit, a obchodní logika odděleně.

Živel
Funkce
ModelkaDefinuje typy datových objektů
PohledŠablony, které prezentují data konkrétním způsobem
OvladačŘídí logiku aplikace

Model je datový model. Toto je kód, který definuje typy datových objektů, které systém bude sledovat, stejně jako jejich atributy a vztahy k sobě navzájem.

Kód v modelu (spolu se základními třídami obsluhy v jádru Laravelu) určuje, jak aplikace bude interagovat s databází.

Laravel poskytuje „vrstvu abstrakce databáze“, což je obecné kódovací rozhraní pro řadu různých podporovaných databázových systémů. Z tohoto důvodu je primární datový model (Object Relational Model) zapsán přímo do kódu aplikace, ne v SQL.

Rozhraní s účelem

ovladač zobrazení modelu mvc

Model také poskytuje rozhraní pro aktualizaci dat spojených s jakýmkoli objektem. Synchronizuje také tyto aktualizace do databáze nebo jiné vrstvy perzistence dat. K tomuto rozhraní přistupuje primárně ovladač.

Pohled je systém šablon, které představují data z modelu určeným způsobem, včetně:

 • HTML stránka viditelná z webového prohlížeče
 • Veřejné datové API
 • RSS kanál
 • E-mailové šablony a
 • Tištěné dokumenty.

Jak zobrazují současná data?

Pohled nemanipuluje s daty, pouze je přijímá z modelu a zobrazuje je podle zadání. To zajišťuje, že pokud se například díváte na analýzu provozu na webu, data jsou úplně stejná, ať už je vidíte jako seznam, graf nebo výsečový graf..

phpToto je výňatek PHP pro přihlášení do Homesteadu přes SSH. Homestead je Laravel předinstalovaný Vagrant box, který je dodáván s 16 různými softwarovými balíčky, včetně Ubuntu, Nginx, Apache, MariaDB, Redis, Memcached a 4 verzí samotného PHP.

Řadič zpracovává veškerou logiku aplikace. To začíná spojením mezi modelem a pohledem, jakož i připojením k webovému serveru nebo jinému zdroji požadavků.

Řadič také zpracovává jakékoli speciální podmíněné funkce. Pokud například chcete, aby byl e-mail zaslán, když dojde k určité akci, je tento e-mail spuštěn řadičem. (Řadič bezpochyby obdrží informace o obsahu a příjemci e-mailu z modelu. Na druhé straně pohled poskytne šablonu pro skutečnou zprávu.)

Funkce kotlové desky

Při vytváření nové webové aplikace v PHP existuje celá řada běžných funkcí, které je třeba zahrnout bez ohledu na základní funkce aplikace..

Tento vývoj „bojové desky“ zahrnuje komplexní činnosti, jako je správa uživatelů a relací. Zahrnuje také základní obslužný kód, například připojení k databázi.

Velmi jen málo vývojářů si tyto typy funkcí opravdu užije. Je to spousta komplikovaných a náročných prací.

To je místo, kde PHP rámce, jako je Laravel, se hodí.

larvální rysy

Laravel a základní funkce aplikace

Laravel moduly poskytují všechny základní funkce, které každá webová aplikace potřebuje, jako je vrstva abstrakce databáze a přihlášení uživatele.

Laravel to posouvá o krok dále a nabízí další moduly pro běžně potřebné funkce, včetně posluchačů událostí a internetu Laravel Cashier modul pro zpracování plateb.

Ještě lepší, protože Laravel používá Skladatel pro správu balíčků je pro vývojáře snadné vytvořit a pro ostatní vývojáře zahrnout zobecněné sady funkcí.

To je zvláště užitečné pro týmy pro vývoj softwaru, které vytvářejí více aplikací v souvisejícím odvětví; Funkce specifické pro doménu lze snadno modularizovat a zahrnout do více projektů.

architektura systému

Vývojáři vytvářející novou webovou aplikaci mají téměř neomezený počet způsobů navrhování systému a organizace jejich kódu. Tento úplná svoboda je zdrojem velkého potenciálu softwaru – všechno je možné.

