Dedikovaný serverový hosting: nejlepší (a nejhorší) možnosti v roce 2020

Porovnejte dedikovaný serverový hosting

Dedikovaný serverový hosting je ideální pro weby, které přerostly sdílený nebo VPS hosting, protože nabízejí větší výkon a kontrolu. Ale ne všichni hostitelé nabízejí specializované plány a ještě méně bude pro vás to pravé.


Dedikované servery by měly být umístěny v zabezpečeném datovém centru s vysokorychlostním internetovým připojením. A budete chtít příkladnou technickou podporu svého dedikovaného serveru, který pomůže s problémy s výkonem a problémy.

Níže si můžete přečíst další podrobnosti, ale zde je rychlý pohled na nejlepších 5 hostitelů pro dedikované serverové plány:

 1. Bluehost
  – levné, ale výkonné servery
 2. A2 Hosting
  – výkonné servery s bezkonkurenčními nespravovanými cenami serverů
 3. V pohybu
  – široký výběr s doživotními slevami
 4. HostGator
  – Servery Linux a Windows s neměřenou šířkou pásma
 5. GreenGeeks
  – nízké náklady, vysoký výkon a ekologický hosting

Jak jsme vybrali nejlepší hostitele pro vyhrazené servery?

Začali jsme se seznamem hostingových společností s vysoce bezpečnými datovými centry, vynikajícími provozními podmínkami a vynikající zákaznickou podporou. Poté jsme vybrali dedikované plány hostování serverů, které zahrnovaly CDN a super rychlé SSD úložiště.

Tento seznam jsme ověřili na základě naší obrovské databáze zákaznických recenzí, abychom získali seznam nejlepších dedikovaných serverových hostitelů.

Co je dedikovaný server?

Vyhrazený server je v podstatě pronajatý počítač, který je k dispozici pouze jednomu zákazníkovi. Hostitel poskytuje veškerou infrastrukturu, která ji podporuje, a v mnoha případech provádí základní správu, aby ji udržel v provozu. Odlišuje se od společného umístění, kde hostitel poskytuje infrastrukturu pro svůj vlastní server.

Díky tomu jsou dedikované servery nákladným řešením, ale také poskytují profesionálům kapacitu, kterou potřebují ke spuštění aplikací náročných na zdroje nebo hostitelských webů, které se musí vypořádat s obrovskými provozními špičkami. Pro mnoho podniků jsou vyhrazené servery nezbytné.

dedikované servery Obrázek se svolením Flickru na základě licence CC-BY 2.0.

Když vyberete tento druh hostingu, dostanete, jak název napovídá, dedikovaný server pro sebe. Na tomto serveru nežije váš web. Celý úložný prostor a rychlost serveru jsou k dispozici pouze ve prospěch vašeho webu.

Důležité výhody dedikovaného serveru

Sdílený hosting je obvykle nejlevnější hosting dostupný od webhostingové společnosti. Jakmile web přeroste sdílené prostředí, lze jej upgradovat na flexibilnější plán s vyšší kapacitou: obvykle virtuální privátní server (VPS).

Problém s VPS spočívá v tom, že je stále založen na sdílení. Pokud jde o jeho virtuální existenci, je izolován, ale stále sdílí jediný fyzický server se spojkou jiných klientů VPS. Existuje příliš riziko problémů z nadměrného využití, ale instance VPS nejsou zcela izolované.

V důsledku toho mají zákazníci VPS pouze částečnou kontrolu nad hostitelským prostředím a mohou se stále potýkat s problémy, pokud se soused chová špatně.

Vyhrazený server je právě to: určený jednomu zákazníkovi. Celá krabice je vaše. To znamená akry prostoru, obrovské limity šířky pásma a žádné sdílení. Ještě důležitější je, že to znamená, že zákazník má možnost vyladit a přizpůsobit celé prostředí, včetně operačního systému serveru.

Obrázek se svolením Pexels pod licencí CC0Obrázek se svolením Pexels pod licencí CC0.

Sedm výhod používání dedikovaného serveru

 1. Neexistuje nikdo, kdo by mohl konkurovat rychlosti načítání stránky
 2. Není nikdo, kdo by mohl soutěžit o provozuschopnost
 3. Získáte výběr operačního systému
 4. Získáte instalaci libovolných aplikací
 5. Veškerá ochrana proti požáru a katastrofám je již nastavena
 6. Váš server je v datovém centru chráněn fyzickým zabezpečením
 7. K vnějšímu světu je rychlé síťové připojení.

