Hosting Minecraft: V roce 2020 jsme našli nejlepší hostitele pro vaše herní dobrodružství.

Porovnejte Minecraft Hosting

Minecraft je nesmírně populární online hra s živými, blokovitými postavami a scénami. Hraní pro více hráčů vyžaduje zabezpečený dedikovaný server a podporu pro mody a pluginy.


Výkon procesoru je důležitý: hledejte procesory s vysokou taktovací frekvencí. Klíčem je nízká latence, úložiště SSD (solid-state drive) a ochrana DDoS.

Prověřili jsme stovky webových hostitelů, abychom našli ty, které nabízejí nejlepší podporu a hodnotu. Zde je výběr našich odborníků pro 5 nejlepších hostitelů Minecraftu:

 1. Hostinger
  – Minecraft specializovaný hosting s mobilní aplikací
 2. HostGator
  – Dostupné a výkonné dedikované servery
 3. Bluehost
  – Vysoce výkonný a levný dedikovaný hosting s jednotkami RAID
 4. Hostwinds – VPS s vysokým zdrojem, cloud a dedikovaný server
 5. Tekutý web
  – Robustní dedikované a cloudové servery pro hostování Minecraft

Jak jsme vybrali nejlepší hostitele Minecraftu?

Prověřili jsme stovky hostitelů na základě desítek faktorů potřebných pro kvalitní hosting Minecraftu. Jednalo se o procesory s vysokými hodinami; SSD úložiště; aktualizace jedním kliknutím pro mody a pluginy; a snadná instalace a nastavení.

Poté jsme provedli tisíce uživatelských recenzí z naší databáze, abychom dospěli k našemu seznamu doporučených hostitelů.

Hosting Minecraft

porovnat minecraft hosting

Co se naučíte

Na této stránce se naučíte, jak vybrat nejlepší hostingové prostředí jako obhájce Minecraftu.

Vaše herní zážitky ovlivňují desítky faktorů v závislosti na poskytovateli hostingu, pro kterého jdete.

Tato stránka je nejen průvodcem fanouškům Minecraft, ale i někoho, kdo by chtěl dost hraní spustit vlastní server.

Pojďme se ponořit.

Porovnejte hostitele Minecraft

Bez omezení tradiční videohry nabízí Minecraft nekonečné možnosti. Mezi ně patří přijímání výzev a být kreativní, v závislosti na režimu, který si hráči vyberou.

Jádrem hry je budování se strukturovanými kostkami v trojrozměrném prostoru – pro novou generaci je to trochu jako Lego.

Hra Minecraft

Vesmír Minecraft je generován procedurálně, což znamená, že během hry generuje obsah pomocí algoritmu.

Hráči mohou vzájemně komunikovat v a nastavení pro více hráčů pokud jeden z nich má dostatečně výkonný hostovaný server.

Vzhledem k „digitálnímu legu“ naší doby Minecraft upoutal pozornost a odhodlání více než milion lidí na celém světě.

Mějte na paměti, že je to na několika platformách. Existuje několik způsobů, jak hrát hru, kterou nyní prozkoumáme.

Miliony lidí získaly zřetelný, živý, blokovitý svět Minecraft.

Režimy hry Minecraft

Hráči si vyberou jeden ze dvou herních režimů: Přežití nebo Tvořivý.

Můžete si vychutnat obojí najednou v nastavení pro více hráčů.

Režim přežití Minecraft

Režim přežití staví hráče do nebezpečného světa, kde je pro udržení naživu nezbytná budova s ​​kostkami.

Gangy příšer a jiných tvorů hrozí a útočí a vyžadují ostražitost, zejména v noci.

Rovněž je třeba sledovat zdraví a hlad.

Kreativní režim Minecraft

Kreativní režim umožňuje vytvořte si vlastní zkušenost, budova s ​​neomezenými zdroji, osvobozená od zdraví a hladu a bez příšer.

Bloky v kreativním režimu jsou jednoduše vytaženy ze vzduchu a mají jakýkoli tvar nebo velikost, kterou si hráči přejí.

Extrémní herní režimy

Extrémnější verze režimu přežití je Tvrdý režim.

Na rozdíl od režimu přežití, kde můžete „respawnovat“ a užívat si podvody a bonusy, režim Hardcore neumožňuje změnu úrovně obtížnosti ani zachování světa po „smrti“.