Ale to je také zdroj mnoha selhání a zpoždění projektu – cokoli špatného je také možné. Vývojář zřídka potřebuje sestavit aplikaci pro tak neuvěřitelně novou funkci, že je potřeba zcela nový přístup; vzácnější bude taková aplikace kódována v PHP.

Má tedy smysl, že dobrý rámec webové aplikace by byl uveďte přesně to, co jeho název napovídá: rámec aplikace, která funguje pro většinu vývojářů, většinu času.

Laravel je silně orientován na osvědčené postupy a logicky citlivou architekturu. Důkaz o tom naleznete v Řemeslník, Laravelovo rozhraní příkazového řádku. Artisan automaticky poskytuje vývojářům užitečné příkazy při kódování

Kódování příkazového řádku

Nejde jen o funkce kotlové desky, které vyžadují použití kódu kotlové desky. vývoj nových funkcí může být často stejně zdlouhavý.

Představte si například, že vytváříte aplikaci pro správu pro autoopravnu. Budete chtít vytvořit třídu datových objektů, která budou sledovat vozidla. Nemusíte však jen vytvářet novou třídu. Budete také muset vytvořit následující:

 1. Pohled na vozidla, protože určitě budete chtít zobrazit obrazovku s podrobnostmi o konkrétním vozidle;
 2. Zobrazení indexu pro zobrazení seznamu více vozidel současně;
 3. Trasa v Controlleru pro každou z nich, protože jejich existence bude propadlá, pokud se k nim váš uživatel nemůže dostat;
 4. A konečně způsob, jak potvrdit, že všechny tyto různé kusy kódu fungují správně, aby nedošlo k překlepu „vozidla“ v jednom souboru, nebo použijte singulární, když byste měli používat množné číslo.

Kolik kódování je k dispozici?

Rámec Laravel poskytuje rozhraní příkazového řádku (CLI), které vám umožňuje rychle rozladit kód.

Vše, co děláte, je prohlásit nový model; rámec vytvoří různé potřebné soubory a bloky kódu.

Samozřejmě je stále musíte vyplnit skutečným kódem, ale všechny prvky a propojení mezi nimi jsou předem postavený.

webhostingový kupón

Hledáte hodně na webhostingu Laravel?
A2 Hosting získala skóre 1 v našich nedávných testech rychlosti a výkonu. Díky jejich plánům můžete nastavit Laravel jediným kliknutím a získat bezplatnou migraci webových stránek. Právě teď můžete uložit až 50% na hostování A2. Použijte tento odkaz na slevu
získat dohodu.

laravel web hosting

Laravel Web Hosting

Při zajišťování a správě serverů a optimálním nasazení aplikace existuje několik aspektů a úkolů.

Nasazujte rychle PHP aplikace pomocí Forge

Můžeš poskytování a správa cloudových serverů během několika sekund s Laravelovou službou Forge.

Přihlaste se do služby Forge a rozhodněte se pro nasazení do Digital Ocean, Linode, Amazon Web Services (AWS) nebo Vultr. Nebo vyberte „Vlastní VPS“.

kovárna vps

Poskytli jsme vlastní server VPS za méně než 60 sekund pomocí několika kliknutí.

Kovárna také umožňuje automatické přidávání klíčů SSH na každý vytvořený server. A můžete se připojit k GitHub, GitLab nebo Bitbucket a můžete je nasadit – přímo z palubní desky Forge.

Laravel Vapor

Vapor je platforma bez serverů založená na AWS, která nabízí rychlou škálovatelnost, snadné nastavení a je navržena pro bezproblémovou spolupráci s Laravelem.

Nasazení PHP aplikací bez kování nebo páry

Pokud nejste uživatelem Forge, kritickou otázkou pro vývoj a hostování aplikace Laravel bude vaše schopnost instalovat a konfigurovat software na svůj server sami..

Povolit přístup SSH

za prvé, povolit přístup SSH na vašem serveru. To lze provést prostřednictvím ovládacího panelu. To vám umožní rychle přidat rámec a související nástroje.