Vývojáři získají root přístup k serveru, aby na něm mohli dělat, co chtějí. Toto je často jediný způsob hostování pokročilých skriptů a aplikací.

Vyhrazené zdroje vs Neomezené zdroje

Možná si myslíte, že byste si mohli koupit levný sdílený hostingový plán, protože většina z nich nabízí „neomezené“ zdroje, jako je úložný prostor a šířka pásma. Slovo „neomezené“ je však zavádějící

Sdílený hosting je zaměřen na osobní nebo malé obchodní weby a vše mimo normu spustí upozornění u vaší hostitelské společnosti.

Vzhledem k tomu, že webové servery dokážou zpracovat pouze určité množství využití šířky pásma, intenzivní používání bere zdroje od ostatních lidí na stejném serveru. To negativně ovlivňuje výkon webů hostovaných na serveru.

Aby webhostingové společnosti nemohly používat více, než je jejich spravedlivý podíl na zdrojích, mohou váš procesor snížit váš procesor. S větší pravděpodobností vás však jednoduše přestanou hostit, dokud neprovedete upgrade na plán VPS nebo dedikovaný server.

Dedikované servery poskytují možnosti

Kromě toho si mohou zákazníci vyhrazeného serveru nastavit vlastní pravidla, vlastní zásady zabezpečení a ovládat všechny aspekty softwaru, který provozují.

Pokud firma přeroste svůj dedikovaný server, může si nechat upgradovat server nebo si pronajmout druhý.

Dedikované servery se prodávají s pevnými prostředky. Někteří hostitelé nabízejí závratná pole možností, což vám umožňuje zvolit značku serveru, operační systém, RAM, místo na disku a software. Navíc si můžete vybrat mezi spravovaným a nespravovaným; ten je docela riskantní, pokud nejste administrátorem serveru.

Spravováno vs Nespravovaná dedikovaná hosting

Spravované hostingové služby znamenají, že servery jsou plně postaráno hostitelskou společností.

Obrázek se svolením Flickru na základě licence CC-BY-2.0 Obrázek se svolením Flickru na základě licence CC-BY-2.0.

Sdílené a cloudové hostingové plány jsou vždy alespoň částečně spravovány hostitelskou společností. U vyhrazených serverů je to však obvykle volitelné. Nespravované vyhrazené servery jsou obvykle levnější, protože vyžadují méně administrativní práce hostitelskou společností.

Plně spravované servery

Pokud plán stanoví, že je plně spravován, hostitelská společnost se obvykle postará o následující věci:

 • Konfigurace a údržba serverů
 • Provádění úkolů údržby serveru
 • Monitorování serveru pro kontrolu chyb nebo chyb, které zabraňují výpadkům služeb
 • Aktualizace softwaru, skenování virů, konfigurace brány firewall a dalších bezpečnostních úkolů
 • Zálohování systému.

Ovládací panely

U spravovaného hostingu budete pravděpodobně mít přístup k ovládacímu panelu svého serveru.

Ovládací panely umožňují uživatelům spravovat jejich hostitelské prostředí, jako je škálování potřeb šířky pásma a prohlížení cenných statistik webových stránek. Nespravované vyhrazené plány obvykle nejsou dodávány s ovládacím panelem, ale jeden může být nabízen jako doplněk.

Nejoblíbenějšími ovládacími panely jsou cPanel (většinou pro počítače se systémem Linux) a Plesk (většinou pro počítače se systémem Windows). V závislosti na jejich konfiguraci vám mohou pomoci se správou souborů a webových stránek. Základní údržbu serveru je však obvykle nutné provádět ručně.

To je další důvod, proč se nespravované plány doporučují pouze pro správce serveru nebo pro lidi, kteří skutečně vědí, co dělají.

Zákaznická podpora

Spravovaný hosting bude obvykle zahrnovat zákaznickou podporu 24/7. To je důležité, protože když provozujete svůj vlastní server, neplatíte jen za cloud computing, ale za fyzický hardware, který ukládá vaše webové projekty..

Pokud by se tedy na vašem serveru mohlo něco pokazit, vaše data nebudou přemístěna na jiný server, jako je tomu v prostředí cloudového hostingu.

