Java Hosting: Která společnost je nejlepší hostit vaše Java applety?

Porovnejte Java Hosting

Java je výkonný programový jazyk nezávislý na zařízení, který se široce používá na nejpopulárnějších webech na internetu. Java však potřebuje své vlastní speciální hostitelské prostředí, takže na webu založeném na jazyce Java nemůžete použít žádný hostitel.


Chcete-li spustit Java na backendu vašeho webu, musí váš server používat Java Virtual Machine (JVM). Kromě toho je Java náročná na zdroje a obvykle je nejlepší mít silný hostingový plán jako VPS.

Později se podíváme na více podrobností, ale pokud chcete vědět, kteří hostitelé jsou pro Java dobré, zde je našich 5 nejlepších:

 1. Bluehost
  – Skvělé VPS a specializované plány s podporou Java
 2. A2 Hosting
 3. InMotion Hosting
 4. HostGator
 5. LiquidWeb

Jak jsme vybrali nejlepší hostitele pro Javu?

Prošli jsme stovky nejlepších společností poskytujících webhosting a utratili ty, které nabízely výkonné servery spolu s integrací JVM. Poté jsme využili tisíce zákaznických recenzí k nalezení top 10 hostitelů Java.

Porovnejte Java Hosting

porovnejte java hosting

Co se naučíte

Používají jej Amazon.com, Facebook a Wikipedia. Kritické sektory, jako je finance a zdravotnictví, jej využívají k napájení kritických aplikací. A je to oficiální jazyk používaný v sadě Android SDK.

Java je populární objektově orientovaný programovací jazyk, který zde zůstane.

Dozvíte se, co je to Java. Objevíte několik zábavných (a fascinujících) zdrojů, které vám pomohou naučit se kódovat v Javě. A naučíte se, jak najít dobrého hostitele Java.

Budu sdílet tipy na chyby, abych se vyhnul výběru správného hostitele Java. Navíc získáte moje nejlepší doporučení ohledně hostování na základě mých zkušeností jako softwarový inženýr.

Jsi připraven? Začněme.

co je java

Co je to Java?

Java je založena na třídě, objektově orientovaný programovací jazyk a platforma který vývojářům umožňuje poskytovat dynamický a interaktivní obsah.

Na webu budete téměř jistě používat Java aplikace a applety.

Java a JavaScript jsou zcela nesouvisející: nezaměňujte je! Java je JavaScript, protože hroznový je grapefruit.

Přestože je hosting Java dražší než běžný hosting, takové možnosti nabízejí přidaná funkce aby odpovídala vyšší cenové značce.

Pozadí Java jako programovacího jazyka

VěštecNalezení Java a příslušných informací v hlavní nabídce Oracle.

Java je veteránský programovací jazyk. Byl spuštěn společností Sun Microsystems v roce 1995 a od té doby dosáhl impozantní dlouhověkosti. Java čelí tvrdé konkurenci HTML5 na moderním webu, ale mnoho webů závisí na Java – a bude to i nadále.

Java je nyní ve vlastnictví společnosti Oracle, používá se pro weby, podnikové aplikace, aplikace Internet of Things (IoT), domácí automatizaci a hraní her.

běh java

Spouštění Java aplikací

Pro koncového uživatele je software potřebný ke spuštění Java aplikací balen jako malé, bezplatné stahování, takže dochází k minimálnímu přerušení prohlížení. Tomu se říká Java plugin nebo Prostředí Java Runtime Environment (JRE). Po stažení musí být plugin pravidelně aktualizován.

Na serverové straně věcí budete potřebovat Virtuální prostředí Java (který zahrnuje Java Virtual Machine, nebo JVM), který zkompiluje váš kód Java až do jazyka stroje, který je spuštěn na podkladovém serveru.

Stažení Java Runtime EnvironmentSpolečnost Oracle poskytuje zrcadla pro stahování na různých platformách pro JRE.

Software zdarma od Java

Tohle je volně dostupný software, ale je to stále software, který zabírá místo a jehož použití může přidat režii do běhového prostředí.

Pokud neznáte možnosti Java, podívejte se na cPanel hostitele nebo podobný ovládací panel. Pravděpodobně tam existuje klient SSH založený na Java, který můžete vyzkoušet.

java profesionálové

6 důvodů proč používat Javu jako programovací jazyk

Na druhou stranu, Java rozhodně má nějaké výhody v obchodě, pokud by to vypadalo jako správná volba pro vás. Jako jeden z nejpopulárnějších programovacích jazyků na světě má mnoho vývojářů a webmasterů platné důvody, aby se s nimi loajálně drželi.