MCrypt a databáze

Laravel běží na PHP 5.4+ a vyžaduje rozšíření MCrypt.

V závislosti na typu vytvářené aplikace budete potřebovat nějaký systém správy databáze. přesná volba je na vás, ačkoli několik je podporováno.

Serverová technologie

Nezapomeňte, že je nejlepší použít webhostingovou technologii serveru, která upřednostňuje zabezpečení. Dříve ti, kteří využívají Apache, Nginx nebo jejich kombinaci, nabídli nejrychlejší a nejbezpečnější výsledky.

Kromě toho budete muset přemýšlet o tom, které aplikace je třeba nainstalovat na váš server.

Jak nainstalovat Laravel?

Laravel můžete nainstalovat dvěma způsoby: ručně nebo pomocí instalačního softwaru Softaculous.

Související aplikace, knihovny a závislosti pak budou zpracovány nástrojem Správa závislostí skladatele, který Laravel vyžaduje.

Budete také potřebovat SSH přístup za účelem synchronizace vašeho úložiště Git na váš server. S každou z těchto tří základních částí povolenou pro váš pracovní postup v PHP budete moci snadněji vytvářet, testovat a implementovat projekty..

Potřebuji VPS nebo dedikovaný server?

Všimněte si, že ne všechny plány sdíleného hostování poskytují tuto úroveň kontroly a přístupu k prostředí serveru. Jako výsledek, vy možná bude nutné použít účet VPS nebo provozujte svůj vlastní dedikovaný server pro kódování v rámci webové aplikace Laravel.

Shrnutí hostování Laravelu

Díky propracované struktuře syntaxe a uspořádání zobrazení modelu se z Laravelovy struktury stala silnou zbraní ve vašem kódovacím arzenálu.

Ne každá webhostingová společnost nebo typ plánu bude vhodný pro práci s rámcem Laravel. Nejprve pečlivě definujte své cíle a poté si vyberte webhostingový plán, který se s nimi nejlépe vyrovná.

nabídky webhostingu

Hledáte správného hostitele Laravelu?
InMotion Hosting nabízí širokou škálu kvalitních plánů. Poskytují instalaci Laravela jedním kliknutím. Ušetřete velké na tomto hostiteli pomocí tohoto zvláštního odkazu na slevu
. P.S. – Hodnocení kanceláří Better Business Bureau získalo hodnocení A +.

Laravel Často kladené otázky

 • Může Laravel běžet na sdíleném hostingu?

  Laravel může běžet na sdíleném hostingu, pokud vám poskytovatel nabízí oprávnění, která potřebujete pro jeho nastavení. Pokud je to váš případ, budete muset prostředky pro své aplikace zkompilovat lokálně a poté je nahrát do svého hostitelského prostředí přes FTP.

  Vývojáři Laravel však při pokusu o nasazení na sdílený hosting hlásí smíšené výsledky. Pointa je, že Laravel není opravdu navržen tak, aby pracoval na sdíleném hostingu. Věříme, že je lepší použít server VPS pro vaše projekty Laravel.

 • Kdo používá Laravel?

  Kromě toho, že je Laravel oblíbený u jednotlivých vývojářů a malých a středních podniků, používají ho organizace jako Pfizer (farmaceutická společnost), BBC (British Broadcasting Company), Faktum Ninja, Flarum.org (fóra), říjen CMS , a 9GAG (online platforma a společnost sociálních médií).

 • Co je Laravel Spark?

  Spark je balíček Laravel, který poskytuje „lešení“ opakovaně použitelné kódové kotle, takže můžete rychle vytvářet aplikace SaaS. Poskytuje například okamžitou autentizaci uživatelů, resetování hesla, týmy, profilové fotografie a funkce elektronického obchodování, jako jsou kupóny, faktury, plány předplatného, ​​platby a logika týmů. Se Sparkem získáte také přístup na vstupní stránku SaaS.

 • Co je Laravelův vyslanec?