Pokud dojde k selhání serveru, chcete být schopni co nejdříve kontaktovat technickou podporu. Proto doporučujeme vybrat webového hostitele, který má nepřetržitý provoz Podpěra, podpora pro plány vyhrazeného serveru.

Co hledat v dedikovaném plánu hostování serveru

Při prohlížení vyhrazených serverových plánů si všimnete několika věcí.

Nejprve se specifikace každého plánu budou lišit od toho, jak jsou zdroje uvedeny ve sdílených hostingových plánech. Tyto čtyři věci vám řeknou sílu, kterou získáte ze serveru:

 • PROCESOR: CPU je typ procesní jednotky v počítači. Může být jakéhokoli typu, ale většina dedikovaných serverů používá procesory Intel Xeon, které jsou určeny pro pracovní stanice a servery. CPU mohou obsahovat více jader, což jsou jednotlivé procesní jednotky. Více jader poskytuje CPU schopnost zpracovat více požadavků. Čtyřjádrový procesor má 4 jádra. Jednou z výhod Intel Xeon je, že může nabídnout desítky jader (4 nebo 8 jsou běžnější).
 • RAM: Více gigabajtů (GB) paměti RAM umožní vašemu serveru zvládnout práci s více informacemi současně, což mu pomůže načítat data mnohem rychleji.
 • Šířka pásma: Šířka pásma pro dedikované servery je obvykle přidělována terabajtem (TB), často včetně více připojení.
 • Úložný prostor: Úložiště dat vám samozřejmě řekne, kolik místa na serveru máte pro soubory. Větší aplikace budou potřebovat větší množství úložiště dat. Servery stále častěji používají pevné disky (SSD) s jednotkami pevného disku SATA (HDD) používanými pro zálohování..

Obecně je třeba mít na paměti, že více zdrojů dá vašemu podnikání větší sílu a flexibilitu při rozšiřování.

nabídky webhostingu

Nerozhodnuto na hostiteli vyhrazeného serveru?
U tohoto typu hostingu je důležitá kvalita technické podpory. Liquid Web má pověst vynikající podpory. Jsou jedním z nejlépe hodnocených hostitelů našich čtenářů. Právě teď můžete značně ušetřit na jejich vyhrazených plánech. Použijte tento odkaz na slevu
získat speciální ceny.

Obrázek se svolením Flickru na základě licence CC-BY 2.0Obrázek se svolením Flickru na základě licence CC-BY 2.0.

Úložiště RAID

Mnoho dedikovaných serverů obsahuje NÁLET, což znamená redundantní pole nezávislých disků. To umožňuje ukládat data na více pevných disků na serveru.

Zhruba řečeno, existují tři druhy RAID. RAID-0 poskytuje prokládání, což zvyšuje propustnost jednotky. RAID-1 poskytuje zrcadlení dat. Vše je uloženo na dvou jednotkách, takže pokud dojde k selhání jednoho disku, nedojde ke ztrátě dat. RAID-5 přidává k RAID-0 paritu, takže je možné přepočítat data ztracená na jiném disku.

V závislosti na použitém typu RAID jsou vaše data rychlejší a chráněná v případě selhání jednoho pevného disku. Hostitelské společnosti obvykle uvedou, pokud používají konfiguraci RAID na svých serverech.

A co cloud hosting?

Sdílený hosting je určitě určen pro malé weby a hosting VPS má svá omezení. Cloud hosting je ideální pro firmy, které zažívají kolísající provoz, protože obvykle platíte pouze za to, co používáte.

Nevýhodou cloudového hostingu je to nemáte úplnou kontrolu, takže bezpečnost by mohla být více znepokojivá. Monitorování cloudových serverů může být také obtížnější.

Pokud si nejste jisti, zda je vyhrazená možnost správná, podívejte se na cloudový nebo hybridní (vyhrazený v kombinaci s virtualizací) hostingový plán a porovnejte funkce.

Výhody a nevýhody vyhrazených serverů

Existuje mnoho důvodů, proč lidé utrácí další peníze a úsilí na vyhrazený server. A existují také důvody, proč se jim lidé vyhýbají.

Dedikovaný profesionál

Pro mnoho jednotlivců a společností je specializovaný hosting přesně to, co chcete. Zde jsou některé z důvodů:

 • Nastavte server libovolným způsobem
 • Rozšiřujte a rozšiřujte svůj web
 • Spusťte chatovací servery a další aplikace, které nelze provozovat na levných hostingových plánech
 • Získejte skvělý výkon, protože všechny zdroje jsou vaše
 • Nedotýkejte se problémů zabezpečení a kódování ostatních
 • Nemáte obavy z poškození výkonu ostatních
 • Zamkněte server proti bezpečnostním hrozbám a útokům.