Některé nástroje třetích stran jsou však k dispozici pro uložení vytvořených světů v Hardcore.

Nemají možnost respawnovat nebo obnovit předchozí okolnosti přidává obrovský faktor tlaku pro hráče.

Tento tlak je podstatou poutavé povahy Minecraftu jako světa a hry.

Minecraft Classroom ModeNa webových stránkách Minecraft je dokonce i režim učebny. Jak úžasné!

Rozdíl v herních režimech

Pro shrnutí a zabalení věcí se podívejme na rozdíly v herních režimech.

Mít je vedle sebe usnadňuje, aby noví uživatelé pochopili, jak to všechno funguje.

Režim přežitíKreativní režimTvrdý režim
Aby bylo možné získat zkušenosti, musí být shromážděny materiály.Nekonečný přístup ke všem blokům a materiálům ve světě hry. Mohou být také zničeny.V podstatě podobné režimu přežití, ale neustále v „tvrdém“ prostředí, s jediným životem.
Zdravé, hladové a pancéřové bary jsou přítomny.Žádné zdraví, brnění nebo hladové tyče. Můžete také létat!Jeden život, ale stále zdraví, hlad a zbroje jsou přítomny.
K dispozici je inventář.Přístup k reprodukovaným vajíčkům, která neexistují v režimu přežití.K dispozici je inventář.
Pokud zemřete, vrátíte se zpět ke svému bodu.Musíte plodit příkazové bloky.Pokud zemřete, můžete navždy jít do diváckého režimu nebo smazat mapu.

požadavky na server minecraft hosting

Hardwarové požadavky na server Minecraft

Mnoho poskytovatelů hostingu se specializuje na hosting Minecraft s plány a funkcemi navrženými pro zlepšení herního zážitku (včetně dalšího obsahu a obsahu) vlastní konfigurace).

Pronájem nebo hosting vlastního serveru

Pokud chceš povolit hru pro více hráčů Minecraft, musíte si pronajmout nebo hostit svůj vlastní server.

Musíte se ujistit, že podporuje hru a nabízí dostatečné zdroje pro podporu vaší herní skupiny (základní plány mnoha hostitelů na celkovém počtu podporovaných hráčů).

Začínáme stejně snadno jako stahování souboru a připojení k serveru, ale před zahájením konkrétního plánu se u svého poskytovatele poraďte o dostupných balíčcích – a mějte na paměti škálovatelnost.

Požadavky na zdroje

Povšimněte si, že požadavky na zdroje se příliš nemění v závislosti na tom, jaký herní režim nebo typ si vyberete, ať už jde o přežití, PVP nebo jen vanilské Minecraft.

Dokonce i fandové mohou stavět servery Minecraft schopné zvládnout několik stovek hráčů, s komponentami na skladě. Menší servery Minecraft lze nastavit na zastaralé počítače.

Protože toto čtete, budeme předpokládat, že vaše potřeby již přerostly taková nastavení.

Mějte však na paměti, že některé plány serverů Minecraft základní úrovně nejsou o nic lepší než improvizovaná řešení – a bohužel v některých případech nejsou vůbec lepší.

faktory hostitele minecraft

Faktory, které je třeba zvážit při výběru plánu hostování Minecraftu

Při výběru hostovacího plánu výhradně pro hosting Minecraft existují četné ingredience, které je třeba mít na paměti. Některé z nich jsou:

 • Latence: Z hlediska latence může být umístění serveru prvořadé. Umístění serveru ovlivní nejen celkovou rychlost serveru, ale také dobu cestování dat. To je zvláště důležité, pokud se snažíte spustit globálně cílený server.
 • Procesor: Procesor serveru a výpočetní výkon jsou dalším faktorem, který je třeba dávat pozor. To může v dlouhodobém horizontu výrazně ovlivnit škálovatelnost. Ujistěte se, že zkontrolujete počet vláken a generování procesorů.
 • RAM: Zaměřte se na dedikovaný server – čím více RAM máte, tím lepší je server. Stojí za to nejprve udělat nějaký výzkum a přečíst si fórum, abyste viděli zpětnou vazbu od hostitelů serveru.
 • Úložný prostor: V ideálním případě se dává přednost jednotce SSD. Důvodem je především velmi vysoká interní přenosová rychlost, díky čemuž je rychlejší forma úložiště. Rozhodně posilovač výkonu.
 • Aktualizace modů a pluginů: Aktualizace na jedno kliknutí je výhodnější kvůli snadnosti. Bezplatné a jednoduché aktualizace pluginů jsou také ideálním bonusem. Ne všechny pluginy jsou zdarma, ale možnosti snadné aktualizace vždy pomáhají šetřit čas.
 • Instalace a nastavení Minecraftu: Podpora vybraných hostitelů pro Minecraft, jeho instalace a nastavení určí, kolik času na to strávíte. Ve vší upřímnosti by to mělo být základní hledat u každého poskytovatele hostingu, kterého si vyberete.