 1. Impozantní rychlost
 2. Snadné učení
 3. Dlouhověkost a popularita
 4. Výkonný programovací jazyk
 5. Zabezpečení platformy
 6. Nezávislost
 7. Zdarma k použití

Impozantní rychlost

Java je relativně rychle; bere výhody C (a do jisté míry C ++) a zjednodušuje kód. Například nemusíte pracovat s ukazateli v Javě, jako v C.

Java měla pověst pomalého načítání. Avšak na konci 90. let začala Java nastavit standard pro výkon virtuálního stroje díky inovacím, jako je kompilace just-in-time a adaptivní optimalizace.

Snadné učení

Naučte se Java s CodeAcademyCodeCademy je úžasná platforma, kterou můžete začít s výukou Java.

Mezi objektově orientovanými programovacími jazyky je Java považována za relativně snadno se učí. Existuje mnoho online zdrojů pro vývojáře Java, kteří chtějí být. To nejlepší z nich sahá od plnohodnotných bezplatných kurzů po odbornou kvalifikaci.

Dlouhověkost a popularita

Java je páteří Vývoj Android, takže to není jazyk, který brzy zmizí. Během prvního čtvrtletí roku 2017 provozovalo Android 81,7% všech prodaných smartphonů.

Java není neobvyklý jazyk, takže pravděpodobně najdete web hostitele, který vyhovuje vašim potřebám.

Výkonný programovací jazyk

to je objektově orientovaný, což znamená, že je docela silný, pokud jde o umožnění opakované použití kódu a rozšiřitelnost. Síla Java také spočívá v její masové přizpůsobivosti od vytváření jednoduchých aplikací po strojové učení.

Zabezpečení platformy

V minulosti došlo k některým vážným problémům s bezpečností Java. Technologie zabezpečení Java SE od společnosti Oracle dnes zahrnují obsáhlý sada zabezpečení API, nástroje, protokoly, a algoritmy.

Zahrnují zabezpečení platformy, autentizaci a autorizaci, infrastrukturu veřejných klíčů (PKI) a kryptografii.

Nezávislost

Uživatelé Java nemusí mít konkrétní zařízení nebo operační systém. Jsou schopni používat Java webové aplikace a JVM běží na hodně jakákoli platforma. Nezávislost hrála obrovskou roli v masové adaptaci Java.

Zdarma Java kurz na UdemyUdemy nabízí dobrý startovací kurz na Java zdarma.

Zdarma k použití

S výjimkou komerčního Java softwaru nebo programů souvisejících s Java SE, Java je zdarma použít.

java downsides

Nevýhody Java

Existují specifické situace, kdy je Java nejlepší volbou, ale rozhodně není pro každého. Výběr jazyka Java má několik nevýhod (zejména když je čas vybrat poskytovatele hostingu Java). Při výběru poskytovatele hostingu v jazyce Java by se to mělo zohlednit při rozhodování o nákupu.

Obtížnost podpory a ceny

Možná bude těžké najít nabídku hostitele podpora Java / JVM, zvláště pokud uvažujete pouze o tradičních poskytovatelích. Siteground je dobrým příkladem špičkového poskytovatele hostingu, který nenabízí silnou podporu Java.

Pochopte, že současný standard pro webové aplikace – zásobník LAMP (Linux, Apache, MySQL a PHP) – je rozšířený, ale nestačí pro hostování Java.

Popularita LAMP je patrná v řadě nabízených možností, včetně těch za nízké ceny.

Hostingové plány Java, které obsahují požadovanou funkčnost, bývají dražší než základní plány založené na LAMP. Ale „dražší“ je relativní pojem. Existuje spousta dostupné možnosti dostupný.

Také: někteří poskytovatelé hostingu vám nedovolí používat Javu na sdílených hostingových plánech. To však není problém, protože Java běží nejlépe na VPS (Virtual Private Server) hosting.

podpora nástrojů Java

Co je třeba hledat v hostiteli Java: Podpora nástrojů Java

Kromě obecné podpory jazyka Java možná budete muset zvážit podporu nástrojů Java. Je pravděpodobné, že nakonec použijete nástroje specifické pro Javu, které budou sloužit vašemu webu. Mohlo by vás například zajímat použití stránek JavaServer Pages (JSP).

Stránky JavaServer a PHP

JSP je technologie usnadňující vývoj dynamických webových stránek na HTML, XML a dalších dokumentových systémech.