Dedicated Hosting Cons

Nákup hostingu může být matoucí a je lákavé koupit největší a nejlepší. Vyhrazené servery však nejsou ideální pro každého, protože:

 • Relativně drahé
 • Nastavení pro lidi bez technických znalostí
 • Komplexní údržba vyžaduje odborníka
 • Stále je omezen fyzickým hardwarem, který může selhat (i když někteří hostitelé uvádějí na trh hybridní specializované plány)
 • V krizi může být těžké zvládnout, protože nejsou místní.

Naše možnosti: Top 3 Dedicated Server Hosts

Existuje mnoho tisíc hostingových společností. Ale pokud chcete vyhrazený hosting, nemyslíme si, že se můžete pokazit u jednoho z našich 3 oblíbených položek: Bluehost, A2 Hosting a LiquidWeb.

Bluehost

Plány dedikovaného serveru BluehostBluehostovy dedikované serverové plány.

Bluehost je nejvíce známý pro jeho spojení s WordPress. Nabízejí tři různé druhy plánů zaměřených na CMS. Ale Bluehost je také full-service webhostingová společnost.

Nabízejí dedikované serverové plány začínající na pouhých 79,99 $ za měsíc (117,99 $ na obnovení). Za tímto účelem získáte server se 4 jádrovými procesory, 4 GB paměti, 500 GB SSD RAID-1 úložiště a 5 TB měsíční šířky pásma.

Bluehost poskytuje rychlou podporu od zaměstnanců speciálně vyškolených pro pomoc s problémy vyhrazeného serveru. Poskytují také mnoho doplňků, jako je ovládací panel cPanel, pro snadnější údržbu. Všechny plány mají 30denní záruku vrácení peněz.

A2 Hosting

Plány vyhrazeného serveru převzaté z webových stránek A2 Hosting
Plány vyhrazeného serveru převzaté z webových stránek A2 Hosting.

A2 Hosting má velmi dostupné možnosti vyhrazeného serveru. Existují tři typy:

 • Nespravované servery
 • Spravované servery (bez přístupu root)
 • Základní servery (s přístupem root).

Jejich základní dedikovaný server je dodáván s procesorem Intel Core i3, ale servery vyšší úrovně mají procesory Intel Xeon E3 a E5. Všechny servery jsou dodávány s úložištěm RAID-1. Některé servery jsou dodávány s úložištěm SSD, ale všechny lze upgradovat na SSD.

Základní cena za nespravovaný server je 99,59 $ za měsíc (117,99 $ za obnovení). U spravovaných a základních serverů je základní cena 141,09 $ za měsíc (169.99 $ za obnovení). Spravované a základní plány přicházejí s ovládacím panelem cPanel. Všichni přicházejí s kdykoli zárukou vrácení peněz.

Tekutý web

Plány LiquidWeb převzaté z webu LiquidWeb
Plány Liquid Web převzaté z webu Liquid Web.

Servery určené pro Liquid Web jsou relativně drahé a začínají u 119 $ měsíčně na dvouletou smlouvu. Jedná se však o výkonné stroje s minimálně rychlými procesory Intel Xeon E3, 32 GB RAM, primárním úložištěm RAID-10 SSD a záložním úložištěm SATA HDD a šířkou pásma 5 TB.

Jejich servery jsou vytvořeny na zakázku podle vašeho výběru systému Linux nebo Windows (na vyšších plánech). Všechny dedikované servery jsou spravovány, ale uživatelé k nim také získají plný přístup root. Každý plán je dodáván s výběrem ovládacích panelů InterWorx, Plesk nebo cPanel.

Liquid Web nabízí neuvěřitelné 100% záruka dostupnosti, které podle našich testů splňují. Protože jsme je začali testovat v roce 2017, nezažili téměř žádné prostoje. A pokud máte problémy, budete mít také přístup k jejich úžasnému týmu zákaznických služeb.

webhostingový kupón

Hledáte kvalitní dedikovaný hosting?
A2 Hosting je v našich testech rychlosti a výkonu na špičce nebo blízko vrcholu. Právě teď můžete získat speciální ceny na jejich dedikovaných serverových plánech. Použijte tento odkaz na slevu
získat dohodu.