I když to není nezbytně nutné, zkontrolujte, zda váš hostingový plán je dodáván s ovládacím panelem. Ovládací panel umožňuje nahrávat a upravovat soubory, aniž byste museli používat příkazový řádek (pokud vám to není příjemné).

Požadavky na hostování Minecraft – detail

Seznam serverů Minecraft

Protože Minecraft je hra pro více hráčů, požadavky na hardware závisí na velikosti vaší demografické skupiny.

Dále, umístění serveru hraje důležitou roli roli při odstraňování latence, zejména pokud se chcete zaměřit na regionální trhy.

Pokud chcete jít po několika regionálních trzích, ujistěte se, že je u stejného hostitele mají přístup s nízkým zpožděním. Získejte geografii správnou, pokud cílíte na globální publikum.

webhostingový kupón

Hledáte hodně na hostování Minecraftu?
Bluehost poskytuje snadné nastavení a výkonné servery VPS pro hraní her. Základní plán VPS poskytuje 1 TB šířky pásma. Právě teď můžete ušetřit až 65% na plánech Bluehostingu pomocí tohoto zvláštního odkazu na slevu
.

RAM, výpočetní výkon a prázdné sliby

Většina hostitelů nabízí vyhrazenou paměť RAM a sdílený procesor na základním plánu. Nepřihlížení nabízí slibné „neomezené množství paměti RAM“, což je falešná reklama.

Sliby hojného skladování obvykle nejsou dobrým znamením. Označují, že hostitel používá nejlevnější možné mechanické úložiště.

RAM je rozdělena počtem serverů hostovaných na každém počítači na vyhrazené položky.

Protože je k dispozici celá řada různých plánů, od levných serverů VPS až po hardware podnikové třídy s úložištěm SSD (solid-state drive), měli byste pečlivě zkontrolovat specifikace.

Úložiště SSD je vysoce doporučeno a pro mnoho uživatelů HDD prostě není možnost.

Typ zatížení CPU pomocí Minecraftu

Výkon CPU je stejně důležitý. Je třeba mít na paměti, že Minecraft může mít vysoké zatížení jedním závitem. Obzvláště když je nabitý spoustou modů a pluginů.

To obvykle znamená Xeony na relativně vysokých hodinách (3,6 GHz nebo více). Pokud jde o CPU, doporučujeme vám udělat si domácí úkoly.

Kromě hardwaru, levnější plány přicházejí s řadou omezení jako:

 • Ruční pluginy a instalace mod
 • Žádné předinstalované MySQL
 • Žádné vyhrazené porty pro pluginy
 • Omezená nebo žádná záloha

Hostitelé serveru zdarma – ne

Bohužel pravděpodobně nenajdete hostitele serveru Minecraft zdarma.

I kdybyste to udělali, byl by to strašný výkon.

Přestože lze mnohé z těchto problémů překonat, jsou často skvělým způsobem, jak ztrácet čas a ztratit uživatele v procesu.

Pokud neplánujete vynaložit velké úsilí na údržbu a investování času do budování vaší komunity, mohou být špatnou volbou.

Nedostatek včasných aktualizací nevyhnutelně odvádí také některé uživatele. Prémie za automatické aktualizace nebo aktualizace jedním kliknutím je na oplátku relativně malá.

provozování vlastního serveru Minecraft

5 Výhody spuštění vlastního serveru Minecraft

Někteří hráči se nikdy nepokoušejí vlastnit server ani na to nemyslet. Jasně máte, a proto proč tuto stránku čtete. Ještě lepší je, pokud jste již v procesu nastavení!