JSP byl vyvinut společností Sun Microsystems a v současné době je spravován (jako produkt s otevřeným zdrojovým kódem) společností Apache Software Foundation.

JSP je v podstatě způsob, jakým Java řeší co PHP se používá v zásobníku LAMP, ale jak název napovídá, je založen na Java, objektově orientovaném programovacím jazyce založeném na třídě.

Spouštění webových aplikací – jaro vs Tomcat

Kromě toho se vzestupem Jaro, Nyní můžete spustit robustní webové aplikace a vše, co potřebujete, je kontejner servlet.

GlassFish, open-source Java EE reference implementace a aplikační server, také usnadňuje věci.

Pokud však jaro nepoužíváte, Kocour by měla být přijatelnou náhradou. Ačkoli Tomcat není přísně aplikačním serverem, někteří vývojáři ho používají jako takový místo aplikačního serveru Java EE.

JaroKocour
Snadnost použití

Jednoduché použití

Jednoduché, i když jaro je běžnější
Kvalita podpory

Dobrá podpora pro uživatele i klienty

Vynikající podpora
ImplementaceNení to tak snadné jako TomcatRůzné metody
Vývoj produktůPravidelné aktualizacePravidelné aktualizace, dobrá odezva uživatele
ZdrojeSkvělé zdroje doplněné recenzemi uživatelůSpousta případových studií a příkladů

Nejlepší kontejner servletů

Bez ohledu na to, na kterou stranu jarní / Tomcatské debaty se vás vztahuje, oba jsou lehké.

To je obzvláště důležité, pokud jde o web hosting, kde pravděpodobně platíte za servery a zdroje založené na použití.

Podpora hostování všech těchto nástrojů (JSP, Tomcat, jaro atd.) Není dána. I když dodavatel tvrdí, že podporuje Java aplikace a umožňuje instalaci JVM, ujistěte se, že máte kompatibilitu pro to, co potřebujete.

Java Hosting: Sdílené nebo VPS?

V září 2012 odebral Go Daddy ze sdílených serverů veškerou funkčnost Java. Důvodem bylo, že sdílené prostředí nebylo dostatečné k tomu, aby zákazníkům poskytlo flexibilitu potřebnou k programování v Javě.

Problémy se sdílenými servery

Jeho zdůvodnění je zdravé. Při veškerém hostování v jazyce Java budete mít nainstalovaný server Java. Jedním z příkladů je Apache Tomcat. Na sdílených serverech každý sdílí jednu instanci Tomcat (nebo ekvivalent). To může způsobit problémy a prostoje.

Někteří weboví hostitelé jen zřídka nabízejí vyhrazené instalace Java pro zákazníky se sdíleným hostingem. Jsou to však rozhodně výjimečné a hosting je téměř vždy dražší než běžný sdílený web hosting.

webhostingový kupón

Hledáte správného hostitele Java?
InMotion Hosting je silnou volbou pro potřeby Java, Tomcat nebo obecného JSP. Redundantní hardwarové klastry poskytují spolehlivost, která je snížena nad mnoho hostitelů. Nyní můžete ušetřit až 50% na plánech InMotion. Použijte tento odkaz na slevu
získat dohodu.

5 důvodů, proč je VPS Hosting lepší pro Java Web Apps

Většina dostupných možností hostování Tomcat (nebo hostování JSP) je k dispozici pouze pro VPS.

Celkově je pro webové aplikace Java (a další pokročilá použití) VPS lepší z těchto důvodů:

 1. Soukromý kontejner servletů
 2. Celková kontrola
 3. VPS Control
 4. Uptime a Downtime
 5. Škálovatelnost

Soukromý kontejner servletů

Vy pořiďte si vlastní kontejner servletu Java a soukromý JVM – ne sdílený – takže vaše Java aplikace jsou izolované. Váš soukromý JVM také zajistí, že nebude kompilovat kód pro webové stránky jiných lidí.

Celková kontrola

Ty máš větší kontrola nad webhostingovým prostředím. To je důležité, když děláte víc než jen základy. Větší a složitější podniky ocení tuto funkci.

VPS Control

Můžeš restartujte VPS kdykoli si přejete, aby váš Java server a jeho aplikace správně fungovaly. Nejedná se o funkci, která se obvykle dodává se sdílenými servery, takže si ji vážte.