  Laravel Envoyer je nástroj, který vám umožní snadno nasadit váš kód na jeden nebo více serverů bez prostojů. Integruje se s populárními úložišti kódů, jako jsou Github a BitBucket, a komunikačními nástroji, jako je Slack. Můžete použít Envoyer ve spojení s Laravelem Forgeem k vytvoření PHP serverů, ale není to nutné. Obhájce zahrnuje vrácení peněz.

 • Jak mohu hostit projekt GoDaddy Laravel?

  Chcete-li hostovat projekt Laravel s GoDaddy, musíte si nejprve zakoupit doménu a hostingový účet
  . Dále se přihlaste ke svému panelu cPanel a povolte přístup SSH na svůj hostingový účet. (GoDaddy to ve výchozím nastavení zakáže.) Použijte SSH přístup k instalaci Composeru a poté nainstalujte Laravel. V tomto okamžiku můžete nakonfigurovat prostředí Laravel a nastavit web / aplikaci.

 • Kolik stojí Laravel?

  Rámec Laravel je otevřený zdroj a je zdarma k použití. Za zahájení projektu Laravel však pravděpodobně budou vedlejší náklady. Populární nástroje jako Laravel Forge (implementační nástroj) a Laravel Vapor (pro autoscaling) jsou účtovány měsíční poplatky. Nezapomeňte vypočítat své náklady na hostování. Pokud plánujete najmout vývojáře, pak získejte několik odhadů a přidejte je do svých výpočtů.

 • Což je lepší Laravel nebo WordPress?

  To, zda je Laravel lepší volbou než WordPress, záleží na mnoha faktorech, včetně typu webu, který chcete vytvořit, požadované úrovně přizpůsobení a funkčnosti a budoucích plánů pro web. Například Laravel může být moudrou volbou pro weby, které vyžadují budoucí a / nebo komplexní přizpůsobení. WordPress je velmi populární a snadno použitelný CMS. Udržovat to však může být náročné vzhledem k monolitické velikosti jeho kódové základny.

  Před výběrem Laravel nebo WordPress, shromáždit požadavky projektu a projít fázi objevování se zákazníkem webu. Zahrňte rozpočet do svého rozhodování: Laravelské projekty bývají na počátku dražší, zatímco projekty WordPress jsou na začátku obvykle levnější a dražší později, pokud jsou vyžadovány složité změny..

 • Co jsou Laravelovy balíčky?

  Balíček Laravel, stejně jako všechny balíčky kódů, je svazek opakovaně použitelného kódu, který řeší běžné problémy. Balíčky kódu šetří vývojářům čas tím, že zajišťují, že nemusí budovat běžné funkce a funkce od nuly. Některé oblíbené balíčky Laravel zahrnují Entrust (pro oprávnění založená na rolích), Socialite (pro ověřování OAuth) a Laravel Telescope (debugger).

 • Jaké jsou požadavky na instalaci Laravelu?

  Požadavky rámcového systému Laravel lze splnit použitím virtuálního stroje Laravel Homestead jako vašeho místního vývojového prostředí. Pokud nepoužíváte Homestead, musíte se ujistit, že váš server používá PHP 7.1.3 nebo vyšší, a spustit sadu požadovaných rozšíření.

  Požadovaná rozšíření jsou:

  • OpenSSL PHP Extension
  • Rozšíření PHP o PDO
  • BCMath PHP Extension
  • Ctype PHP Extension
  • JSON PHP Extension
  • Mbstring PHP Extension
  • Tokenizer PHP Extension
  • XML PHP Extensio
  • Před instalací Laravelu budete také muset nainstalovat Composera, abyste mohli spravovat své závislosti.

  • Jak získám a nainstaluji Laravel?

   Laravel můžete nainstalovat místně provedením řady příkazů přes rozhraní příkazového řádku (terminál). Nejprve musíte nainstalovat Composer, který bude použit ke správě vašich závislostí. Dále nainstalujte Laravel pomocí tohoto příkazu:

   skladatel globální vyžadují laravel / instalátor

   Pokud potřebujete nainstalovat Laravel z hostujícího účtu a máte cPanel, je pravděpodobné, že můžete použít Softaculous k instalaci Laravelu jedním kliknutím. Pokud váš webový hostitel neposkytuje Softaculous nebo Installatron, podívejte se do dokumentace nápovědy, kde najdete pokyny k instalaci Laravelu.