Tady jsou pět výhod provozování vlastního serveru Minecraft:

 1. Pravidla
 2. Společenství
 3. Instalace modů
 4. Výuka
 5. Zajistěte prostředí

Pravidla

Váš server, což znamená, že je to vaše hra – uhodli jste – vaše pravidla!

Vytvořte soubor pravidel nebo herní zákon tak, aby odpovídal vaší komunitě, a udělejte z něj šťastné místo pro hraní a budování lidí.

Společenství

Fórum MinecraftMůžete si vytvořit vlastní komunitu, ale existují také skvělé existující skupiny.

Asi nejpřínosnější součástí vytváření a vlastnictví serveru je komunita.

Vytvoření a údržba serverové komunity bude vytvořit platformu pro nové vztahy přes Minecraft. Tyto komunity jsou často nejsilnější v hraní!

Instalace modů

Jak skvělé je, aby bylo možné nainstalovat různé druhy na server pod vaší kontrolou?

Podobně jako pravidla, i mods je zcela na vás a jak chcete svůj server prodávat.

Výuka

I když to může znít bizarně, Minecraft může fungovat jako skvělý výukový nástroj.

Mnoho dětí tuto hru hrálo několik let a učilo je základní administraci serveru. To zahrnuje základní nastavení, správu Linuxu a příkazy.

Zajistěte prostředí

Pro každý server existuje skupina s konkrétní preferencí. Využijte své příležitosti k tomu, abyste mohli vytvořit server, který komunitě poskytne prostředí, ve kterém můžete hrát.

Další obohacující aspekt vlastnění vlastního serveru Minecraft.

Věci, které je třeba sledovat s hostingem Minecraft

Jako shrnutí jsem chtěl zdůraznit několik věcí, než odejdete a zakoupíte hosting určený pro Minecraft. Zde jsou:

 • Spousta paměti RAM – Budete chtít minimálně 4 GB RAM pro server určený pro 7-8 hráčů
 • Spolehlivost – Pokud váš server spadne, hra klesne pro všechny hráče. Najděte hostitele s vysokou zárukou dostupnosti.
 • Jakýkoli operační systém – Minecraft může běžet na Linuxu nebo Windows, stačí si vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje. Servery Linux jsou obvykle levnější.

nejlepší hostitelé minecraft

Moji nejlepší 3 poskytovatelé hostingu Minecraft

Jako nejlepší výběr jsem vybral tři poskytovatele hostingu, pokud chcete mít server Minecraft.

Podívejte se na níže uvedené stručné popisy, případně si prohlédněte jejich jednotlivé stránky.

Tekutý web

tekutá síť minového plavidla

Pokud cena není problém a pokoušíte se vytvořit nejlepší server pro hraní Minecraftu, je to možné, Liquid Web by měl být v horní části seznamu.

Specializují se na vysoce výkonné servery, které jsou vysoce škálovatelné, což znamená, že se můžete snadno přizpůsobit přílivům hráčů, když přijdou.

Servery přicházejí s 100% záruka dostupnosti, takže by to mělo být vždy dostupné pro hráče. Velká věc, kterou Liquid Web nabízí, je „hrdinná podpora“, která je k dispozici 24/7/365.

Přestože Liquid Web není hostitelem specifickým pro hru, jejich podpůrný personál je vysoce vyškolený (minimálně 300 hodin tréninkového minima) a obvykle jde o další kilometr,.

ServerMania

minecraft servermania

ServerMania
specializuje se také na vysoce výkonné servery, zejména cloudové a dedikované servery, ale je o něco dostupnější než Liquid Web.

Navíc mají nějakou specifickou dokumentaci Minecraft, která vám pomůže vybrat plán, stáhnout Minecraft a uvést jej do provozu.

Všechny plány přicházejí s úložištěm SSD a jsou tam spousta paměti RAM na všechny specializované plány. K dispozici je také 100% záruka dostupnosti.

Sharktech

Sharktech Minecraft

Konečně, Sharktech je další dobrá možnost hostit server Minecraft, ale ještě dostupnější.

Jejich velká výhoda oproti jiným hostitelům je pokročilá ochrana DDOS, což by mohlo být užitečné, pokud je váš server někdy zacílen.

Můžete si vybrat z operačních systémů Linux nebo Windows a všechny plány mají spoustu úložiště SSD.