Uptime a Downtime

Tady je menší šance na prostoje způsobeno nečestným obsahem Java jiných lidí. Stejně jako u tradičních plánů VPS máte pro sebe nastavenou částku zdrojů.

Škálovatelnost

Pokud upgradujete na dedikovaný server, budete mít celý počítač pro sebe. Upgradování na dedikovaný server z plánu VPS je mnohem jednodušší a eliminuje problémy.

Potřebuji dedikovaný server pro hosting Java?

V závislosti na vašem případu použití nemusí trvat příliš dlouho, než zvážíte dedikovaný server. Nejenže získáváte všechny výhody hostingového plánu VPS, ale dokonce i dostanete větší kontrola a dokonce více zdrojů pro vaše servletové kontejnery, webové aplikace a podobně.

Nevýhody Java dedikovaného serveru

Nevýhodou při výběru dedikovaného serveru je samozřejmě to, že jste plně zodpovědný pro váš server. Určitě můžete obejít tuto nevýhodu volbou a spravovaný dedikovaný server. To by zúžilo vaše možnosti tím, že více omezení na to, co se stává mezeru v rámci web hosting.

Kromě toho na některých plánech, spravované možnosti může zahrnovat pouze věci, jako je správa systému.

Stále můžete být zodpovědní za instalaci JVM. Nastavení zásobníků servletů a předení JSP může být také únavné. Před výběrem spravovaného plánu se tedy ujistěte, že víte, jaké položky budou spravovány za vás.

java požadavky na hostování

Požadavky serveru Java Hosting Server

K poskytování obsahu Java budete potřebovat kontejner servletů Java a webový server. Apache Tomcat je bezplatný a open-source; Doporučuji verzi 6, která podporuje verzi 1.7 Java Development Kit (JDK). Tomcat verze 5.5 bude stačit pro starší verze JDK.

Instalace Java jako doplňku

Stojí za to zkontrolovat Doporučení Oracle o tom, co musíte nejlépe spustit JVM a všechny věci Java. (Na konci tohoto článku naleznete odkaz v části Doporučené čtení.)

U plánů VPS a vyhrazených webhostingů je software obvykle dodáván jako volitelný doplněk, který lze nainstalovat z ovládacího panelu. Pokud ji nevidíte na ovládacím panelu, požádejte svého hostitele, aby ji nainstaloval za vás.

Systémové požadavky pro Javu

Pokud jde o server RAM, to je nejlepší cílit Minimálně 512 MB. Pokud vedle kontejneru Java spouštíte další věci nebo chcete spouštět aplikace náročné na zdroje, jděte na více RAM pro nejlepší výkon.

Nakonec vás doporučuji koupit spravovaný hostingový plán VPS pokud nejste obeznámeni se správou serveru, nechcete se rychle učit, nebo pokud za spravované služby zaplatíte příplatek.

nejlepší hostitelé javy

Vítězové: Oblíbení hostitelé Java

Pokud jde o hosting Java, existuje mnoho nových hráčů na trhu, které byste mohli zvážit. Tyto možnosti s větší pravděpodobností budou cloudovými možnostmi, jako je například Google App Engine.

Stále však existují tradiční poskytovatelé, pro něž byste mohli mít smysl. Některé nabízejí cloudové nebo hybridní hostitelské služby.

Bluehost VPS

Bluehost: Bluehost je velmi populární volba a myslím, že jeho hostitelské plány na VPS nebo na vyhrazené úrovni jsou skvělou volbou pro všechny vaše potřeby související s Java. Bluehost se může pochlubit takovými věcmi okamžité zajištění (abyste mohli začít ihned), solidní zákaznický servis a flexibilita.

Bluehost java

InMotion Hosting VPS

InMotion Hosting: Líbí se mi aplikace InMotion, zejména pokud zvolíte možnost cloudu pro potřeby Java, Tomcat nebo obecné potřeby JSP. Musíte si zvolit možnost VPS minimálně.

InMotion nabízí funkce, které chcete, například cPanel / WHM ovládací panely pro správu serveru. Mezi další funkce patří redundantní hardwarové klastry snížit šance na prostoje webových stránek.

inmotion hosting java

Amazon Web Services (AWS)

Amazon Web Services je silná volba pro nasazení Java aplikací. Podívejte se na jejich vzal za Eclipse IDE: Aplikaci můžete nasadit do AWS a nastavit databáze RDS přímo z Eclipse.