Další funkce v typech hostování

 • Kolokace
 • Spravováno WordPress
 • VPS
 • Podařilo se
 • Stavitelé webových stránek
 • Sdílený hosting
 • Mrak
 • Překupník

Dedikovaný server Často kladené otázky

 • Co je vyhrazený server hosting?

  Dedikovaný hosting vám poskytuje úplný přístup k fyzickému serveru. Jediným aspektem vyhrazeného serveru, který je sdílen s ostatními uživateli, je síťové připojení. Lidé obvykle volí specializovaný hosting, pokud mají zvláště náročné projekty nebo speciální bezpečnostní potřeby. Hostitelské plány VPS a Cloud mohou být alternativami vyhrazeného hostingu.

 • Znamená dedikovaný hosting, že vlastním server?

  Ne. Různé hostingové společnosti popisují své smlouvy odlišně, ale obvykle se jedná o formu nájemní nebo nájemní smlouvy. Společné umístění je podobné vyhrazenému hostování. Hostitel vám poskytne infrastrukturu (síť, zabezpečení) pro server, který vlastníte.

 • Jaké druhy serverového vybavení mohu získat s vyhrazeným serverovým hostingem?

  Různí hostitelé mají různé servery a různé specifikace. Některé mají malý počet balíčků, zatímco jiné poskytují velmi dlouhé seznamy různých konfigurací. Obecně jsou servery celkem silné. Nejběžněji se používají procesory serverové třídy Xeon. Servery mají obvykle nejméně 4 GB paměti RAM, 500 GB úložiště (SSD nebo HDD) a nejméně několik TB měsíční šířky pásma.

 • Proč zvolit specializovaný hosting?

  Dedikované servery nabízejí maximální výkon a prostředky pro zpracování, aniž by využívaly cloudovou infrastrukturu. Díky vyhrazenému plánu máte k dispozici všechny zdroje fyzického serveru, takže můžete spouštět software náročný na zdroje. Většina vyhrazených serverových plánů vám umožňuje vytvořit si vlastní konfigurace a nainstalovat jakýkoli potřebný software.

 • Co znamená „plně zvládnuto“?

  Když webový host nabízí plně spravovaný server, postarají se o všechny základní zabezpečení a údržbu. Za vytvoření webových stránek a za to, co server potřebuje, bude nadále vaše zodpovědnost. Technické problémy udržování a řádného fungování serveru jsou však spravovány za vás.

 • Jaký je rozdíl mezi cloudovým VPS a hostingem vyhrazeného serveru?

  Vyhrazený server je fyzický stroj. VPS znamená „virtuální privátní server“ a jedná se o způsob, jak vytvořit izolovaný softwarový server. V tradičním VPS je fyzický stroj rozdělen na několik virtuálních strojů; v cloudu VPS je cloud rozdělen do několika virtuálních strojů.

 • Kolik webů mohu hostovat na vyhrazeném serveru?

  Ve většině případů je váš dedikovaný server jako vy. Počet webů, které můžete hostovat teoreticky, tedy není nijak omezen. Budete omezeni zdroji dedikovaného serveru. Výkonný dedikovaný server však může hostit stovky až tisíce webových stránek.

 • Mohu upgradovat cloudový VPS na dedikovaný server?

  Většina hostitelů nabízejících plány VPS také nabízí vyhrazené plány, takže by nemělo být obtížné upgradovat. Znamená to však zálohování virtuálního serveru a jeho obnovení na novém dedikovaném serveru. A vzhledem k tomu, že mezi dvěma servery existují rozdíly, může být pro správnou konfiguraci dedikovaného serveru hodně práce.

 • Co je správa serveru?

  Vyhrazené servery mohou představovat významné bezpečnostní riziko, pokud nejsou řádně spravovány a zabezpečeny. A pokud nebudou řádně udržovány, nebudou fungovat vůbec. Pokud nemáte k tomu interního technického odborníka, je dobré zakoupit plán, který zahrnuje správu.

 • Musím zkontrolovat pověření datového centra?

  Je vhodné zkontrolovat, zda datové centrum nabízí dobrou všestrannou bezpečnost a funkce. Pokud má datové centrum nespolehlivé napájení, špatné fyzické zabezpečení nebo relativně pomalé připojení k internetu, měli byste hledat jinde, protože váš dedikovaný server bude v nebezpečí.