V plánech společnosti Sharktech je poměrně malá flexibilita, takže si můžete vybrat plán, který se blíží přesným specifikacím, které byste chtěli.

webhostingový kupón

Hledáte seriózní hosting Minecraftu?
Liquid Web – vybrána společností Disruptor Beam – poskytuje vysoce výkonné herní prostředí a vynikající technickou podporu. Získejte škálovatelnost na vyžádání a spalující rychlosti. Použijte tento odkaz na slevu
získat speciální ceny.

Doporučené čtení

V tomto článku jsem doporučil úložiště SSD (solid state drive) pro Minecraft. Více informací o hostování SSD a nástrahách se můžete dozvědět zde: Porovnejte hostování SSD.

Další funkce v hraní

 • Server Tekkit
 • Cech

Minecraft Často kladené otázky

 • Co je Minecraft?

  Minecraft je videohra otevřeného světa, která umožňuje hráčům stavět konstrukce z 3D bloků. Minecrafty jsou také známé jako videohra „pískoviště“. Byl vytvořen švédským vývojářem a byl poprvé uveden na trh v roce 2009. Je to nejprodávanější hra v historii.

 • Jaký je smysl Minecraft?

  Minecraft je hra a jejím smyslem je bavit se. Ve skutečnosti existuje několik různých režimů přehrávání. V jednotlivých hrách můžete hrát, jak chcete. Ve hrách pro více hráčů obvykle provozovatel hry nastaví „pravidla“.

  Minecraft lze hrát jako bojovou hru, jako průzkumnou hru, jako stavební hru nebo nějakou jejich kombinaci.

 • Jak Minecraft funguje?

  Hra Minecraft se odehrává v prakticky nekonečném trojrozměrném virtuálním světě tvořeném kostkami a dalšími objekty podobnými blokům. Postavy se mohou pohybovat po celém světě a pohybovat bloky kolem stavět věci nebo plnit jiné úkoly. Různé bloky mají různé vlastnosti, takže se používají různě pro různé typy stavebních projektů.

  Na světě jsou také subjekty bez hráčů, jako jsou zvířata a příšery, s nimiž mohou hráči bojovat.

 • Je Minecraft jediným virtuálním světem, ve kterém všichni hráči existují?

  Ne, Minecraft je hra, kterou si může kdokoli nainstalovat na svůj počítač nebo server. Současně běží mnoho světů Minecraftu. Na konzolách mohou hrát najednou až čtyři hráči, zatímco v jednom Minecraftu může hrát osm hráčů společně.

 • Kolik lidí hraje Minecraft?

  Na konci roku 2019 dosáhl počet hráčů Minecraft online téměř 500 milionů hráčů.

  Pokud si představíme všechny tyto hráče najednou a řekneme, že průměrně čtyři hráči sdílejí svět, znamenalo by to celkem 125 000 000 her pro více hráčů!

 • Mohu si tedy založit vlastní server Minecraft?

  Ano, můžete si nastavit server Minecraft a hrát si s lidmi z celého světa. Protože existuje mnoho zdrojů pro začátečníky online, je nastavení serveru Minecraft velmi proveditelné. Mnoho lidí, kteří si nastavili serverový nákup Minecraft hosting od specializovaných hostitelů jako Hostinger.

 • Jaké operační systémy mohou spustit Minecraft?

  Minecraft může běžet na Windows, Mac OSX a Linux. Existují také verze hry pro několik herních konzolí a ručních zařízení. Minecraft Bedrock (mobilní kapesní edice) běží na platformách Android, iOS, Windows 10 Mobile, Xbox One, Fire OS a Nintendo Switch.

 • Potřebuji webhostingový účet, abych mohl provozovat server Minecraft?

  Pokud chcete dlouhodobou hru s mnoha zapojenými lidmi, bude lepší provozovat Minecraft na robustním serveru nebo hostingový plán Minecraft..

  Záleží na tom, zda máte výkonný a dostatečně rychlý stolní počítač a dostatečně rychlé připojení k internetu.

 • Existují různé verze serverové aplikace Minecraft?

  Ano, existuje několik verzí. Nejoblíbenější se jmenují „Vanilla“ a „Bukkit“. Verze Bukkit podporuje pluginy vyvinuté v komunitě, které mohou pomoci se správou serveru a zlepšit herní zážitek.

  Existují také vidlice existujících serverových modů, jako je „Spigot“, ​​vidlička Bukkitu.