Amazon java hosting

Podívejte se také na Amazonky Elastic Beanstalk nástroj, který podporuje Tomcat, GlassFish a mnoho dalšího.

java výhody nevýhody

Výhody a nevýhody Java Hosting

Klady

 • Java se nikam brzy nedostane. Má pevné postavení v podnikové oblasti a jeho role jako páteř Androidu znamená, že jazyk bude i nadále používán po dlouhou dobu
 • Java je zavedený jazyk který obsahuje mnoho nástrojů, které můžete použít k vytváření aplikací, které potřebujete

Nevýhody

 • Android používá variantu Java, která ano poněkud se liší od jazyka na straně serveru. To by mohlo vést ke snížení důležitosti Java
 • Hosting aplikací Java může být drahý vzhledem ke specifickým potřebám se musíte setkat se zakoupeným serverem

webhostingový kupón

Hledáte hodně na hostování Java?
A2 Hosting získala skóre 1 v našich nedávných testech rychlosti a výkonu. Jejich nespravované hostingové plány podporují Tomcat, stránky JSP, Java servlety a další. Nyní můžete ušetřit až 50% na jejich plánech přátelských pro vývojáře. Použijte tento odkaz na slevu
získat dohodu.

doporučené čtení java

Doporučené čtení & Zdroje pro Javu

Nasazení webových aplikací Java

Rychlý přehled výkonných nástrojů Amazonu pro hostování Java. Tomcat JSP Hosting z webových hostitelů s velkou podporou Java Developer

Přečtěte si další informace o Apache Tomcat a podívejte se na doporučení tohoto softwarového inženýra pro hostování. Spoiler: jedním z nich je JavaPipe
, Software Oracle Java

Tento zdroj si budete chtít uložit jako záložku pro dokumentaci, informace o přidružených technologiích Java, jako je GlassFish, školení a zprávy o Java. Kódování Java & Koncepty se hrou: Java Puzzle Ball

Tento kurz pro začátečníky z knihovny Oracle Learning Library využívá metodiku založenou na hře, která vás seznámí s koncepty Java. Java: Úvod, jak se učit a zdroje

Tento zdroj jsme dali dohromady, abychom vám pomohli začít s učením. Existují možnosti zahájení a další kroky akce.

Dokonce vám ukážeme, jak se naučit Java pomocí populární hry Minecraft. “Modding” Minecraft není jen pro děti. Dospělí se chtějí také bavit!

Další funkce v jazycích a rámcích

 • ASP.NET
 • .NET Framework
 • VB.NET
 • Laravel
 • PHP
 • Ruby on Rails
 • Perl
 • Django
 • Krajta
 • Server Side Zahrnuje
 • Studená fúze
 • ASP
 • CodeIgniter
 • CakePHP
 • node.js
 • Symfony
 • PHP 5
 • PHP 7

Často kladené dotazy na Java

 • Co je to Java?

  Java je programovací jazyk a platforma pro vývoj aplikačního softwaru.

 • Je Java stejná jako JavaScript?

  Ne. Oba jazyky ve skutečnosti nejsou ve vzájemném vztahu. Jejich podobné jméno je něco jako historická nehoda.

 • Na co se Java používá?

  Java se používá k vytváření jakéhokoli typu softwarové aplikace. Je nezávislý na platformě, takže můžete napsat aplikaci jednou a spustit ji kdekoli s minimem práce navíc.

 • Je Java stále široce používána?

  Ano. I když je nyní více než 20 let, Java je stále jedním z nejpopulárnějších programovacích jazyků na světě.

  Je těžké přesně říci, jak populární je počítačový jazyk, ale průmyslový standard Tiobe Index má obecně Java a C na prvních dvou pozicích.

 • Je Java open-source software?

  Jazyk Java je open-source v tom smyslu, že si kdokoli může vytvořit vlastní kompilátor pro spuštění kódu Java. Většina lidí však používá konkrétní implementaci jazyka.

  Mezi nejoblíbenější patří open-source. Například OpenJDK je open-source s výjimkou propojení. A jak Oracle HotSpot, tak GNU Compiler for Java licencované pod GNU GPL.

 • Na jakých operačních systémech Java pracuje?

  Java je navržena tak, aby byla široce podporována veškerou hardwarovou architekturou. Java bude fungovat na téměř všech operačních systémech, včetně Windows, Mac OSX, Linux, Android a iOS.

 • Jak Java funguje?

  Kód Java napsaný programátorem je kompilován do Java bajtkódu. Bajtový kód Java je spuštěn na Java Virtual Machine (JVM). Programy Java běží na JVM stejným způsobem, bez ohledu na prostředí.

