Kompletní příručka pro začátečníky k vytvoření úspěšného blogu

Zveřejnění: Vaše podpora pomáhá udržovat provoz webu! Za některé služby, které na této stránce doporučujeme, dostáváme poplatek za doporučení.


Vybrali jste si výklenek a koupili jste si doménu a hosting a váš blog je připraven a připraven k použití. Kliknete na „Nový příspěvek“ a podíváte se na prázdnou bílou obrazovku před sebou…

Co teď? Co dělá neodolatelný název příspěvku na blogu? Jaká témata dělají nejzajímavější příspěvky na blogu a co když vám došly nápady na příspěvky na blogu po napsání stejného tématu na měsíc nebo rok? Odkud jiní bloggerové získávají všechny ty skvělé fotografie a obrázky a co znamenají všechny tyto různé licence Creative Commons?

Konečný průvodce blogováním pro začátečníkyKliknutím na výše zobrazíte nebo stáhnete PDF

Cesta k úspěchu blogů

Dostupnost bezplatného softwaru pro blogování a systémů pro správu obsahu, jako je WordPress, dělá spuštění blogu populárnějším než kdy jindy a každý den se vytvářejí tisíce nových webů WordPress..

Někteří začátečníci si mohou myslet, že blogování znamená pouze napsat, co si myslíte, a zasáhnout „Publikovat“. I když to může fungovat, pokud si jen děláte zábavu pro blogování, nezruší to, pokud chcete vytvořit publikum a mít pro svůj blog větší účel..

Protože miliony blogových příspěvků jsou publikovány na webu každý den, váš blog si nikdo nebude číst, pokud nebudete pracovat na tom, aby se odlišil od davu..

Nemusíte hádat a experimentovat, abyste zjistili, jak přilákat čtenáře a rozšířit své vlastní publikum. Shromáždili jsme pro vás průzkum a zahrnuli jsme odborné rady a užitečné tipy, jak přilákat pozornost čtenářů a udržet je závislé.

Pokud si nejste jisti, jak vytvořit název příspěvku na blogu, na který uživatel klikne, má průvodce sekci s návrhy a příklady, které můžete použít pro svůj další příspěvek. Rovněž jde o to, co je zajímavým úvodem k vašemu příspěvku, a o formátech a příkladech, které můžete použít k připojení vašich čtenářů. Poté máme tipy, jak udržet pozornost čtenářů během vašeho příspěvku tím, že nabízíme cenné a konkrétní informace, klademe otázky, a vyhýbat se žargonu.

Motivace k udržení kurzu

Dokonce ani mnoho úspěšných blogů se dlouho nedrží. Vytváření nového blogu je snadné, ale důsledné udržování blogu vyžaduje mnohem více práce, než si většina lidí myslí.

Když uvíznete ve vyjeté koleji nebo trpíte spisovatelským blokem, prostudujte si našeho průvodce a získejte skvělé nápady na zajímavá témata blogových příspěvků. Existuje celá sekce s tipy a technikami pro brainstorming témat příspěvků na blogu a vyhodnocení všech vašich nápadů.

Naučíme vás také, jak začít s kurátorským obsahem, který vám může pomoci doplnit vytvořený obsah a postavit vás jako vůdce ve vašem výklenku nebo oboru. Náš průvodce vám ukáže, které zdroje použít, a jak najít nejlepší obsah, který bude kurátorům nabízet, a jak zdroje přiřadit.

Když váš blog začne růst, můžete se podívat na oddíly o vytvoření průvodce stylem, který bude váš tým blogů udržovat konzistentní, a pomůže tak všem zůstat na stejné stránce pomocí redakčního kalendáře.

Vyhněte se nákladným chybám v blogování

Mnoho začátečníků v blogování dělají na začátku své cesty běžné chyby, které jim mohou stát čtenáře, ztratit je a dokonce je otevřít nákladným soudům.

Náš průvodce vám pomůže vyhnout se ztrátě čtenářů při častých chybách v blogování a poskytne vám rady ohledně nejlepších bezplatných zdrojů pro hledání obsahu, zdrojů a obrázků, abyste nemuseli trávit desetinu mimo svůj hosting a doménu..

Náš průvodce vám pomůže nejen vytvořit úspěšný blog, ale pomůže vám také zabránit vám v problémech se zákonem. Citace zdroje bez správného uvedení zdroje nebo použití obrázku, který není pro vaše použití legálně licencován, by vás mohla žalovat a nakonec by to byla nákladná chyba. Náš průvodce vám přesně řekne, které weby hledat legálně dostupné obrázky, jaké licence hledat a jak přiřadit zdroje, abyste se nedostali do legálních potíží..

Blogování ebook uvnitřKliknutím na výše zobrazíte nebo stáhnete PDF

Konečný průvodce blogováním pro začátečníky vás naučí:

 • Vytvářejte magnetické titulky, které vám umožní kliknout na vaše příspěvky.
 • Napište zajímavé háčky nebo vodítka, aby upoutaly pozornost vašich čtenářů.
 • Udržujte své čtenáře uchváceni svými schopnostmi vyprávění.
 • Obsah legálně spravující, který nabízí větší hodnotu pro vaše publikum.
 • Vytvořte průvodce stylem, aby byl váš blog konzistentní.
 • Před publikováním upravte a vyleštěte každý příspěvek, abyste vyloučili chyby.
 • Naplánujte konzistentní redakční kalendář.
 • Zkoumejte a vyhodnoťte důvěryhodné zdroje vašich blogových příspěvků.
 • Hledejte vhodné obrázky a umíte je legálně používat.

Základy, jak vytvořit úspěšný blog, a jak se vyhnout běžným a nákladným chybám v blogování, si můžete stáhnout stažením našeho bezplatného průvodce Ultimate to Blogging pro začátečníky..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map