  • Mohu spustit Laravel na serveru Windows?

   Ano, můžete nainstalovat Laravel na server Windows. Mějte na paměti, že velká většina uživatelů Laravelu pracuje se servery Linux. Takže pokud narazíte na potíže s provozováním Laravelu na serveru Windows, budete mít těžší čas najít pomoc, než kdybyste nastavili Laravel na Linuxovém serveru.

  • Jaké aplikace můžete s Laravelem stavět?

   Laravel je navržen pro vytváření webových aplikací založených na architektuře model-view-controller (MVC). Díky tomu jsou dveře otevřené mnoha různým typům webových aplikací. Jakákoli webová aplikace, která se zabývá údaji, které lze snadno rozložit na konzistentní objekty, je kandidátem na Laravel.

   Například Laravel byl používán k vytváření rezervačních systémů, jako je AirportParkingReservations.com, utajovaných seznamů webů, jako je HomeListingsFinder.com, webů elektronického obchodování, jako je rv.CampingWorld.com, a adresářů, jako je ExploreGeorgia.org..

  • Je Laravel stále populárnější?

   Podle BuiltWith.com se Laravel od roku 2013 neustále zvyšuje v popularitě. V současné době jej využívá více než 8 000 z jednoho milionu stránek. Laravel používá více než 160 000 webů a byl nasazen na více než 1 milionu projektů.

  • Proč bych se měl vyvarovat používání Laravelu?

   Zda nebo ne "vyhněte se Laravelu" bude záviset na typu projektu, na kterém pracujete, a vašich vlastních preferencích. Vývojáři si vytvářejí vlastní názory na všechny rámce a každý rámec má příznivce a kritiky. Zde a zde si můžete přečíst několik ukázkových kritik Laravela. A zde a zde si můžete přečíst několik ukázek chvály rámce.

  • Jaké jsou některé alternativy k Laravelovi?

   Existuje mnoho rámců PHP, které byste mohli zvážit, pokud hledáte alternativu k Laravelu. Začněte hledat výzkumem CodeIgniter, Symfony, Zend, Yii, Phalcon, FuelPHP, CakePHP, PHPixie, Slim, Aura, Kohana, Flight. Medoo, POP PHP, Simple MVC, Fat-free, PHP Mini, Zikula a YAF.

  • Co je Laravel?

   Laravel je webový aplikační rámec PHP. Je to sada nástrojů, která usnadňují a zrychlují vytváření webové aplikace s PHP a produkují finální produkt, který je bezpečný a dodržuje doporučené postupy. Laravel byl dabován "PHP Framework pro webové řemeslníky" kvůli své univerzálnosti. Může být použit pro front-end a back-end řešení.

  • Jaké jsou výhody použití programovacího rámce?

   Dobrý rámec, jako je Laravel, se postará o spoustu práce s platformou, která se věnuje vytváření prakticky jakékoli webové aplikace. Pomůže vám také vyhnout se určitým úskalím při kódování. Rámce jsou navrženy tak, aby podporovaly osvědčené postupy a pomáhaly vývojářům šetřit čas.

  • Musím použít programovací rámec?

   Ne, nemusíte používat rámec. Rámce však mohou dramaticky zlepšit účinnost, kvalitu a rychlost vývoje. Rámce také mají tendenci snižovat náklady na vývoj pro zákazníky. Někteří vývojáři se však domnívají, že rámce zvyšují zbytečnou složitost ve formě režijních nákladů a závislostí. Tito puristé povzbuzují ostatní vývojáře, aby se vyhýbali používání rámců.

  • Kde najdu Laravelovy balíčky?

   Balíčky Laravel najdete na jednom ze dvou míst: Github nebo Packalyst. Začněte u Packalyst, což je adresář balíčků Laravel. Najdete zde tisíce Laravelových balíčků, které můžete třídit podle popularity nebo věku a hledat podle klíčových slov nebo značek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map