 • Existují ovládací panely pro správu hostitelského webu Minecraftu?

  Ano, Multicraft je nejoblíbenější a nejvýkonnější ovládací panel hostování Minecraft. Někteří poskytovatelé hostingu, jako je Hostinger, nabízejí Multicraft se svým hostingovým plánem Minecraft, stejně jako bezplatnou ochranu DDoS, plný přístup FTP, hardware s dvěma procesory a mobilní aplikaci..

 • Mohu provozovat Minecraft na účtu sdíleného hostingu?

  Sdílené hostingové účty obecně neumožňují množství místa v souborech, šířku pásma a využití procesoru, které by bylo nutné ke spuštění serveru Minecraft.

  Většina sdílených hostingových plánů navíc obvykle znemožňuje používání svých serverů pro hraní her, takže lepší řešení dedikovaných a cloudových serverů jsou lepší volbou.

 • Mohu spustit Minecraft na účtu VPS?

  Možná budete moci spustit server Minecraft na účtu VPS, přesto byste však měli věnovat zvýšenou pozornost limitům využití a struktuře poplatků..

  Dále byste se měli podívat, zda je povoleno hraní her podle smlouvy o podmínkách hostování, protože hraní je náročné na zdroje.

 • Existuje instalace jedním kliknutím pro servery Minecraft?

  Ne, bohužel, neexistují žádné explicitní instalace jedním kliknutím pro servery Minecraft. Poskytovatelé jako Hostinger však nabízejí možnosti okamžitého nastavení se specializovaným vývojářským týmem, který může váš server Minecraft okamžitě spustit.

  Pro začátečníky může být nastavení serveru od nuly obtížné, ale se správnou pomocí proces není o moc pomalejší než instalace jedním kliknutím.

 • Jaký typ hostingového plánu bych měl dostat ke spuštění serveru Minecraft?

  Nejlepší hostingové plány pro provozování serveru Minecraft jsou dedikované servery, protože jsou náročné na zdroje a nemají žádná omezení, která se vztahují na používání serverů souvisejících s hraním her.

  V opačném případě, pokud provozujete vlastní serverové vybavení (dedikovaný server, kolokaci nebo server ve vaší vlastní budově), pravděpodobně budete mít jak potřebné vybavení, tak potřebné technické dovednosti pro provozování vlastního serveru Minecraft.

 • Co je řízeno Minecraft hosting?

  Společnosti, které poskytují řízený hosting Minecraft, obvykle nabízejí určitou podporu při instalaci a nastavení, stejně jako velkorysé zdroje, které obstarávají herní servery a vysoký počet hráčů..

  Některé z nich mají automatické nastavení, takže máte spuštěný server Minecraft, jakmile zaplatíte za svůj účet.

 • Jaká je nevýhoda automatizovaného nastavení Minecraftu?

  Problém s automatickými instalačními službami je v tom, že Minecraft může provádět řadu přizpůsobení. Část důvodu, že mnoho lidí chce provozovat svůj vlastní server Minecraft, je to, že ho chtějí přizpůsobit tak, jak se jim líbí.

  Některá ze spravovaných řešení hostování však poskytují každému stejnou automaticky generovanou základní instalaci.

 • Jaké alternativy k provozování vlastního serveru Minecraft?

  Minecraft Realms je předplacená služba založená společností Mojang, společností stojící za Minecraft, která vám umožňuje nastavit hru pro více hráčů. Hry jsou hostovány na jejich serverech, ke kterým se můžete vy a vaši přátelé připojit bez jakýchkoli zásahů z vnějšího světa hráčů.

 • Musím si koupit Minecraft, abych mohl hrát na serveru někoho jiného?

  Software Minecraft funguje jako server i klient, takže musíte mít legitimní kopii Minecraft bez ohledu na to, že vlastníte server nebo hrajete na jednom. Stejný software používáte ke spuštění hry pro více hráčů jako pro připojení k jedné.

 • Jak se mohu připojit ke hře Minecraft pro více hráčů na vzdáleném serveru?

  Chcete-li se připojit ke vzdálené hře pro více hráčů, přejděte do nabídky a vyberte „Multiplayer“. Poté klikněte na „Přidat server“.

  Musíte znát IP adresu serveru, ke kterému se pokoušíte připojit – seznamy aktivních serverů Minecraft jsou k dispozici online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map