  Flexibilita Java poskytuje kompatibilitu napříč platformami pro všechny počítačové systémy, které mají JVM. Většina počítačových systémů má nyní JVM.

 • Co je prostředí Java Runtime Environment (JRE)?

  JRE je balíček, který počítači umožňuje spouštět Java programy. Obsahuje Java Virtual Machine (JVM) a standardní knihovny Java.

 • Mohu pomocí Java vytvořit webové stránky?

  Ano. Na straně serveru lze Java použít k vytváření dynamických webových aplikací stejným způsobem, jakým mohou být PHP, Ruby nebo jakýkoli jiný jazyk.

  Existuje celá řada webových vývojových rámců pro Java, včetně Play, Ninja a Grizzly.

  Na straně klienta mohou applety Java zavádět a spouštět v prohlížeči kdokoli, kdo má plugin prohlížeče Java Runtime Environment.

  S vydáním HTML5 se však používání jazyka Java na straně klienta stává méně běžným.

 • Jaké jsou alternativy Java pro programování na straně klienta?

  Java na straně klienta vyžaduje plugin prohlížeče.

  Protože JavaScript je nativní pro webové prohlížeče, je obecně lepší volbou pro dynamickou interakci na webových stránkách.
  JavaScript je pro prohlížeče nativní a běží v nich mnohem rychleji než Java.

  JavaScript má navíc přístup k celé DOM. Pro většinu webových aplikací na straně klienta je nejlepší volbou JavaScript.

 • Existují časy, kdy lze Java použít pro programování na straně klienta?

  Vytváříte-li klientskou aplikaci, která je oddělená od prohlížeče, je Java jednou z nejlepších dostupných možností, a to díky své platformě.

 • Existují nějaké dobré alternativy k Java pro webové programování na straně serveru?

  Pro programování na straně serveru lze použít řadu jazyků a vývojových platforem. Nejoblíbenějšími možnostmi jsou PHP a Ruby on Rails.

  Existuje mnoho dalších možností, včetně Node.js, JavaScript na straně serveru. Největším přímým konkurentem může být díky své historii počítačů a počítačů platforma .NET.

 • Jak Java porovnává s rozhraním .NET?

  Java je open-source a široce podporována. Java aplikace můžete spouštět téměř na jakékoli architektuře, což usnadňuje přesun a hostování levně.

  Platforma Java může spouštět několik užitečných jazyků, které s platformou .NET nepracují nebo byly opuštěny, jako jsou Ruby a Python.

  Vývojářská komunita pro Javu je také větší, což může usnadnit nalezení talentu v budoucnosti.

  Kde .NET vyniká ve své integraci s nástroji a službami společnosti Microsoft. Pokud tedy potřebujete použít několik dalších nástrojů, pravděpodobně budete mít snadnější práci s .NET.

 • Jak Java porovnává Ruby on Rails?

  Několik nezávislých testů srovnávání ukázalo, že Java aplikace mají lepší výkon než aplikace Ruby on Rails – jednoduše běží rychleji. Pomalejší rychlost není překvapující, protože Ruby musí být interpretován.

  Rychlost běhu však není všechno. Vývoj aplikací na kolejnicích je obvykle rychlejší.

 • Jak se Java na straně klienta porovnává s Flash?

  Obě technologie mají podobné schopnosti, ale Java je mnohem lépe podporována napříč platformami. Je také open-source.

  Oba však vyžadují pluginy prohlížeče a nakonec budou zbytečné kvůli přidání HTML5.

 • Jak se Java na straně klienta ve srovnání s Silverlight?

  Pokud nepotřebujete nějaký konkrétní nástroj, který je k dispozici pouze ve verzi Silverlight, bude Java lepší možností, protože je k dispozici téměř ve všech systémech.

  Silverlight však má některé opravdu jedinečné funkce (jako je Deep Zoom), takže je možná budete muset použít, v závislosti na vašich požadavcích..

 • Co je JSP?

  JSP je zkratka pro Java Server Pages, počáteční aplikaci technologie Java na dynamický webový obsah.

  Malé kousky kódu Java by mohly být vloženy do dokumentů HTML a výsledky spuštění tohoto kódu byly předány na webový server za běhu. Je velmi podobný PHP.

 • Jak se JSP porovnává s PHP?

  POKUD chcete do HTML dokumentů vložit malé části kódu na straně serveru, použijte PHP. Uložte Java pro případ, kdy chcete použít celý rámec.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map