 • Záleží na tom, kde se datové centrum nachází?

  Ano. Obvykle je nejlepší mít datové centrum přiměřeně blízko k lidem, kteří navštíví váš web nebo budou používat vaše aplikace. Datové centrum by mělo být přinejmenším na stejném kontinentu jako vaše cílové publikum. Pokud to není možné, CDN může zmírnit jakékoli problémy s výkonem.

  Nezapomeňte, že při umístění dat na server v jiné zemi mohou existovat právní důsledky (pozitivní i negativní).

 • Jaké operační systémy mohu provozovat na dedikovaném serveru?

  Většina hostitelů nabízí výběr linuxových distribucí na dedikovaných serverech, jako jsou CentOS, Ubuntu Server a Red Hat Enterprise. Windows Server můžete také spustit, pokud jej potřebujete pro určité typy aplikací (.NET, ASP, Silverlight). Ty však obvykle stojí víc.

 • Jaké softwarové aplikace mohu spustit na dedikovaném serveru?

  Měli byste být schopni nainstalovat cokoli, protože máte úplný přístup k serveru. Pokud máte nějaké zvláštní požadavky, poraďte se s hostitelem před tím, než se zavazujete ke smlouvě. Někteří hostitelé mohou zakázat některé typy obsahu, ale existují specializovaní poskytovatelé hostingu pro ně.

 • Existují nějaká omezení, co mohu dělat s dedikovaným serverem?

  Smluvní podmínky vyhrazených serverů obvykle konkrétně zakazují nezákonný obsah. Pamatujte: co je ve vaší zemi legální, nemusí být ve vaší zemi legální, proto buďte opatrní. Mnoho poskytovatelů bude protestovat proti sexuálnímu nebo grafickému obsahu, některým typům politického obsahu a materiálům, které porušují autorský zákon.

  Pokud provozujete web, který umožňuje uživatelům nahrávat svůj vlastní obsah na váš server, musíte mít na paměti zákon. Na webových stránkách sociálních médií je například nemožné ručně schválit vše, co uživatelé dělají.

 • Musím vědět o správě serveru, abych mohl provozovat dedikovaný server?

  Ne, ale pomáhá, protože budete zodpovědní za server, obsah, zabezpečení dat a veškerý software. Například musíte udržovat skripty aktuální, řádně zabezpečit a zajistit, aby neposkytovaly otevřené relé. Mnoho hostitelů vám nepomůže, pokud je váš server nesprávně nakonfigurován. Pokud tedy server nemůžete spravovat, ujistěte se, že jste si zakoupili plně spravovaný balíček.

 • Musím sledovat svůj server sám?

  Je dobré používat monitorovací nástroje pro sledování stavu vašeho serveru. Pokud máte spravovaný nebo částečně spravovaný plán, váš hostitel ho může sledovat za vás. Pokud ne, mohou službu nabízet jako doplněk.

 • Mohu získat hostitelskou společnost, aby spravovala svůj dedikovaný server?

  Ano. Správa hostingu sahá od podpory „vzdálených rukou“ (která zahrnuje hardware a několik dalších úkolů) až po kompletní monitorování a správu. Můžete si také zakoupit další služby, například plány zálohování. Se správou jsou vždy spojeny náklady, takže pokud dedikovaný server vypadá obzvláště levně, zkontrolujte, zda přichází s podporou, kterou skutečně očekáváte..

 • Existují nějaké nevýhody pro dedikovaný server hosting?

  Dedikované servery jsou mnohem dražší než VPS nebo sdílený hostingový plán. A představují více administrativní zátěže. Pokud si nejste zcela jisti, že potřebujete dedikovaný server, je pravděpodobně rozumnější začít s VPS, než se přihlásit k dlouhodobé smlouvě o dedikovaném serveru..

 • Je dedikovaný server hosting škálovatelný?

  Vyhrazený server poskytuje mnohem více úložiště a šířky pásma než tradiční virtuální privátní server, ale stále existuje fyzické omezení rychlosti zpracování a úložiště. Jakmile tyto limity dosáhnete, budete muset upgradovat hardware, abyste mohli expandovat.

  Někteří poskytovatelé hostingu nabídnou cloudové nebo hybridní plány, které vám umožní zvýšit zdroje na vyžádání. Je také možné nechat si postavit soukromý cloud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map